Jump to content
Sign in to follow this  
Westii

<BR>Westii

Recommended Posts

Treść podania:
1. Wiek:20
2. Adres e-mail: [email protected]
3. Steam ID oraz namiary
STEAM_0:0:450262456 || Discord:Westii#1572
4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator:Przez około 6 lat byłem administratorem a potem opiekunem serwera 4Fun w CS:Surce

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty: Może nie jestem idealny ale dobrze dogaduje się z ludźmi z serwera, jeśli istnieje taka możliwość staram im w miarę moich możliwości pomóc. Ale ciężko jest za każdym razem wołać administratora/operatora na serwer gdy ktoś jest afk albo nie stosuje się do regulaminu czasami zdarza się tak że osoba posiadająca uprawnienia jest offline, a przez to cały serwer męczy się z takimi osobami stąd pojawił się pomysł na podanie jestem osobą aktywną która ostatnio spędza dużo czasu na serwerze i liczę na to że będę w stanie wypełnić tą lukę w której nikt nie jest w stanie przypilnować serwera. W dużym skrócie chciałbym przypilnować serwer kiedy akurat nikt inny nie może :0 
6. https://www.gametracker.com/player/Westii/193.110.121.82:2302/

Westii jakiś czas temu nowy obiecujący gracz naszego serwera,a teraz nowy obiecujący pretendent na stanowisko administratora. Jest on moim nowym faworytem jeśli chodzi o osoby dobrze zapowiadające się na te stanowisko. W przeciwieństwie do niektórych adminów tej generacji,to w nim pokładam swe nadziej na zostanie prawdziwie wyrozumiałym i odpowiedzialnym członkiem tego grona. To teraz pora przejść do suchych faktów:
+Jest on jednym z aktywnych graczy naszego serwera,na serwerze można go spotkać praktycznie codziennie
+Większość graczy go rozpoznaje,jest on zabawny i przyciąga uwagę innych do siebie

+Pomaga administracji
+Posiada spore doświadczenie jak być adminem
+Zważając na to że przez ostatni czas aktywność i zainteresowanie niektórych adminów sporo spadło to przyda się aktywna para rąk do pracy

=Czasem jest lekko porywczy w stosunku co do niektórych ale to rzadko się zdarza(mam nadzieje że ta porywczość zostanie lekko ograniczona w przyszłości)
-Jak na razie nie rzuciły mi się w oczy żadne minusy
Kończąc, @Westii mam wielką nadzieje zobaczyć cię w gronie administracyjnym i chcę życzyć ci powodzenia na tej nowej drodze. Obyś stał się godynm przykładem dla przyszłych generacji administratorów,oraz wyrozumiałym dla wszystkich graczy Breacha.

Edited by ezral

Westii nie sprawia problemów na serwerze, co najmniej nie zauważyłem, że takowe sprawia. Regulamin dobrze zna, reportuje graczy za łamanie regulaminu itp. wszyscy wiemy jak to działa. Punkt 5. średnio rozpisany i jest o podstawowych informacjach, które podaje prawie każdy, ale no cóż. Jeśli chodzi o aktywność, to jest niesamowita! Są malutkie dziury, ale nie da się być codziennie bez przerwy ;3
Jak narazie jestem na TAK i mam nadzieję, że nie zmienisz swojego zachowania na gorsze :) 

Niewitam.

Podanie: OK

Zachowanie na serwerze: OK

Aktywność: W miarę

Pomoc innym graczom: OK

Zostanę na TAK, bo bricz potrzebuje mojego następcę.

Niepozdrawiam.

Witam! Westii jest aktualnie jednym z najaktywniejszych graczy naszego serwera. Znam go już od jakichś 2 miesięcy (chyba?) i powiem szczerze, że przychodzi mi do głowy tylko jedna sytuacja gdzie łamał regulamin. Jak był nowicjuszem to raz zwróciłem mu uwagę, że nie powinien kampić i od tamtej pory nie złamał żadnych zasad. Co więcej, wielokrotnie dostawałem od niego informacje o graczach łamiących regulamin mimo tego, że nie ma nawet rangi zaufanego. Pewnego razu powiedział mi następujące słowa: "Ja po prostu chcę sobie przyjemnie pograć w grę i żeby nikt mi w tym nie przeszkadzał". Według mnie to bardzo zdrowy sposób patrzenia na sprawę, bo administrator którego głównym celem jest uprzyjemnienie rozgrywki współgraczom to skarb. Nie można powiedzieć, że Westii jest żądny władzy czy "chce się pobawić komendami", przynajmniej nie wynika to z jego słów czy też dotychczasowego zachowania. Jedynym minusem, który zapadł mi w pamięć jest to, że kiedyś usłyszałem od Westiego "weź pogaguj te dzieciaki bo słuchać się tego nie da"... Wiem, mnie też czasami denerwuje jak ktoś brzmiący jak wiewiórki z pewnej bajki cały czas mówi o tym, że lubi mrugacza bo jest szybki, ale nasz regulamin jest jasny. Gaguję młodych graczy tylko w przypadku, gdy nadużywają mikrofonu, a prowadzenie normalnej rozmowy nadużyciem nie jest. Jedyna moja obawa jest taka, że Westii będzie gagował naszych młodszych podopiecznych, a każdy raczej zdaje sobie sprawę jak wygląda demografia serwera Breach. Oczywiście jest to mały minus i nie wpływa na mój ostateczny werdykt; mianowicie życzę Ci, abyś dołączył do grona administracji, szczególnie teraz gdy jest nas tak mało. Jestem na tak.
Pozdrawiam, Miniorek

Jestem jak najbardziej na TAK. Westii to pomocny, miły, śmieszny gracz, nadaje się na administratora. Po prostu magnes na ludzi :). Mam nadzieję, że dołączy do niezbyt aktywnego ostatnio grona administracji.

Jestem na TAK.Westii to bardzo aktywny gracz serwera, który nie ma wielu przewinień.W większości jest miły, jedynie czasami narzeka że ktoś mu ciągle przerywa, ale raczej nie jest to rzecz o dużej wadze.

Podanie przyjęte. Po odbiór rangi zgłoś się do mnie na discord.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this