Jump to content
Sign in to follow this  
Operative02

<TTT> Operative02

Recommended Posts

1. Wiek - 20 (niestety już niedługo) 

2. Adres e-mail - Zawiera informacje wrażliwe, dlatego podam Kreciqowi po zakończonym procesie rekrutacji. Natomiast konto na SB już mam, wystarczy przydzielić ponownie uprawnienia, jeśli nie pod nickiem Operative02, to stacjonuję tam pod nickiem Naglfar :D

3. Steam ID - STEAM_0:1:38599728

4. Oczywiście, w latach 2014-2017 byłem administratorem strefowego serwera TTT (przez chwilę nawet superadminem), co sprawia, że mam ogromne doświadczenie. Dodatkowo przez jakiś czas administrowałem serwer DarkRP, brytyjski. 

5. Chcę zostać administratorem sieci SG, ponieważ jestem przekonany, iż za sprawą mojego doświadczenia jestem w stanie wnieść wiele pozytywnych zmian na serwerze, przez administrowanie, aż po dawanie przykładu innym, nie tylko graczom, ale także mniej doświadczonym kolegom. Jako, że pytanie jest o to czemu chcę być administratorem - nieswojo mi bez żółtego nicku i okienka reportów, czuję pewien obowiązek i sentyment w stosunku do tego serwera. 

Wow, jasne, że na tak, ile to ja historii nie słyszałem, że taki zajebisty admin, co jak co ale git jest 

Dzień dobry

Jestem na nie ,dyż:

-Gracz ten posiadał sporą przerwę,2 lata ,mało czy dużo zależy to jak osoby patrzą na owy czas.

-Jesteś mało kojarzony przez graczy świeżych,a jak już kojarzony to albo z legend jakim to ty super adminem byłeś lub z czytania forum.

-Pomimo to ,że gra mi się z tobą jako przyjemnie to w pamięci zapamiętało mi się jedno z twoich  zdań, gdzie na chat'cie głosowym poprosiłeś by ktoś napisał do Yora by wszedł na serwer,gdyż nie wiesz czy będziesz grał więcej,może jest to kilku tygodniowa ochota na granie w TTT na serwerach SG lub miesięczna.

Z poważaniem~Bacinios