Jump to content
R353T

[A3 Vanilla] R353T

Recommended Posts

1. Nick pod którym grasz na serwerze: R353T

2. GUID: 15af7421dfec1d96301b4439e2623965
3. Wiek (preferowane +18): 22

4. Link do konta steam: https://steamcommunity.com/id/R353t/
5. Doświadczenie jako administrator: Jeżeli chodzi o serwery Army to doświadczenia niestety brak. 
6. Dostępność na forum: Mobilnie jestem dostępny praktycznie  24/7(wiadomo zdarzą się wyjątki). Stacjonarnie zasze w godzinach wieczornych
7. Staż w ArmA i znajomość tejże gry: Jeżeli chodzi o staż w grze. Arma 2 w granicach 300h. W część III tejże gry jest to dopiero 70h.

Wiadomo że tych godzin będzie każdego dnia przybywać.
8. Ilość czasu w tygodniu, który możesz poświęcić serwerowi: średnio z 2 do 4 godzin dziennie

9. Znajomość języka Angielskiego: dobry
10. Coś o sobie oraz uzasadnienie decyzji o podaniu:

Siedzę w komputerach od lat, lecz nie powiem że gry są moim życiem bo bym skłamał. Nigdy o sobie nie mówiłem że umiem wszystko, i z Armą jest tak samo. Mam wiele braków odnośnie tej gry, Ale każdego dnia staram się je uzupełniać.   Nie mam problemu z przyswajaniem wiedzy, a jeśli jakiś temat mnie zainteresuje, to robię wszystko aby dowiedzieć się o nim jak najwięcej. Podobnie jest z tą grą..

Dlatego jeżeli dostanę szansę to zrobię wszystko aby jej nie zmarnować.

Edited by Shay27

Zły link do konta steam, przekierowuje do konta komara, tak samo GUID (podałeś steamid64 ale już zedytowałem)

Edited by Shay27

Twoje podanie zostało rozpatrzone POZYTYWNIE

Standardowo okres próbny 30 dni

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...