Jump to content
Sign in to follow this  
Xave

[ban] Xave

Recommended Posts

Posted (edited)

1. Nick, na który została nałożona kara: Xave

2. Steam ID: STEAM_0:0:101398455

3. Administrator, który nałożył karę: Gerard123/januszek

4. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_0%3A0%3A101398455&Submit=Search

5. Opis sytuacji: Mapa minecraft_b5. Nether. Gość spycha wagonikami. Zabijam go (wagonikiem), zabójstwo uzasadnione. Wchodzi następny gracz i rzuca na mnie kosa, zabijam go, zabójstwo uzasadnione. Wchodzi detektyw zaczyna do mnie strzelać zrzucam go również (zabójstwo uzasadnione). Wchodzi traitor jeździ mi celownikiem po głowie, czego nienawidzę, zabijam go - tutaj można uznać że był to RDM, ale podchodzący pod moje zasady gry i tyle. Nie było administratora na serwerze. Dostaje reporta od jakiegoś randoma, który poczuł się na tyle mądrzejszy od innych i zreportował mnie, za wszystkie 4 osoby. (Z jego perspektywy mogło to wyglądać jak RDMy, aczkolwiek z mojej już tak nie jest.) Następna mapa, metropolis. Dimoon jako detektyw dostała nieszczęśliwego propboosta, którego wcale nie miałem na celu wykonać. Mogę podesłać link do filmu. Dostałem od niej reporta. 15 minut później lecę z permem od januszka. Wszystko wytłumaczyłem jemu, oraz 3 innym administratorom w tym [email protected] Dostałem UB. Po niespełna 12h od unbana dostaje next perma, pod pretekstem napisania odwołania więc to robię.

6. Coś od siebie: Nie mam nic do dodania. Po prostu decyzją administracji wszystko było w porządku, według mnie również też. Piszę to raczej z obowiązku. Pozdrawiam serdecznie, kocham was wszystkich.

PS: proszę o niedodawanie nic nie wnoszących dowodów/argumentów w tej sprawie. Po części jestem jedyną [racjonalną] osobą która widziała całe zajście. Decyzje pozostawiam administracji.

Jeszcze raz pozdrawiam.

EDIT:

Spoiler

Ewidentnie na filmie widać, że nie był to propkill, tylko nieszczęśliwy wypadek, w którym Dimoon nabrała velocity.

Edited by Xave
kliklo sie samo z siebie tak bylo przysiegam

>moje zasady gry i tyle

chciałbym móc sobie zabijać ludzi których nie lubię i mówić, że takie są moje zasady gry (xD), albo argumentować w ten sposób to, że niszczę innym mikrofalówki albo nie odpowiadam na lifechecki, życie jak w madrycie mi casa es su casa adios companeros

Nie wiem co wy odwalacie.

Zamieszani admini w twojego niedawnego ub jak wiadomo z xave obracają się w wspólnym kółeczku adoracji, inaczej tego nie nazwę. Jednak to, że spędzasz dużo czasu z większą częścią aktywnej administracji na jakimś super tajnym discordzie tylko dla waszego kółeczka, nie daję wam prawa do ściągania banów osobie o dość sporej kartotece "dodatkowych szans" bez żadnego odwołania. Ta grupka adminków wykazała się tylko brakiem profesjonalizmu w całej sytuacji.

Co do samej prośby ub to xD. O jakich ty własnych zasadach piszesz?

Mamy gdzieś drugi regulamin który pozwala Ci na bezkarne propkillowanie graczy, czy to tylko ja o czymś nie wiem? 

Także patrząc na filmik wyżej oraz na twoją historię banów, twoja wersja wydarzeń xave jest tak wiarygodna, jak krzyczenie pewnego chłopca o nadciągających wilkach.

Na sam koniec dodam, że zbytnio nie chcę by ten ban został zdjęty. Gerald poświęcił swój jakże drogocenny czas, by wlepić Ci tego perma. Po co dawać Ci kolejną szansę? Żeby musiał marnować 5 sekund swojego życia za jakiś tydzień na ponowne nałożenie blokady? Oszczędźmy mu te 5 sekund życia, plox.

To tyle ode mnie

Nie pozdrawiam całej grupki i do zobaczenia

Posted (edited)

Ja tylko to tutaj zostawie

UqtYvbD.png

Edited by Wizio

Jakże ładnie prosiłem o nie robienie z tego shitstormu, ale niektóre osoby mają to gdzieś. Pisząc ,,moje zasady" miałem na myśli zasady czystej logiki. Gość celuje mi po głowie, raczej proste, że jest zdrajcą więc go zabijam. O ile dobrze wiem regulamin w żaden sposób nie zabrania używania mózgu i logiki, ale po grze innych można śmiało wywnioskować, że jest kompletnie inaczej. Regulamin również nie zabrania wykorzystywania niekonwencjonalnych sposób na zabicie oponenta, więc nie wiem o co jest całe plucie o jedno zdanie. Następna sprawa to taka, że poprzednie bany nie mają nic wspólnego z obecnym banem, po za tym że są tej samej kategorii. A prosiłem aby nie wypowiadały się osoby które mają zerowy związek ze sprawą, ani nic do dodania poza ,,głupim dogadywaniem". I jeszcze jedno. No evidence no guilty. A jedyną osobą, jeszcze raz wspominam, RACJONALNĄ jestem ja. Nie było nikogo z administracji podczas akcji. Nie ma żadnych dowodów, a więc jestem niewinny. 

Ps: Naprawdę danken nie musisz pisać tak niesamowicie długich oraz bogatych wypowiedzi, których treść mieści się w 3 zdaniach. Pozdrawiam mam nadzieję że nie będę już tutaj musiał więcej odpowiadać na wątpliwości, ale w razie czego proszę kierować się na wiadomość prywatną. 

2 godziny temu, Xave napisał:

Pisząc ,,moje zasady" miałem na myśli zasady czystej logiki. Gość celuje mi po głowie, raczej proste, że jest zdrajcą więc go zabijam.

Xave... pamiętaj o tym, że na serwerze grają także osoby które mają styczność z trybem TTT pierwszy raz. Często celują oni w głowę innym bez powodu. Zabijasz osoby za podejrzenia i sądzisz, że nie jest to RDM.

O ile dobrze wiem regulamin w żaden sposób nie zabrania używania mózgu i logiki, ale po grze innych można śmiało wywnioskować, że jest kompletnie inaczej.

??? Nie dość, że nie wnosi to nic do tematu, to jeszcze stawiasz siebie wyżej od innych graczy...

Regulamin również nie zabrania wykorzystywania niekonwencjonalnych sposób na zabicie oponenta, więc nie wiem o co jest całe plucie o jedno zdanie.

Regulamin tego nie zabrania, lecz sposób w jaki zabiłeś Dimoon pozostawia wiele do życzenia. Podszedłeś do niej z beczką i po prostu ją zabiłeś. Jakbyś nie miał zamiaru jej proppushować/propkillować to czemu do niej podchodziłeś z beczką?

Następna sprawa to taka, że poprzednie bany nie mają nic wspólnego z obecnym banem, po za tym że są tej samej kategorii.

Ban 1 - Współpraca Inno z T, T z inno.
Ban 2 - trolling oraz propkillowanie 

Ban 3 - Nadmierne przeszkadzanie graczom poprzez propkilling

? ? ?  2 bany są za to samo. 3 bany, to bany permanentne. Poprawy w twoim zachowaniu nie widać, więc nie sądzę, że kiedyś ona nastąpi.

A prosiłem aby nie wypowiadały się osoby które mają zerowy związek ze sprawą, ani nic do dodania poza ,,głupim dogadywaniem".

Osoby które mają zerowy związek ze sprawą mogą wypowiedzieć się obiektywnie. Zdecydowanie bardziej obiektywnie niż ty lub osoby którym przeszkadzałeś.
Pokaż mi proszę gdzie jest to "Głupie dogadywanie" o którym mówisz. Osoby które się wypowiedziały odniosły się do twojego odwołania. Po wytknięciu Ci błędów, dopowiadasz coś do tego co napisałeś wcześniej, by powiedzieć, że "Moje zasady = logika, a wszyscy inni którzy myślą inaczej - mylą się"

I jeszcze jedno. No evidence no guilty. A jedyną osobą, jeszcze raz wspominam, RACJONALNĄ jestem ja.

Dowody mamy, propkill na Dimoon i twoja pierwsza wypowiedź w zupełności wystarczą.
Mówisz, że inne osoby które były świadkami twojego propkillingu nie są racjonalne? Czemu tak sądzisz? Dopóki nie podasz RACJONALNEGO POWODU to uszanuj zdanie innych graczy i słuchaj czegoś więcej niż to co chcesz usłyszeć. Może wtedy zauważysz gdzie popełniasz błędy.

Dalsza część twojej wypowiedzi nie odnosi się do sprawy, więc nie zamierzam odnosić się do tego fragmentu.
Mam nadzieję, że ban zostanie, a ty zauważysz gdzie popełniłeś błąd.

Posted (edited)

Dobra, pójdę inną drogą. Dzielę tego bana na dwie części: pierwsza, zabójstwa na mapie minecraftb5, które są uzasadnione (prócz tego jednego który mogę podpiąć pod rdma no ale w takim razie kara = 2 slaye bo traitor). Snajpero, w żadnym wypadku nie mam zamiaru wywyzszac się nad innymi graczami, broń boże, ale chciałbym przypomnieć ci ze przez ostatnie dwa tygodnie byłem wyzywany od j#banego tryharda. Pierwszą część wyjaśniłem i mam rację i nikt nie jest w stanie mi nic więcej zarzucić. Przejdźmy do drugiej części czyli propkill na dimoon. Specjalnie wysłałem filmik z dimoon aby udowodnić że propkill był przypadkowy i niezamierzony, czyli nie może zostać nazwany trollingiem, ale ludzie o dziwo odebrali go zupełnie inaczej niż przypuszczałem.  Nie powinienem zostać raczej nagrodzonym 2 slayami? Co do reszty posta nawet się nie wypowiadam bo każdy wie że serwer jest podzielony na grupy, i każdy poprze swoją stronę, dlatego uwaga aż trzy osoby napisały mi że nie są za unbanem. Reasumując, dostałem bana za to, że pechowo dla mnie zabiłem dimoon przy użyciu propa. 1 rdm (dete) = 2 slaye bądź więcej. 

EDIT: Zauważyłem jedną rzecz i proszę to wziąć pod uwagę bo jest prawdopodobnie najważniejszą informacją ze wszystkich. Walka jest tu ciągle o jeden propkill, permban również końcowo okazuje się być za jeden propkill. Cała reszta jest nieważna, bo wytłumaczona, a więc mam jedno pytanie. Dostałem PB za jeden propkill? Bo obecnie wszystko na to wskazuje. Nie dostałem żadnego reporta za propkill od poprzedniego unbana. Ludzie mi piszą że propkilluje a nie mają nic pojęcia o tym jak gram. W reasonie obecnego bana występuje słowo nadmierne, a wydaje mi się że ostatnio nie propkillowałem nadmiernie, boah zaryzkowałbym stwierdzeniem, czy w ogóle propkillowałem. Większość administracji przyznała mi rację co do całej sytuacji, i sama potwierdziła, że mogłem zostać niesłusznie zbanowany. Za jeden propkill powinienem zostać potraktowany 2-3 slayami. Zostawiam ogólny werdykt administracji i liczę na lagodny i przemyślany osąd sprawy. 

Edited by Xave
No klika mi sie dziś kurde

3 godziny temu, Xave napisał:

Następna sprawa to taka, że poprzednie bany nie mają nic wspólnego z obecnym banem, po za tym że są tej samej kategorii.

Banów permanentynch za byle co się nie dostaje. Nieczęsto też się zdarzy, że delikwent dostający takiego bana będzie mógł raz jeszcze na takim serwerze zagrać. Po pierwszym razie można było przymknąć oko, nawet jeśli Ty byłeś takową osobą. Ale drugi i trzeci? Mimo iż doskonale wiedziałeś, że masz ostatnią szansę. Moim zdaniem nie powinieś mieć drugi raz szansy na unbana, więc dlaczego miałbyś mieć także trzecią? Nie każdy zasługuje na taki luksus. Jesteś po prostu toksycznym graczem, który swoim zachowaniem psuje grę innym.

I zanim znowu zaczniesz wytykać, że nie mam nic wspólnego z tymi sprawami to niestety Ciebie zasmucę bo to ja zawsze byłem najbardziej przerwrażliwiony na punkcie Twojego zachowania. Gdy tylko widzę Ciebie latającego z jakimkolwiek propem to już spazmów dostaję i konsola mi się otwiera. Czy to jest takie trudne aby podnościć propa tylko w konieczności? Oczywiście. Trzeba z nim latać po całej mapie i musi dochodzić do tych "wypadków". Nie uczysz się po prostu na błędach, a otrzymane szanse wrzucasz w błoto. Jak Tobie człowieku dogodzić?

Przecież sam na siebie dowód podesłałeś, jedyny "przypadek" to jest, że zabiłeś Dimon propem tylko nie tak jak chciałeś - ewidentnie spychałeś ją w lewą stronę a poleciała do przodu lmao

Gdyby zależało Ci na pozostaniu na serwerze to myślę, że nie starałbyś się doprowadzać do takiej sytuacji jak ta powyżej (zwłaszcza, że miałeś już wcześniej dwa bany). Mówią, że człowiek uczy się na błędach, ale w tym przypadku tak nie jest. 
W związku z tym Ban zostaje.
Pozdrawiam. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...