Jump to content
Sign in to follow this  
Cezary_PL

[TTT] Cezary_PL

Recommended Posts

1. Wiek (preferowany >= 16). 20
2. Adres e-mail - Jest dostępny dla Administracji
3. Steam ID oraz namiary - STEAM_0:1:54602035
4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator  - Z ponad rok na TTT

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty - Chcę dostać dostęp do komend które pozwolą mi ukarać toksycznych graczy.

Jak byliśmy razem w administracji to uważam, że robił co do niego należało i można było się z nim dogadać.

Nie sądzę, żeby coś się zmieniło w tej kwestii, więc jeśli dalej chce mu się być operatorem/administratorem to moim zdaniem można dać szansę.

Chociaż w sumie nie wiem czy ten post ma znaczenie, skoro nawet nie wiem co się dzieje na serwerze obecnie.

Tbh jestem zwolennikiem pisania trochę więcej w podaniu, no ale mimo wszystko osoba po prostu w porządku.

Podanie to żart. I to nieśmieszny.

Nie myśl, że możesz sobie wchodzić i wychodzić z administracji, gdy tylko masz na to ochotę. Hurr durr znudziła mi się gra na TTT, zrezygnuje z rangi tylko po to, aby po jakimś czasie wrócić i znowu się o nią ubiegać. 

Na nie.

Na nie.

-Popełnił więcej błędów niż moreno dostał KB,w tym unban osoby która teraz w administracji siedzi.

-Aktywność niska jak moje IQ ,9 dni w przeciągu 30 dni na GT,dni gdzie grał regularnie dawno poszły w niepamięć.

-Ukarać toksycznych graczy powiadasz?Ukaranie samego siebie rzadko widuje się wśród administracji.

Spoiler

Znalazł jeden prosty trik by zostać przyjęty na administratora 4 razy z rzędu...Head Administratorzy go nienawidzą.

Pozdrawiam,Bacinios

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...