Jump to content
Wiko_PL

Zero graczy po aktualizacji do Breach II

Recommended Posts

Nic nie sugeruje, ale admini widzą że nikt nie chce grać po aktualizacji do Breach II?

Według mnie też jest troche kiepsko, bo np. bieganie jest ograniczone, takie małe a jednak i jakieś inne rzeczy też są tak sobie.

Może jakoś to zmienić troszke :D

Jak wpadne na coś ciekawego chętnie napisze :) 

Pozdrawiam

Wiko_PL

Ty uważasz, że można coś zmienić?

To Koniec!

Przez update'y Azusa i błędy gmoda, społeczność odchodzi i nie ma komu grać na serwerze, który został rozp*********.

Breach już nie ożyje tylko będzie zdychał do zamknięcia.

Byłem na wyjeździe przez dłuższy czas, nie było mnie w domu, więc nie miałem kiedy naprawić tych rund

Graczy nie ma dlatego, bo większości nie wczytuje się mapa/contenty

Jest to spowodowane błędem w gmod, który twórcy dopiero załatają, mianowicie:

Od teraz po wrzuceniu nowego contentu lub mapy, Gmod nie potrafi odczytać tego przez zmiany po ostatniej aktualizacji gmoda, a co za tym idzie, większości wyskakuje missing map lub brak tekstur i to jest problemem, nic na to nie poradzę, trzeba czekać na fixa od twórców gmoda (błąd występował już w 2014-2015, gdzie był podobny problem, potem go załatali, a teraz znów się pojawił)

Drugi problem był w starcie rundy, który już naprawiłem wraz z paroma rzeczami, więc tryb aktualnie jest stabilny

Mapę dodałem z innego id, więc powinno już ludziom wczytywać, co do tekstur nic na ten moment więcej z nimi nie poradzę, spróbuję jeszcze jednej rzeczy z tym contentem, ale nie ma 100% pewności, że to pomoże, napisałem już do jednego z twórców o tym błędzie i czekam na rozwinięcie sytuacji

Zawsze śmieszy mnie, że jakikolwiek błąd po stronie samej gry jest od razu zwalany na mnie i moje update'y, ponieważ niektóre osoby wolą się wypowiedzieć bez obeznania aktualnej sytuacji z aktualizacjami Garry's Moda;)

Brak Graczy nie jest z powodu samej aktualizacji trybu, a bardziej przez to, że nie można dostać sie na serwer, a jeśli już ktoś się dostanie, to ma zwyczajnie braki tekstur + przez jakiś czas rundy się nie zaczynały samoistnie przez brak jednej linijki w kodzie (tutaj się przyznaję do błędu, ale to nie znaczy, że cała aktualizacja trybu jest o dupę rozbić)

Edited by azuspl

Fajnie by było wrócić do czasów jak Maxplaier grał, czyli tak, mapa ta z breacha przed Breach II, ekwipunek normalny z Gmoda, wgl idź azus na yt i wpisz sobie Breach Maxplaier i obejrz sobie odc. 24, bo takie ustawienia były najlepsze. Nie że sugeruje ale fajnie by było powrócić do starych czasów.

Kto za - reakcja pod tym kom ;)  

Proszę mam bardzo bardzo dobre wspomnienia z tym serwerem naprawcie to albo wrućcie do starej wersji 

Edited by Brajt