Jump to content
Brzęczyszczykiewicz

[Skarga] Brzeczyszczykiewicz

Recommended Posts

Posted (edited)

1. Nick osoby oskarżonej: Brzeczyszyczkiewicz

2. Steam ID osoby oskarżonej: STEAM_0:0:202077397

3. Steam ID osoby zgłaszającej:STEAM_0:0:202077397

4. Przybliżona data zajścia: 23.04.2018

5. Nazwa mapy: brak

6. Opis sytuacji: Krótko i zwięźle, składając podanie nie spełniałem wymagań wiekowych.

Jakby ktoś chciał coś więcej przeczytać.

Ktoś może powiedzieć, że piszę skargę o takie gówno, na samego siebie i to po upływie sporego czasu, a w dodatku od długiego czasu nie jestem już adminem. Tak, piszę to, ponieważ ostatnie sytuacje, które zaszły w moim życiu skłoniły mnie do wielu refleksji. Jedną z nich była myśl, że przed możliwą dosyć bliską śmiercią, byłoby warto przeprosić niektóre osoby. Jeszcze przed tym chciałbym przeprosić i podziękować każdej osobie, która grała na Placu lub była z nim związana w jakikolwiek sposób, np. od strony technicznej. Jestem bardzo wdzięczny oraz przeprosić całą wtedy obecną administrację, która mi pomagała oraz uczyła, jak pilnować porządku; w szczególności @nonejm oraz @Remzo. (Remzo, gdybyśmy mogli zamienić kilka słów na pv, byłbym bardzo wdzięczny). Szczególnie te przeprosiny są dla mnie jednymi z ważniejszych, ponieważ PZ otworzył mi wiele furtek oraz pozwolił spędzić wiele godzin na świetnej zabawie. Oczywiście liczę się z ewentualnymi konsekwencjami jakie będę musiał ponieść. Jeszcze raz z całego serca pragnę przeprosić wszystkich, w szczególności Remza oraz Nonejma. Mam nadzieję, że plac zabaw zmartwychwstanie i da możliwość spędzenia graczom wielu godzin z fantastyczną społecznością, która nauczy ich kilku rzeczy, tak jak mnie nauczyła szacunku, pokory oraz tego, że każdy czyn ma swoje konsekwencje. Pozdrawiam.

7. Coś od siebie: Remzo, wiem, że potem jeszcze bardziej zje*ałem po całości, za to szczególnie mi głupio...

Edited by Brzęczyszczykiewicz

Skoro wywołujesz mnie do tablicy:

Pamiętam, że coś tam było z Tobą. Fajnie jakbyś przypomniał sytuację związaną z tym. 

Ogólnie - zapamiętałem Cię jako w miarę dobrego admina, któremu przydałby się praktyki i w miarę ogarniętą osobę. Wiem,że wtedy nadużyłeś naszego zaufania do mnie i Remza. Było to 2 lata temu. . . ogólnie na tą chwilę nie mam nic przeciw byś wrócił do gry na nowym Placu, chodź ostateczna decyzja nie należy do mnie 😉 

Posted (edited)

Postaram się przytoczyć sytuację poprawnie w 100%, jednak mam nadzieję, że ewentualnie ktoś mnie poprawi. Mówiąc krótko i łagodnie - dość mocno zaniedbałem rolę admina. Powiedziałem kilka słów, jakie nigdy nie powinny paść w stosunku do osoby, którą powinienem szanować, ponieważ jest ona starsza ode mnie oraz była wyżej w hierarchii, jak i z normalnego ludzkiego szacunku do drugiej osoby. Zachowałem się w stosunku do niej arogancko, a dodatkowo w stosunku do całej społeczności samolubnie. Z dnia na dzień przestałem grać na serwerze, zacząłem ignorować wiadomości od m. in. Remza, lecz i od innych administratorów i graczy. Mówiąc kolokwialnie - miałem wywalone jajca na serwer i na ludzi, z którymi chyba zbudowałem swego rodzaju więź poprzez spędzone chwile na serwerze. Chyba tyle z głównego wątku całej sytuacji.

Posted (edited)

Zluzuj ziomuś, nie wiem po co sam na siebie skargę napisałeś, za bardzo się chyba wczułeś. Nie masz bana i przepraszasz w internecie "jakichś" typów co mają prawie po 30 lat, którzy zapewne mają w d*pie* co napisałeś w tej skardze(?) Myślę że tak jak każdy nie wiedzą, albo nie pamiętają o co chodzi i nie czują do Ciebie żadnej urazy. Po prostu za bardzo bierzesz do siebie wszystko co w internecie albo masz jakieś urojenia. Daj sobie spokój bo to nie ma sensu XD.

pozdro

*-ocenzurowałem to słowo, ponieważ pewien były moderator dawał za to słowo warny.

Edited by Rzuf

Mimo wieku który znacząco odbiegał od preferowanego to jako admin spisywałeś się świetnie. Każdy robi czasem jakieś głupoty, ważne że wyciągnąłeś wnioski i miałeś odwagę się do tego przyznać 😉

Posted (edited)

Rzuf, moze mam urojenia, jednak gdy slyszysz, ze istnieje zagrozenie twojego zycia zmieniasz podejscie do pewnych rzeczy. Nawet jesli kazdy ma to w du*ie, to ja mam czyste sumienie. Uwazam, ze osobom, ktore jednak poswiecily mi swoj czas naleza sie przeprosiny. Oczywiscie nie zycze ci tego, jednak w sytuacji, gdzie wiesz, ze smierc moze stac za rogiem nawet takie glupie rzeczy cie mecza.

literowka

Bez przesady, było, minęło.

W ogóle, dlaczego skarga? Wystarczyło napisać prywatną wiadomość lub wejść na TS do osób, którym według Ciebie powinieneś coś wyjaśnić ;-D.

Zresztą, jak widać po poście nonejma, nawet nie kojarzył, o co chodzi. Strzelam, że Remzo tym bardziej nie pamięta całego zajścia - gdyby jednak było inaczej, to zwracam honor ^^

Rozumiem, refleksje, przemyślenia itd., ale chyba podszedłeś do sprawy zbyt emocjonalnie.

PiS, tzn. Peace 😄