Jump to content
Sign in to follow this  
ahubcl

[ban] lahcub

Recommended Posts

Posted (edited)

1. Nick, na który została nałożona kara: buchal

2. Steam ID: STEAM_0:1:220067430

3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=buchal&Submit=Search

4. Opis sytuacji: o baben kuedy to bylo, znalem haslo do kazdego poczatkowego konta admina, remzo dawal zawsze takie same haslo. gdy profeska dostal admina to wszedlem na sourcebansa, zdazylem sie zalogowac i nie wylogowalo mnie z konta gdy zmienil haslo. zbanowalem pare osob, ktore przeszkadzaly i po prostu przez nich nie gralo sie fajnie. w sumie zbanowalem bodajze 3 lub 4 osoby, ktore i tak po chwili zostaly odbanowane. trwalo to jeden dzien bodajze i dostalem perm bana. mysle, ze to co zrobilem w porownaniu z asko aKa gała i axyerem to nie jest az takie duze przewinienie, skoro oni dostawali niezliczona ilosc ostatnich szans, to ja zasluguja na chociaz jednadodam jeszcze, ze powod bana w sourcebansie jest zly: otoz to nie bylo wlamanie, poniewaz znalem haslo. gdybym nie znal to bym sie wlamal, ale w tym wypadku to nie bylo wlamanie, bardziej nieuprawnione wkroczenie na nie czyjas posesje.

5. Coś od siebie: jestem starym wyjadaczem tego serwera, mysle ze z aktualnego grona graczy jestem top5 najdluzej tam grajacych osob, spedzilem szczerze swoje dziecinstwo na placyku, piekne wspomnienia z gier, placz mrozonej herbaty i jego rtv na surfach zeby jaile grac, no duzo tego bylo. w tym roku mijaja 2 lata od mojego bana, z paroma osobami utrzymuje dobry kontakt, wiadomo sa przyjaciele i sa wrogowie, wrogow tez mam, ktorzy na pewno beda zebym nie wrocil zza krat (dobre chlopaki ogladaja swiat zza krat PDW) no i mi smutno:(( dowiedzialem sie ostatnio od kolegi, ze placyk bedzie na nowo wstawal spod skrzydel kogos innego niz remzo co wyjdzie na pewno dla serwera na +, poniewaz remzo sie w ogole nie interesowal serwerem. po takim czasie bana i "izolacji" zrozumialem, ze to byl blad, mimo iz nawet osoby grajace wtedy na serwerze sie smialy, ze dostal ktos bana. przepraszam wszystkich zbanowanych, poszkodowanych. chcialbym pomoc z serwerem bo to serwerm mojego dziecinstwa. gralem bardzo duzo na placyku gdy bylem mlodszy i bardzo milo wspominam wszystkie chwile spedzone na serwerze. 
prosze o amnestie od nowego(?) Head Admina, latajacego @Latający

Edited by ahubcl

1 hour ago, ahubcl said:

, znalem haslo do kazdego poczatkowego konta admina, remzo dawal zawsze takie same haslo. gdy profeska dostal admina to wszedlem na sourcebansa, zdazylem sie zalogowac i nie wylogowalo mnie z konta gdy zmienil haslo. zbanowalem pare osob, ktore przeszkadzaly i po prostu przez nich nie gralo sie fajnie. w sumie zbanowalem bodajze 3 lub 4 osoby, ktore i tak po chwili zostaly odbanowane. trwalo to jeden dzien bodajze i dostalem perm bana.

X D 

Dobra historia, liczę na unbana. 

Nie, Remzo powiedział wtedy, że masz dożywotni zakaz wstępu na serwer za swoje wyczyny.

Niech Twój przykład będzie przestrogą dla innych, żeby użyli móżdżka dwa razy, zanim coś podobnego zrobią.

6 godzin temu, ahubcl napisał:

po takim czasie bana i "izolacji" zrozumialem, ze to byl blad, mimo iz nawet osoby grajace wtedy na serwerze sie smialy, ze dostal ktos bana.

No, śmieszne w **** 2.png

PS. Powód bana został już edytowany, żeby nie budził wątpliwości.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...