Jump to content
malssy

<M> mals

Recommended Posts

1. Wiek: *usunięty przez stalking
2. Adres e-mail: *usunięty przez stalking
3. Steam ID oraz namiary: STEAM_0:0:424759190, mals#2545
4. Nie byłem jeszcze administratorem.

5. Bardzo często gram na serwerze Murder i chciałbym pilnować tam porządku. Staram się zawsze zwracać uwagę graczom, którzy notorycznie łamią zasady. Wiele ludzi, pomimo upomnień, ignoruje zakazy barykadowania, kampienia czy wychodzenia poza mapę. W takich sytuacjach brakuje administracji i właśnie dlatego składam podanie. Dużo osób po prostu robi co chce, gdy tylko nie ma adminów. Z administracją znam się od dłuższego czasu i staram się im pomagać jak mogę. Gram już długi czas i na serwerze jestem znany oraz (mam nadzieję) w większości lubiany. Z komendami, w większości, jestem w miarę zapoznany i umiałbym ich używać odpowiednio do sytuacji. Mam zamiar się sprawować się, jak przystoi na administratora lub lepiej. Zaufanym jestem od lata i nie słyszałem jeszcze żadnych poważnych skarg na mnie. Mam szczerą nadzieję, że zostanę przyjęty bez żadnych wątpliwości.
6. Posługuję się językiem angielskim prawie codziennie i jestem w stanie utrzymać porządną rozmowę, gdyż uczyłem się od bardzo młodego.

Edited by malssy
Oryginalne podanie było zbyt mało rozwinięte i po prostu za krótkie.

Dzień doberek,

Malsa znam od około 1,5 roku. Przez ten czas pokazał, że:

+ to dobry i pomocny gracz, 

+ lubiący też pośmieszkować, jeśli sytuacja na to pozwala,

+ można śmiało powiedzieć, że jest rozmowny i lubiany, zawsze próbuje wprowadzić miłą atmosferę do rozgrywki,

+ zna regulamin i co jakiś czas widzę, że zwraca uwagę graczom nowym/łamiącym zasady,

+ pomimo wieku, to muszę przyznać, że prowadząc jakąkolwiek rozmowę to nie czuję różnicy (aż!) 5 lat. Moim zdaniem to pokazuje, że w roli członka administracji odnalazłby się szybko i wierzę, że da sobie radę. 

A mówiąc zwięźle, jestem na tak

Henloo

Od czego można tu zacząć..

Duszyczkę malsa znam już długi czas.. coś około 2/2,5 lat. Z ów osobą bardzo miło się rozmawia podczas rozgrywki i  można się z nim pośmiać, umie zachować kulturę słowa, przestrzega regulaminu, jest rozmowny/komunikatywny, lubi się integrować z innymi graczami na serwerze oraz zwraca uwagę graczom, którzy łamią zasady rozgrywki na serwerze, jeśli takie coś będzie mieć miejsce. Jest on miłą osobą i widać, że pomaga i chce pomóc serwerowi się rozwijać. Na podstawie wielu rozmów które były sądzę, że mimo swego wieku mentalnie ma więcej lat, niż na to wskazuje, więc w administracji serwera by się odnalazł.

W skrócie, jestem na tak

Miałem nadzieję że więcej osób się wypowie no ale cóż.

Administracji cały czas brakuje, więc przyda się kolejna osoba do pilnowania serwera.

Natomiast nie podoba mi się parę kwestii, które tutaj przytoczę. Nie są to wielkie przewinienia ale na pewno przydałoby się popracować nad nimi.

Graczom zacząłeś pomagać dopiero po napisaniu podania, natomiast wcześniej zdarzało się to sporadycznie. Dobrze, że teraz zacząłeś to robić.

Wszystkie luki skryptów i trybu jedynie zgłaszaj bez pokazania graczom na serwerze w celu pochwalenia się że owy bug istnieje.

Oraz ostatnie, abyś przestał prześmiewczo linczować administrację (bo przecież sam teraz do niej należysz).

To chyba wszystkie wąty jakie mam do gracza, a patrząc na całą resztę dobrze będzie mieć tego gracza w szeregach administracji na odradzającym się serwerze murder. 

Podanie przyjęte.

Ze względu na wiek okres próbny będzie wydłużony. W razie jakbyś potrzebował pomocy to pisz.

Pozdrawiam~~ (P)Adlino

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...