Jump to content
Sign in to follow this  
bodzio3334

[BR#2] Bodzio

Recommended Posts

Posted (edited)

1. Wiek: 17
2. Adres e-mail: [email protected]
3. Steam ID oraz namiary: https://steamcommunity.com/id/BodzioHopping STEAM_1:1:167909151 Discord: Bodzio#8195 
4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator: 2 lata na serwerze TF2, Rok jako Moderator/Operator na serwerach SCP CB, do dziś wieloletni administrator GTA RP

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty: Bo serwer potrzebuje pomocy, dlatego składam podanie na Operatora Serwera. W sylwestra złożyłem rezygnację z tego stanowiska, gdyż warunki mi na to nie pozwoliły, oraz nie wierzyłem, że serwer wstanie na nogi. Pomyliłem się o 180 stopni. Dziś osobiście biorę czynny udział na serwerze pomagając w poprawie niektórych błędów i niedokończeń. W miarę możliwości pomagam innym (tzw. nowym), staram się być miły jak mogę, oraz zgłaszam łamanie regulaminu jeżeli to możliwe. Osobiście parę osób nauczyłem jak grać na tym trybie wraz z regulaminem i rozróżnianiem przeróżnych występujących na serwerze postaci. Ale każdy człowiek ma wady, więc pora na spowiedź. Moim największym błędem dotychczasowym było "szkalowanie" trybu na oficjalnym discordzie Strefy Gier, bo parę osób mnie do tego namówiło. Żałosne można powiedzieć, też tak sądzę. Sam się zdziwiłem, dlaczego nie dostałem np. permbana na serwer. Świat mi dał drugą szansę na poprawę i jej nie chcę zmarnować. Jeżeli [email protected] postanowi mnie nie przyjąć, niech tak będzie, ale przynajmniej starałem się poprawić i wrócić na moje dawne stanowisko, gdyż bardzo mi na nim zależy, a wykonywanie reportów, jak i tłumaczenie reguł serwerowych za dawnych czasów, sprawiała mi przyjemność.
Od bardzo dawna nie byłem karany na serwerze z tych poważniejszych powodów, więc myślę, że mam szansę, a jak trzeba znać bardzo dobrze regulamin, to mogę wyrecytować.
Czekam na opinie od innych, gdyż mnie ciekawa myśl naszła, czy będzie większość negatywnych ocen, czy jednak ludzie dadzą mi drugą szansę.
Życzę również wielkie powodzenia innym kandydatom na to stanowisko, jeżeli to czytają.

6. https://www.gametracker.com/player/Bodzio/193.110.121.82:2302/
Z poważaniem, Bodzio.

Edited by Gaspcio
Dodanie punktu 6

Witam.
Bodzio jesteś moim zdaniem aktywnych graczem, często cie widzę jak grasz oraz jak starasz się pilnować innych osób żeby nie łamali regulaminu. Często mówisz nowym graczom jak wbijają na serwer i się czegoś pytają to mówisz im żeby najlepiej przeczytali regulamin. Zgłaszasz także osoby które owy regulamin łamią. Argumenty w podaniu mnie przekonują i fajnie by było jakbyś był w administracji.
Jestem na TAK
Zelazko

How about.... NO?

Po twoim zachowaniu na discordzie, szkalowaniu w zasadzie całego serwera jak i administracji w tym Azusa, bo zaczął coś robić z serwerem co Tobie się nie podobało, co najwyżej zasługujesz na rangę stałego gracza. Dać tobie uprawnienia po tym wyczynie, to jak danie psychopacie naładowanej broni, nie wiesz kiedy znowu mu się pogorszy i zacznie strzelać do niewinnych.

Pozdrawiam cieplutko, ten zły i niedobry snajper.

PS: Mam nadzieję, że @VargasOgnisty się tu wypowie, bo o ile dobrze pamiętam to też brał udział w karaniu ciebie na discordzie oraz wielokrotnym upominaniu.

Sieam o.o

Sam napisałem na Ciebie skargę na discordzie za obrażanie administracji Breacha, odstraszanie nowych graczy i najzwyczajniejsze w świecie pajacowanie. Trzeba być prawdziwym troglodytą, by po czymś takim napisać podanie. Była to pierwsza skarga w historii discorda Strefy Gier. Zostałeś za to ukarany i to słusznie, a teraz, gdy nagle ludzie zaczęli wracać na serwer to polubiłeś znów na nim grać, Azusa, administrację. No cud miód. Szkoda, że kilka tygodni temu zachowywałeś się jak pajac, i to nie pierwszy raz, bo wciąż pamiętam wybryki sprzed pierwszego podania, gdy dawałeś ssy ludzi łamiących regulamin, po czym pisałeś, że nie doniesiesz na nich. Wtedy też otrzymałeś karę. 

Nie widzę takiej osoby w administracji Breacha. Oczywiście na nie.

Posted (edited)

Witam,

A postanowiłem sobie, że się ciut tutaj wypowiem.

Jak to mam w zwyczaju, zaczynam od wieku, okej jest git. Następnie doświadczenie, dość spore zważając na to, iż byłeś już administratorem Breach#2.

Okej, so let's go.

W dniu 7.04.2020 o 20:40, bodzio3334 napisał:

Bo serwer potrzebuje pomocy, dlatego składam podanie na Operatora Serwera. W sylwestra złożyłem rezygnację z tego stanowiska, gdyż warunki mi na to nie pozwoliły, oraz nie wierzyłem, że serwer wstanie na nogi. Pomyliłem się o 180 stopni. Dziś osobiście biorę czynny udział na serwerze pomagając w poprawie niektórych błędów i niedokończeń.

Co racja to racja, serwer nie jest w takim stanie jak dawniej, brakuje mu bowiem stosownej liczby administratorów. Zbyt szybko straciłeś wiarę w upadek serwera, sam też nie wierzyłem, że ludzie polubią nowego breacha, a jednak. Odwiedziłem wczoraj serwer i od innych graczy można usłyszeć, że pomagasz na serwerze, także plusik. 

W miarę możliwości pomagam innym (tzw. nowym), staram się być miły jak mogę, oraz zgłaszam łamanie regulaminu jeżeli to możliwe.

Nooo i właśnie, dobra mina do złej gry. Staranie się być miłym? Meh. Zapewne wiele osób zna Twoją prawdziwą naturę, którą okazywałeś na discordzie StrefyGier, wiadomo jaki jesteś, dlatego może nie "staram", lecz "udaje". 

Moim największym błędem dotychczasowym było "szkalowanie" trybu na oficjalnym discordzie Strefy Gier, bo parę osób mnie do tego namówiło.

No i prawdopodobnie to "szkalowanie" przekreśli Ci możliwość na powrót do administracji. Oczywiście nie chcę tutaj wyjść na hipokrytę, ponieważ sam szkalowałem graczy, lecz ja potrafiłem się ogarnąć i unormować swoje zachowanie tak, by okazać skruchę i wrócić do administracji po dość stosownych argumentach. 
Ty natomiast potrafiłeś szkalować każdą możliwą osobę na discordzie Strefy, począwszy od serwera, administracji, Azusa, Vargasa itd.

W tej sytuacji na hipokrytę wychodzisz dosłownie Ty sam. Najpierw zaczynasz jeździć po Azusie jak po zwyczajnej "szmacie", a w aktualnej chwili, kiedy masz możliwosć powrotu do administracji, to dosłownie zaczynasz go wielbić i lizać mu dupę. 

Chciałbym tutaj jeszcze zwrócić uwagę na to: "...bo parę osób mnie do tego namówiło.", cóż, posiadasz bardzo silną wolę jeśli dajesz się namawiać innym do szkalowania serwera i administracji. No, ale czego się można było spodziewać po tych osobach takich jak Ty i sam wiesz dobrze kto. Z tego co wiem administrator powinien mieć również swoją własną, nieprzymuszoną wolę, ale ok.

Sam się zdziwiłem, dlaczego nie dostałem np. permbana na serwer.

No właśnie szkoda, że wtedy snajper bądź ja nie byliśmy na stanowisku [email protected],w tamtej chwili to byś poleciał z hukiem, zresztą sądzę, że inne osoby też mogłyby Cię wyje*** z permem, za to co odwalałeś.

No i na koniec standardowo gametracker. Nie ma tam pełnego miesiąca dlatego podanie imo powinno byś odrzucone z miejsca.

Podsumowując już całą swoją górną rozpiskę, wiesz Bodzio, ja Cię, ani lubię, ani nie lubię. W sumie obojętne mi to czy też żyjesz, czy też nie. Doskonale rozumiem Twoją sytuacje z chęcią powrotu po Twoich błędach, bo miałem w końcu podobną.

Aczkolwiek wybacz, lecz uważam, że NIE nadajesz się na stanowisko administratora, szkalowałeś praktycznie wszystko co możliwe, a tak administracja się nie powinna zachowywać.

Pozdrawiam!

~NeCkeR

P.S:

@ZelazkoGaming12 najpierw sprawdzamy gametracker, potem piszemy, kto jest aktywny, a kto nie.

Edited by NeCkeR
P.S

"Bo jak szkaluję sobie poza strefą to jest ok i nie mieszaj tego tutaj"

Niestety jak snajper mówił. Wypowiem się.

Szkalowanie poza serwerkiem to już największy trud jaki sobie mogłeś przytoczyć. Ile to razy jak człowiek prosi grzecznie i miło byś przestał, to ty robiłeś swoje. A potem dziwota że inni zaczynają też od chamskiej w strony w tą 2-gą osobę. Już były burze o szkalowanie poza SG, więc nie próbuj rozpoczynać kolejnego.

Spoiler

(Ale jak ktoś mnie chamsko ciśnie gdy teraz byłem miły to czemu jestem gorszy? Bo pierw zaczynacie od chamskiej strony i  nie dajecie innego wyboru sobie. I tak. Nadal pamiętam tego gifa co mi ktoś podesłał z jakieś obsranej "smiechawki" z waszego serwa poza SG discorda. Gdyby nie fakt że miałem dobry dzień to byś poleciał. A ty byłeś tam postującym Bodzio.

Sam fakt że jeszcze nie zbanowałem cię ani na discordzie SG ani na forum to jest po prostu moja litość. Która się kończy.

A co do podania. Nie gram u was, ale taka osoba jak ty NIE powinna się w administracji znaleźć. PERIOD. Nawet jeśli "nagle" brakuje osób i potrzeba zainteresowanych.

P.S Miał tyle szans dodatkowych że już żadnych nie ma.

Według mnie Bodzio jest aktywnym, miłym i nie łamiącym zasad graczem który zasługuje na Admina. Widać że zna regulamin. I zawsze stara się wytłumaczyć nowym graczom o co chodzi.

Według mnie Bodzio nadaje się do administracji brecha bo zna regulamin, ma doświadczenie, wchodzi na serwer, kiedy trzeba to da kopa w dupę i do tego mam dość ludzi nie przestrzegających regulaminu. Obecnie na brechu jest zdecydowany deficyt administracji i nadwyżka nowych graczy którym trzeba jakoś zasady wytłumaczyć. Gram na brechu codziennie i widzę że sytuacja jest słaba. 

Jeśli chodzi o tą sprawę na discordzie to jej nie znam i nie chce się wypowiadać, ale czy nie warto dać komuś drugiej szansy każdy ma prawo się zmienić.

Poza tym naprawdę mam dość ludzi którzy cię zabijają zaraz po respie dlatego jestem na Tak bo potrzebni są admini na brecha a dwóch regularnie wchodzących to za mało.

I do reszty jakbyście bez przerwy grali to też byście chcieli żeby ktoś zapanował nad ludźmi a wybór jest niewielki z ogarniętych graczy, a i neker o szkalowaniu nie wspominaj bo pamiętam tą sytuacje gdy ty mnie obrażałeś ale nie mam ci tego za złe bo każdy jest człowiekiem i czasem hamulce mogą puścić.

dobry wieczór

znam wystarczająco bodzia ,że mógłbym potwierdzić niech które jego argumenty, nawet widziałem go na różnych akcja na serwerze głównie dotyczących rozpraw i małych sporach, co prawda też ma swoje błędy i potknięcia, ale po dowiedzeniu się o akcji dotyczącej discorda do którego się nie wypowiem z powodu małej wiedzy o temacie, nie mogę dać ostatecznego werdyktu wiec jestem tutaj neutralny.

życzę spokojnego wieczoru i pozdrawiam.

Według mnie Bodzio jest aktywnym, miłym graczem która zna regulamin i go nie łamie.Jak widzi nowego gracza to stara się mu wytłumaczyć o co chodzi na breachu i przypomina o przeczytaniu regulaminu.Jestem na TAK przydał by się taki administrator taki jak on.

Posted (edited)

Według mnie Bodzio nadaje się do administracji breach. Ciężko mi teraz się wypowiedzieć  dawno już nie grałem na serwie ale jak pamiętam dawne czasy to Bodzio był bardzo pomocny człowiekiem w każdej sprawie pomagał . Jestem na TAK .

Kamil_PL 15

Edited by Kamil_15 PL

Bodzio nadaje się do administracji jest aktywny,pomaga graczom i przede wszystkim jest  miły.Upomina graczy że łamią regulamin tak jak mnie  4 razy ale przez niego się ogarnąłem i przestrzegam już regulaminu.Jestem na TAK

Moim zdaniem Bodzio jest dobrym kandydatem na administratora, ponieważ jest bardzo aktywnym oraz pomocnym graczem. Zgłasza graczy, którzy łamią regulamin i pomaga nowym graczom. Nie bardzo wiem co wydarzyło się wcześniej, że wiele osób jest tak negatywnie nastawione do Bodzia, ale każdy zasługuje na drugą szansę. Jestem na TAK.

Bodzio troche nie grał, plus jeszcze ta cała "afera discordowa" o której się nie wypowiem bo nie jestem poinformowany co się działo. Widać go często na serwerze jednak czasem daje się ponieść. Pozostane NEUTRALNY ze wzglądu iż sądze że każdemu należy się druga szansa, a adminów na briczu nigdy nie za wiele. 

Pozdrawiam

Szczygiełek 

Moim zdaniem,Bodzio bardzo aktywnym administratorem,Dobrze pilnuje porządku,najpierw ostrzega a potem daje kare.

Bardzo dużo osób lubi Bodzia,Miło się z nim rozmawia.

Jestem na Tak

Napisze, że jestem na nie. Z powodów prywatnych wiem, że gość nie nadaje się nawet na kid opa. 

Pozdrawiam z wylęgarni pasożytów jak to ładnie określiłeś na serwerze discord. 

PS. 

Nie, nie wyszliśmy dlatego, że azus wyszedł. 

Przez długi czas zastanawiałem się co zrobić z tym podaniem po przeanalizowaniu wypowiedzi pod podanie stwierdzam, iż pomimo tego, więcej osób wypowiedziało się na tak to osoby które wypowiedziały się negatywnie posiadały uzasadnione i lepsze argumenty. Tak więc kończąc moją wypowiedź podanie odrzucam.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...