Jump to content

Recommended Posts

(BR)-RAV

1. Wiek: 15
2. Adres e-mail: [email protected]
3. Steam ID oraz namiary. STEAM_0:0:189028154   Discord: RAV#3555
4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator. Niestety nie byłem jeszcze adminem.

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty. Chciałbym swoją obecnością wspomóc administrację tylko jak będę mógł. Jestem świadkiem wielu sytuacji kiedy gracze pod nieobecność administracji łamią regulamin na wiele sposobów, więc chciałbym tego zaprzestać. I uświadomić im, że w ten sposób nieświadomie zniechęcają innych do gry. Ostatnio zacząłem grać coraz więcej na serwerze i spędzam tam moim zdaniem dużo czasu. 
6. https://www.gametracker.com/player/RAV/193.110.121.82:2302/

Dawno mnie tu nie było ale się trochę wypowiem.                                                                                                                                                                                                                         Chciałeś chyba napisać podanie na BR 2 bo na nim grasz ale to pomińmy.                                                                                                                                                                                   Wiek spoko.                                                                                                                                                                                                                                                                                     Doświadczenie jest zerowe ale każdy kiedyś zaczyna.                                                                                                                                                                                                                     

W dniu 28.03.2020 o 17:54, RAV napisał:

Chciałbym swoją obecnością wspomóc administrację tylko jak będę mógł.

Więc nawet nie dobiłeś 30 dni i mówisz że chcesz ich wspomóc swoją obecnością, naprawdę dobij 30 dni a potem pisz podanie.                                                                                            Zbytnio cię nie znam ale to że twoja aktywność nie dobiła 30 dni, (masz przerwę w graniu a czasami grasz ledwo 30 minut) to jest powód który według mnie kasuje ciebie na razie z tej roli, zwiększ swoją aktywność i napisz podanie jeszcze raz.                                                                                                                                                                                                            Ja jestem na NIE.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       Miłego poranka, dnia, nocy, czy jakiej tam pory o której to czytać.                                                                                                                                                                                               Pozdrawiam wszystkich briczowców i Panią Basię, Dowidzenia.

Jeżeli chodzi o jego postawę do graczy to jest jak najbardziej na +
Może frekwencja nie jest idealna ale to nie powinna być duża przeszkoda.

W dniu 30.03.2020 o 14:37, Slotek napisał:

masz przerwę w graniu a czasami grasz ledwo 30 minut                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      

Lepszy 30minutowy kidop niż brak jakiejkolwiek administracji.

Jestem na TAK

Witam
RAV nie ma dużej aktywności na serwerze miesięcznej, ale zawsze może ją nadrobić podczas otwartego podania, więc nie ma żadnego problemu, by nie został administratorem.
Jest to dobry kandydat, który jako tako dogaduje się z graczami, niekiedy pomaga innym zapoznać się z trybem jak i regulaminem.
Pozytywna osóbka, która się przyda w szeregach ekipy Bricza.
Na TAK
Pozdro.

Witam.
Gracz RAV jest przeze mnie dość często widziany na serwerze, przez co myślę że jak będzie już administratorem to będzie sprawdzał reporty jak i uniemożliwiał innym graczom łamanie regulaminu.
Nie sprawiasz dużo problemów w czasie gry, starasz się pomagać nowym graczom itd.
Jestem na TAK
Zelazko

Też jest git

Pozdrawiam

Podanie przyjmuję. Po odbiór rangi zgłoś się do mnie na discordzie.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...