Jump to content
Moreno

[BAN] - Moreno

Recommended Posts

[b]1. Nick, na który została nałożona kara: Moreno

[b]2. Steam ID:     STEAM_0:1:153935308

[b]3. Administrator, który nałożył karę: Gerard 

[b]4. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=moreno&Submit=Search {no nie znalazłem lepszego... przepraszam}

[b]5. Opis sytuacji: W sumie przegrałem walke w chickena z Gerardem i troche mi przez to przykre bo dostałem perma a tak poza tym nie mam pojęcia dlaczego sie to stało i byłbym wdzięczny jakby mi to wytłumaczono.

[b]6. Coś od siebie: No w sumie przepraszam Gerarda za to że go prowokowałem bo w sumie nie spodziewałem się że jest w aż tak złym humorze a reszte grzechów nie pamiętam ale za wszystkie serdecznie żałuje.

PS mam 69 łącznych banów *xd beka*

PSx2 nigdy nie byłem dobry w pisaniu przepraszam 

31 minut temu, Moreno napisał:
PS mam 69 łącznych banów *xd beka*

I to nam wystarczy, nie trzeba było pisać nic więcej. Troll i toxic... 

Edit, Przyjmując że grałeś tylko na jednym nicku, otrzymałeś 69 banów na 569h gry, co daje jeden ban na ≈ 8h.

Edited by edzio72

Karma bany... Znam takiego jednego byłego admina, który był rekordzistą w tym. Tylko Jaki on miał nick? :>

Edited by RedLagger

10 minut temu, edzio72 napisał:

10 minut temu, edzio72 napisał:

I to nam wystarczy, nie trzeba było pisać nic więcej. Troll i toxic... 

Szkoda tylko że większość banów to karma bany które nawet nie były spowodowane rdmem

No tak, zapomniałem że karma spada za wykonywanie celów trybu...

Np: Major grając 300h więcej od ciebie posiada aż 10 razy mnie banów.

I nie mów mi proszę że twoje propkille, celowe rdm czy innego rodzaju trolling nie wpływały na twoją karmę... :D

Skoro tak otwarcie przedstawiasz moje trolowanie i celowe propkille to może przedstawiasz jakieś dowody ?

Edit te wszystkie opisane rzeczy edzia to zachowania sprzed poprzedniego unbana więc tak trochę nie ma to związku z tym

Edited by Moreno

Dobry trolling nie wpływa na stratę karmy więc moreno nie jest trollem bardzo prosta matematyka, a wczoraj się popisales swoimi umiejętnościami liczenia jak dzieliles go przez 0. 

Ja tam może mam gówno do gadania trochę ale nie wiem, nie chciałbym ciebie znów na serwerze widzieć. Twoje "przypadkowe karma bany", nieustanne rzucanie kukurwykami, bycie toksycznym a szczególnie w kierunku młodszych graczy za "bycie szczylem" niezbyt przemawia do mnie jako gracza, nie chciałbym z tobą koniecznie grać. Jakoś wątpie w to, że mogłeś się zmienić, ale no nic, ja tylko wyrażam swoją opinię. ;P

Pragnę aby nie przywoływano mojego zachowania sprzed pierwszego perma gdyż po nim odrobinę się zmieniłem. Ponadto porównając ilość slayi do kb można stwierdzić prostą logika że mojej utraty karmy nie zawsze były moja winą. *Ywda yada logiczne wytłumaczenie które i tak nie ma sensu bo bany zależą od tego czy administracja cię lubi,*

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...