Jump to content
Komar317

Liberation RX - sugestie / pomysły / zmiany

Recommended Posts

Witam

temat odnośnie Liberation RX, które cały cas stoi na serwerze: https://strefagier.com.pl/index.php?/topic/16561-serwer-liberation-rx/

Jeżeli macie jakies propozycje co zmienić, dodać, wywalić, zbalansować, to piszcie. 

Ja zaczne

- osobiście nie podoba mi sie spam artylerią, chętnie bym to ograniczył, ale to dlatego że wole walke z buta. 
- misja 02: chciałbym wywalić pretoriana, został wstawiony zeby npc FOB'a nam nie okupowały w poczakowej fazie gry, ale jak juz wszyscy sa bogaci to by trzeba inwestować w obrone 😛

Napewno nie zrobimy tańszych npc, i nie włączymy revive przez nich, ponieważ tak to sobie można grać na singlu, to jest server na którym grają ludzie, i przynamniej ja chce zeby tu sie zrobiła jakaś aktywna społeczność orbitujaca przy Arma3. 
Ostatno jak to było to był syf, cały czas czyjeś boty stały i niepotrzebnie obciążały serwer. 

Edited by Komar317

Co do twoich sugestii @Komar317 jestem za.

-oprócz tego wprowadziłbym cotygodniowe eventy (rozmawialiśmy o tym).

-dodatkowo zastanowiłbym się nad ograniczeniem możliwości budowania obiektów. Jest to często zbędne, a potrafi nieźle obciążyć serwer.

@R353T

-eventy w innym temacie bo to chyba bedzie polegało na odpalaniu innej misji niz liberation rx, jeszcze obczaimy. 

1 godzinę temu, R353T napisał:

-dodatkowo zastanowiłbym się nad ograniczeniem możliwości budowania obiektów. Jest to często zbędne, a potrafi nieźle obciążyć serwer.

tutaj możemy poprostu wywalić z listy budowania to co niepotrzebne

Edited by Komar317

-Dodał bym na liberce na mapie australia mobile repsy bo niestety ich nie ma a szkoda

-I naprawił zdobywanie punktow z pojazdow bo niestety nie dają chyba ze to ma byc hard to powodzenia

Edited by Aron_PL

Witam , i pozdrawiam  Wszystkich . Poruszyłem dziś temat na serwerze  gając w Armę , mianowicie może by tak więcej slotów OPFOR ów , i może by zmienić przeciwnika na AAF leprze te wojska rozmawiałem z waszym kolegą na ó temat kazał zgłosić się di  Komara :)