Jump to content
Sign in to follow this  
Ekrell

[ban] Ekrell

Recommended Posts

1. Nick, na który została nałożona kara: Ekrell

2. Steam ID: STEAM_0:0:1790358

3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:0:179035858&advType=steamid&Submit

4. Opis sytuacji: Nie mam bladego pojęcia co się stało, było to bardzoooo długo temu.

5. Coś od siebie: Ostatnio byłem na serwerze z 3 lata temu, lecz dobrze pamiętam, że NIGDY nie dostałem bana permamentnego (takie rzeczy się zapamiętuje....). Powodem tak długiej nieobecności  było oczywiście przerzucenie się na SCP:SL. Znudził mi się jednak ten tryb i postanowiłem wrócić na stare śmieci. Chciałem dzisiaj zagrać, a tu naglę wiadomość o ghostingu + współpracy. Naprawdę nie pamiętam o co chodzi, a nawet jeśli dopuściłem się owych czynów z 3 lata temu to kara permamentna wydaje mi się dość sroga. Prosiłbym o unbana, ewentualnie jakieś dogłębne wyjaśnienie sytuacji.

Mam również teorię, że zostałem zbanowany przypadkowo jako iż są dwie osoby na liście zablokowanych + [unknown] jako gracz, lecz steamID się zgadza.

Dziękuje z góry za pomoc.

Zostałeś zbanowany na serwerze TTT, na którym przegrałeś łącznie 28 minut za ghosting, a nie na breachu. Bana dostałeś będąc obecnym na serwerze, więc nie zostałeś zbanowany przez przypadek. Ponadto bana dostałeś półtora roku temu, a nie 3 lata temu.

Pozdrawiam Heroes.

Edited by Heroes

Jak już kolega wyżej napisał zostałeś zbanowany na TTT więc tam zapraszam do napisania odwołania. Natomiast ten temat zamykam.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...