Jump to content
Sign in to follow this  
Oliver Queen

<TTT> Oliver Queen

Recommended Posts

1. Wiek (preferowany >= 16). 
14(w kwietniu 15 )
2. Adres e-mail.
[email protected] 
3. Steam ID oraz namiary.

STEAM_0:1:120111622
4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator.

Nie nigdy nie byłem
5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać 
spędzam dużo czasu na strefie gier mam około 1000 godzin aktualnie jak gram w gmod'a to na strefie praktycznie tylko na strefie i często zdarza się że nie ma admina na serwerze i wtedy pisze do różnych adminów jak na przykład ostatnio gdy były osoby które ghostowały i pisałem do paru adminów którzy byli online. (prawdo podobnie zostanie odrzucone na start ale warto próbować ).

Jestem fanem oliviera, oczywiście że jestem na TAK. Gracz wręcz idealny na to stanowisko! 😊😊

Zgadzam się z kolegą powyżej, nie ma lepszej osoby na to stanowisko (nie licząc lupa). Jestem na TAK pozdrawiam z rodzinką 😀

Dzień Dobry

Jestem na Nie,ponieważ

-Niech na serwer wejdzie Zuris/Seal albo inny troll to pewnie osobie tej odechce się posiadania jakiejkolwiek rangi na TTT.

-Jest toxic'iem sypnie raz czy dwa kurtyzaną gdy jest administrator,a gdy owego nie ma często emocje mogą go ponieść, przez co może wyzywać bogu winnych graczy.

-Odpowiadanie na forum gdy takową range by dostał najlepszymi by nie były,albowiem interpunkcja jest u tego gracza na poziomie niższym niż moje IQ.

-W wieku 14 lat mógłby nie zostać potraktowany przez serwerową elite poważnie,co w przyszłości mogłoby odcisnąć piętno na psychice tego młodego gracza,co również może doprowadzić do niemiłych przygód w życiu dorosłym olivera.Pomimo swojego dość młodego wieku umie się zachować w poszczególnych sytuacjach lepiej niż większość starszyzny strefy gier m.in mnie.(a pomiędzy nami jest podan 6 lat różnicy)

A nie lepszym pomysłem byłoby dla osób poniżej 16 lat piszących podanie stworzenie nowej rangi?

TZN:Junior Operator.

Z poważaniem~Bacinios

Edited by bacinios
Poprawa mego nick'u

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...