Jump to content
Sign in to follow this  
Polski lisek

[perm gag] polski lisek

Recommended Posts

1. Nick, na który została nałożona kara: polski lisek
2 .Administrator który nałożył karę: Degenerate

3. Steam ID: STEAM_0:1:246840397

4. Opis sytuacji: Za dużo mówiłem.

5. Coś od siebie: Bardzo za to przepraszam.

Edited by Zajuu
poprawki wizualne

Witam, 

Chciałbym zacząć od faktu, że twoje nadużywanie mikrofonu było obiektem rozmów paru osób z administracji niejednokrotnie. Dostawałeś ogrom kolejnych szans, bo wierzyłem, że w końcu to do ciebie dotrze. Dostawałeś bezpośrednie ostrzeżenia ode mnie, tone wiadomości na środku ekranu oraz wiele gagów. Jednak za każdym razem juz na następnej mapie wracałeś do punktu wyjścia, jak w ogóle nie po paru rundach. 

Miałeś mutację, jednak jak to jest napisane w regulaminie, zakaz nadużywania mikrofonu dotyczy wszystkich. Jeszcze kolejna sprawa, że twoj mikrofon nie jest najlepszej jakości i co chwile słychać jakieś dźwięki, czy po prostu ciebie słychać nie do końca wyraźnie. 

Jak byłeś na serwerze, to mogę śmiało powiedzieć, że 90% voice chatu należało do ciebie. I nie mówię tutaj o rzeczach dotyczących rozgrywki. Bo tego typu wiadomości były może 20% wszystkich twoich wypowiedzi. Rozmowa rozmową, nie jestem osobą która będzie gagować za każde słowo niezwiązane z rozgrywką, jednak twoje wypowiedzi były głównie monologami, które tylko przeszkadzały, typu jak niewygodne masz krzesło. I tak dzień w dzień, runda w runde. 

Warto też wspomnieć, że zdarzały ci się wyzwiska typu "idioto" czy "debilu". 

Gracze w końcu sami zaczęli do mnie pisać na temat twojwego nadużywania voice chatu. 

Na podstawie tych wszystkich czynników dostałeś permgaga i będę skłonny zdjąć ci go NAJWCZEŚNIEJ na początku lutego, ponieważ wcześniejsze kary zdawały się w ogóle na ciebie nie działać. 

Pozdrawiam

Degenerate