Jump to content

Recommended Posts

1. Wiek (preferowany >= 16). 14 [ na początku maja 15 ]
2. Adres e-mail. [email protected]
3. Moje namiary  (STEAM_0:0:505462915) ,Discord Rudolf#7716
4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator:Przez około 5 miesięcy byłem Adminem w garry's modzie na trybie TTT

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty:Chciałbym zostać administratorem ponieważ lubię pomagać graczom i jak przestrzegać regulaminu .Pouczać nowych graczy którzy złamali regulamin ale nie odrazu karać banem tylko wyjaśnić co zrobili źle i zapamiętali  i nigdy nie popełnili takiego samego błędu .Każdy człowiek  

nie jest idealny każdemu zdarza się złamać regulamin czy graczowi czy administratorowi każdy może popełniać błędy.Na serverzem spędzam zazwyczaj 2-4 godzin każdego dnia 

6.https://www.gametracker.com/player/Rudolf/193.110.121.82:2302/

Trochę mało napisane masz powodów dla których powinno się ciebie przyjąć. Gdy przebywałeś na serwerze starałeś się upominać 0 lvl gracza by przeczytał regulamin i go przestrzegał. Na plus jest też to, iż pomimo mojego krótkiego stażu jako KidOP dawałeś mi znać gdy coś się stało na serwerze. Ogółem grając nie zauważyłem jakiś wyskoków agresji u gracza, współpracuje z administracją i stara się by panował porządek czy to przez upomnienie czy przywołanie kogoś z operatorów. Na minus niestety jest jeszcze niepełny miesiąc twojej gry na serwerze oraz wiek niższy niż wymagany. Kończąc wypowiedź, myślę że jednak pomimo wieku i niecałego miesiąca gry, można dać ci szansę więc jestem na TAK.

Pozdrawiam

Szczygieł

Posted (edited)

Rudolf jest graczem opanowanym, cierpliwym oraz aktywnym. Pomaga graczom, ogólnie z użytkownikiem bardzo miło się gra. Na serwerze jest codziennie przez co najmniej 1/4 dnia, ma spoko głos. xD A podanie zawiera troszku mało informacji. Myślę że kandydatowi można dać szansę, jestem na TAK.

Pozdrawiam,

Jonek dwa pięć trzy jeden.

Edited by Jonek

Rudolf jest bardzo aktywnym graczem, który przestrzega regulaminu i stara się upominać graczy łamiących go. Nieraz widziałem jak Rudolf tłumaczył nowym graczom podstawy gry na serwerze. Współpracuje z administracją i nie stwarza jakiś wielkich problemów. Większość graczy jak i administracji jest do niego pozytywnie nastawiona. Moim zdaniem Rudolf jest dobrym kandydatem na administratora i można mu dać szansę. Jestem na TAK.

Pozdrawiam

Hejo 

Plusy:

Podanie jest napisane poprawne ale za bardzo się nie rozpisałeś

Co do czasu spędzonego na serwerze to jest bardzo dobrze

Pomaganie dla nowych graczy oraz częste reportowanie ludzi za łamanie regulaminu

Minusy:

Wiek ale to dla mnie bardzo niewielka wada

Podsumowując. Oczywiście jestem na TAK.

Pozdrawiam

W dniu 19.04.2020 o 22:09, rudolf napisał:

Chciałbym zostać administratorem ponieważ lubię pomagać graczom i jak przestrzegać regulaminu .Pouczać nowych graczy którzy złamali regulamin ale nie odrazu karać banem tylko wyjaśnić co zrobili źle i zapamiętali  i nigdy nie popełnili takiego samego błędu .Każdy człowiek  

nie jest idealny każdemu zdarza się złamać regulamin czy graczowi czy administratorowi każdy może popełniać błędy.Na serverzem spędzam zazwyczaj 2-4 godzin każdego dnia 

Po twojej osobie spodziewałem się lepszego podania, tym bardziej, że posiadasz sporo empatii, co jest niezbędne, by zostać kimś ważniejszym, niż zaufany.

Nie wpływają na ciebie żadne reporty, nie raz widzę, jak starasz się pomagać ludziom na serwerze, pouczasz nowe osoby jak i bułeczkę, kiedy niepotrzebnie dzieli się swoimi pozytywnymi wartościami i go gagujesz jak jonek.

Aktywnością również, nie grzeszysz, chociaż pomyślałbym o aktywnym pomaganiu ludziom na serwerze, ale to taki szczegół i rada na przyszłość.

Imo kandydat przeciętny, podobnie jak RAV, ale administratorów nigdy za dużo, a kolejna ręka do pomocy na serwerze jest zawsze mile widziana.

Na TAK

Z poważaniem Bodzio

Podanie przyjęte. Po odbiór rangi napisz do mnie na discordzie.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...