Jump to content
karoloko16

<breach> karkoloko

Recommended Posts

Treść podania:
1. Wiek (preferowany >= 16). 14
2. Adres e-mail. [email protected]
3. Steam ID oraz namiary.  76561198382466507  namiary na discord  karkoloko#2385
4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator. tak, było trochę trudno ale dawałem radę, lubię pomagać i rozwiązywać rożne sprawy 

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty.  bo  gram często i czasami nie ma administracji aby pomaga innym graczom w ich problemach, np. zbugowanie się, RDM i przeszkadzanie w grze. Często tak się dzieje na serwerze  gdy nie ma administracji 
6. (patrz Zasady). https://www.gametracker.com/server_info/193.110.121.82:2302/

1. Mało napisane, wręcz nic.

2.Nie to steamid.

3.Dałeś gametracker serwera, a nie ze swoim nickiem.

4.Nie masz 30 dni, ledwie masz tydzień....całe 6 dni na jednym i chyba 3 lub 4 dni na drugim nicku.

Podanie do odrzucenia z automatu za brak miesiąca aktywnego grania.

Pozdrawiam Snajper.

Uszanowanie.
Dlaczego to jeszcze nie zostało zamknięte?
Podanie nie spełnia 1 i 3 punktu odnośnie Zasad podań Breach.
Po tym jak zobaczyłem twoją aktywność na serwerze, to nie wiem co mam powiedzieć. Przegrałeś całe 7 dni przy czym, ostatni raz byłeś na serwerze 4 dni temu.
Jedyny argument, dlaczego powinieneś zostać przyjęty, to to, że grasz często(nieźle) i czasami nie ma administracji, żeby pomagała innym w potrzebie.(Już jest dosyć często)
Na ten moment proponuję, byś chociaż składał reporty na discordzie, takim zachowaniem bardzo pomożesz administracji, oraz zbudujesz sobie dobrą opinię wśród innych.
A i w punkcie 4. chodziło o steamID32 btw.
Zdecydowanie na NIE
Wesołych koronawakacji.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...