Jump to content
Sign in to follow this  
Doctor Plague

Dostałem Bana na zawsze

Recommended Posts

1. NICK: Doctor Plague

2. Steam ID:  STEAM_0:0:181696899

3. link do bana:  http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=Doctor+Plague&Submit=Search

4. opis sytuacji: dostałem bana za Ghosting  nie wiem dla czego Tomislav zabił Michał  wiedziałem to na własne oczy a on mi dał bana którego nie powinienem dostać 

Przeniesione z działu Breacha na TTT ~ Batumen

Edited by Batumen

Posted (edited)

Witam,

jeśli dobrze pamiętam to albo ty albo Michał dostaliście zgłoszenie, gdzie wprost był wymieniony ghosting przez zgłaszającego. Sytuacja z reporta rzeczywiście wskazywała na takie przewinienie, jednak nie miałem zamiaru was za to banować, bo była to sytuacja, która mogła zdarzyć się "przypadkiem" ale oczywiście coś musiałem z tym zrobić więc was obserwowałem. Czymś co już skłoniło mnie do bana, było gdy ty postanowiłeś zabić ostatniego traitora, mimo, że żyło nadal parę osób (bodajże jeszcze 3 inne poza tobą i ostatnim traitorem), bez żadnego zastanowienia oraz sprawdzenia. Po tych obserwacjach dałem ci bana.

Szczerze to zawsze doceniam fatygę, że ktoś pisze odwołanie, ale... Twoje nie jest najlepiej napisane. Musiałem się trochę pobawić aby znaleźć o którą sytuację chodzi, jako że było to 2 tygodnie temu, a na dodatek tego samego dnia dałem jeszcze 4 innym osobom permbany za ghosting. Jestem zwolennikiem, żeby takie rzeczy wyjaśniać raczej szybko, a nie później odkopywać bo właśnie powstają sytuacje tak jak teraz. Można mnie zawsze zaprosić czy to na steamie, czy gdziekolwiek indziej i spróbować wyjaśnić, bo z twojego odwołania nie za dużo idzie wywnioskować. Zresztą ja nikogo nie zabijałem w tym całym zdarzeniu więc tym bardziej się zastanawiałem nad tym co próbujesz przywołać. Staraj się następnym razem lepiej opisywać sytuację albo dawać cokolwiek co mnie na to wszystko naprowadzi.

Mogę ci skrócić bana w piątek do 2 miesięcy. Póki co chciałbym aby ten temat temat stał otwarty 48h, jeśli ty lub ktoś inny chciałby się wypowiedzieć na ten temat lub coś dodać. Jeśli nie to zostaje moja decyzja i temat za te 2 doby się zamknie.

Pozdrawiam,

Tomislav

Edited by Tomislav

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...