Jump to content

Recommended Posts

<TTT> Teo

Treść podania:
1. Wiek (preferowany >= 16): Nie mam 16 lat ale 14 więc zdaje sobie z tego sprawę że osiągnąłem więcej niż nie jeden 16'o latek.

Oraz potrafię się zachowywać jak należy.
2. Adres e-mail: [email protected]
3. Steam ID oraz namiary: STEAM_0:1:526869913 
4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator: Byłem administratorem na SWRPFragZone.PL-Moderator, 

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty: Chciałbym wesprzeć administrację oraz graczy, żeby wszyscy przestrzegali regulaminu i żeby nikt jak to często RDM'ował. Sam czasami upominam innych graczy więc chciałbym dostać się na stanowisko Administratora TTT, poniewaz jestem dużo aktywny i gram na tym trybie z ok. 1 rok z przerwami kilko-dniowymi.

Dzień dobry,

Cytat

2. Gracz musi regularnie grać minimum przez miesiąc aby ubiegać się o prawa administratora.

Wybacz, ale pierwszy raz o tobie słyszę, na dodatek nie grałeś regularnie ostatnio (gametracker), dlatego też jestem na NIE. Proponuję wrócić za miesiąc.

Posted (edited)

First seen 18th December 2016 23:00. Przez ten czas kolega nabił zawrotne 4169 minut gameplayu na serwerze.

W przybliżeniu są to ~3 dni gameplayu. Różnica między jego pojawieniem się na serwerze, a datą pisania tego głupiego posta to 1190 dni 

Nie jestem znawcą, ale 3 dni gameplayu na 1190 dni to chyba trochę mała aktywność, żeby aplikować na stanowisko osoby z uprawnieniami. Na NIE.

See ya nerdy

Dzbanken out

Edited by Sir. Danken Lore

konta ci się chyba pomyliły ponieważ jeszcze prawdopodobnie w tym roku założyłem konto na steam.

Co tu się rozpisywać czy ubierać to w ładne słowa jesteś graczem który gra dopiero 3-4 dni na serwerze wymogiem jest miesiąc

-nikt ciebie nie zna nowi czy starzy gracze

- szczerze nie widziałem poprawie napisanego reporta w twoim wykonaniu 

-tu się pojawia kwestia autorytetu 

Nie widzę by ktokolwiek brał na poważne 14 latka

Kończąc mój mały wywód 

Jestem na NIE

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...