Jump to content

Recommended Posts

Dzień dobry wszystkim mimo że jest 00:44 kiedy to pisze. Minęło już dobre kilka miesięcy od ostatniego podobnego tematu na forum a informacji o ewentualnym powrocie Placu dalej nie ma. Jedyne odpowiedzi jakie można usłyszeć to zdawkowe tekściki dające jakąś tam złudną nadzieje że komuś się zechce za to wziąć i postawić na nogi.  Jeżeli się nie mylę to niedługo minie prawie rok od wygaszenia serwera. Myślę że to wystarczająco(XD) dużo czasu aby ktoś podjął jakiekolwiek kroki w celu jego reaktywacji. Zachęcam do wypowiedzi i ruchu pod tym postem.  Na koniec chciałbym tylko powiedzieć że pizza pepperoni to nadpizza i to w sumie tyle.  Pozdrawiam wszystkich i życzę smacznego obiadku jutro i pojutrze i w ostatnia sobote marca i w trzeci piątek sierpnia. 

Posted (edited)

W związku z koronawirusem wyższe uczelnie zostały zamknięte przez co możliwe jest, że @Remzo ma więcej czasu, ale ciężko stwierdzić, czy ma również chęci. Teraz duża część osób siedzi w domu z wiadomych względów i przydałoby się takie miejsce jak nasz kochany placyk.

#placykwruc ❤️

Pozdrawiam Heroes.

Edited by Heroes

Remzo nie krzycz na nas, prosze :(((. My, gracze chcielibysmy powrotu placu zabaw najlepszego serwera w historii cs go, ponieważ nie ma, nigdy nie było i prawdopoodobnie nigdy nie będzie tak wspaniałego serwera jak nasz kochany placyk. Dlatego piszemy na forum z nadzieją, że może coś w końcu ruszy, aczkolwiek rozumiemy iż możesz nie mieć czasu, chęci i liczymy, że jeżeli masz troszeczkę czasu z przyczyny koronawirusa, to po odezwie nas, graczy znajdziesz też i chęci na postawienie dla naszej wspaniałej społeczności,  naszego ukochanego serwera, jakim jest Plac Zabaw.

PS. Jeszcze raz napiszę, nie krzycz na nas, po prostu nam zależy i chcielibyśmy powrotu placyku 😄

Aczkolwiek zrozumiemy jeśli nie masz czasu lub chęci.

Pozdrawiam, rzufik ♪.

Witam.
Wnoszę o ożywienie kochanego placu zabaw czyli severa który kiedyś cieszył się duża ilością osób i dobrą atmosferą.
Nie ma serwerów takich ja stary dobry plac zabaw
Remzo wysłuchaj naszych próśb❤️ 
#placykwruc
P.S. tutaj link byś się bardziej zmotywował -> 

Spoiler

Pozdrawiam Kamiko 

Posted (edited)

To ja też podpisuje się pod prośbą o powrót placyka (Czytaj najlepszego serwera csgo)

@Remzojest teraz dużo wolnego czasu, wiec problem z graczami będzie zerowy* 🙂

chciałbym pograć na placyk, póki mnie do kwarantanny nie wezmą jak 70% populacji

Piosenka na zachętę

pozdrawiam

Kuba 

Edited by Jakub Jakub ;)

Oj tak tak, aż łezka się w oku kręci jak się popatrzy ile czasu tam przesiadywałem ;( Placyk musi wrucić tak tak jeszcze jak :)))))

Myślę, że w tych ciężkich czasach Plac byłby znakomitą odskocznią dla mnóstwa osób uwięzionych w domu. Remzo, nie robisz tego tylko dla osób związanych z PZ, to byłoby coś z profitem dla całego społeczeństwa! 

Czekam bardzo na powrót PZ, przegrałem na nim wiele godzin i świetnie się bawiłem oraz jestem pewien że będzie dużo chętnych osób na adminów oraz chętnie starsi gracze powrócą na PZ. REMZO MUSISZ! 

Wskrzeszenie Placu Zabaw to byłby dobry reunion 😄, jestem jak najbardziej za tym pomysłem. 
Możecie liczyć na moją obecność! 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...