Jump to content
Sir. Danken Lore

<TTT> Danken

Recommended Posts

(Nie wiedziałem co wpisać w temacie, bo nicki zmieniam jak cukiernia przeterminowaną wystawę. Wpisałem nick, po którym myślę, że każdy będzie wiedział od kogo jest podanie)

1. Wiek: 19 
2. Adres e-mail: [email protected]    
3. Steam ID oraz namiary: STEAM_0:0:59889986, https://steamcommunity.com/id/I_Like_Thic_Lolis/
4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator: 

Prawie połowa moich godzin była spędzona z dostępem do komend administracyjnych. Łącznie, miałem chyba z 5 kadencji na stanowisku administratora serwera, z czego raz byłem prawą ręką heada od zarządzania community na serwerze ttt, kiedyś bijącym się o ranking na gametrackerze z już od dawna topową strefą, lub też neostradą jak to kiedyś nazywano :D.

Miałem też dostęp do plików serwera, a nawet stawiałem serwer dla eksperymentów na swoim kompie. Także: przekierowywanie portów, wrzucanie addonów czy tworzenie fastdl nie jest mi obce.

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty: 

Swoim podaniem chciałbym podziękować strefie. Podziękować za to, że nie skończyłem tak jak mogłem skończyć. Jako toksyczny, antyspołeczny osobnik, który tylko krąży po serwerach w celu szukania zaczepki i kolekcjonowania nie fair blokad za czituchowanie. Gracz nie grający w gry dla przyjemności, tylko gracz który kocha denerwować innych do stanu załamania.

Strefa odkąd na niej gram jest dla mnie serwerkiem na który wchodzę i wiem, że się odstresuje, czy to przez konwersacje i wydurnianie się z graczami, czy to przez strzelenie heada jakiemuś scrubowi po długim bha. Chciałbym, żeby tak samo jak dla mnie, inni gracze mogli pod moją obecnością wejść na serwer bez problematycznych, oraz łamiących regulamin nicponi.

Adminem chcę także zostać, by niczym Rejtan rozedrzeć koszulę na spotkaniach administracji i jasno powiedzieć zretardzonym pomysłom, NIE. Nie przejdzie przeze mnie żaden bullshit typu: wybuchowej wrony, position swappera. Będę się także starał by niepotrzebne nerfy/buffy o które nikt z grających użytkowników nie prosił nie miały miejsca. Gracze serwera są dla mnie zawsze na pierwszym miejscu.

Dlaczego powinienem zostać przyjęty? Nie będę tutaj pisał o moich wadach/zaletach, od tego jest community, które mam nadzieje będzie w jakimś stopniu aktywne pod moim podaniem. Powinienem zostać przyjęty przez moje doświadczenie, fakt iż nie boję się używać narzędzi administracyjnych, które mam nadzieje będą mi dane, oraz rozgłos na serwerze... to i bycie podkomendnym dnciaka jest moim secret celem.

Na zakończenie chciałbym dodać że wiem, iż nie jestem idealny. Jakbym miał się określić pierwszym zdaniem z mojej głowy, jestem łącznikiem między światem kretynów, a 200 IQ big brainów. Nie ma osoby, która byłaby bardziej pomiędzy. To tyle, liczę na pozytywne rozpatrzenie podania.

Po bezpośrednim zwrocie do mojej osoby czuję się zobowiązany odpowiedzieć. 
Danken - człowiek, którego nie trzeba nikomu przedstawiać. Gra na serwerze od kiedy tylko pamiętam,a  po pierwszym wejściu od razu nazywany przeze mnie tryhardem. Poprzez wkład na forum i okazjonalną pomoc w polowaniu na cheaterów widać jego chęć w udoskonalenie naszego serwera. Myślę, że jako szeryf porządku na TTT sprawi się okay.

Na tak.

Dankena od strony administracyjnej nie znam, lecz od strony gracza i osoby już tak. Jako gracz, widać po nim przede wszystkim skill oraz game sense. Wie, co się dzieje i gdzie to się dzieje. Jestem pewny, że pomoże mu to na stanowisku admina przy analizowaniu rund. Nie jeden raz podsyłał mi sugestie co do potencjalnych ghosterów obecnych na serwerze. Spędza też czas nad rozważaniem balansu gry na serwerze. Bez wątpienie zależy mu na serwerze oraz na dobrej rozgrywce na Strefie. Jestem za nadaniem mu rangi i mam nadzieję, że podzielacie moje zdanie.

Gracz, którego celem zdobycia rangi nie jest jedynie możliwość sprawdzania reportów, ale także troska o balans serwera? A oprócz tego wie, do czego służą komendy? Jeśli Danken nie powinien mieć admina, to wtedy nikt nie powinien go mieć. Na tak.

Tu powinny być tylko odpowiedzi: Tak i Tak

Dlaczego?

-Wyrzuca pompy poza mapę

-Ma doświadczenie (I to spore)

-Nie ma kija w du..

-Jakiegoś tam skilla ma tryhardzik

-Skacze jak małpa

No i wierzę, że dzięki niemu bronie/itemy zostaną w końcu zbalansowane i będzie można grać z uśmiechem.

Hejka,

Szczerze jestem trochę mniej aktywny na forum, bardzo możliwe, że z mojego lenistwa. Raczej się nie wypowiadam pod podaniami, ale jest to jedno pod którym muszę.
Danken jest niesamowitym tryhardem, ale równie niesamowicie potrafi wyłapywać ghosterów czy też cheaterów (no raz mu nie wyszło ostatnio, ale no to wyjątek). Mimo wszystko jest to osoba potrzebna w administracji, ze względu na cenne zdanie związane ze znajomością trybu nie tylko od tej zewnętrznej, działającej strony, ale też również od tej wewnętrznej, która ten tryb napędza. Myślę, że takie zdanie może być niezwykle cenne na zebraniach jak i na serwerze przy rozwiązywaniu konfliktów, zwłaszcza że Danken trzyma się swojego zdania niczym okoliczny pijak spod sklepu niedaleko mnie, co jest zdecydowanym plusem, choć parę razy się przez to nie zgadzaliśmy. Jednak zawsze to ceniłem.

Nie zawsze szło nam się dogadywać, jednak sądzę, że Danken to bardzo obiektywna i rozgadana osoba, co jest zdecydowanie potrzebne w administracji, bo wiem, że zna istotę balansu oraz faktu że trzeba szukać innowacji i ich testowania. Wiem też, że wszelkie bany, gagi oraz slaye będą rozdawane przez niego zdecydowanie słusznie. Możemy się od niego wiele nauczyć i razem dokonać naprawdę sporych, dobrych zmian na serwerze.

Zdecydowane TAK z mojej strony.

Pozdrawiam,

Degenerate

PS: Znalazłeś w końcu powtórkę jak MajoR wygrywa loterię 3 raz z rzędu na JB, co?

Edited by Tomislav
PS
13 godzin temu, Sir. Danken Lore napisał:

1. Wiek: >16

???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

W żadnym podaniu(nawet na bricza) nie widziałem tylu kłamstw na raz, czy to w twoim poście, czy w odpowiedzi Tomiego(xD)

Co do całej osoby, nie znam nikogo z większym eGo od Ciebie. każdemu przyda się taki szpieg, któremu nie można nic powiedzieć. Świetny kandydat na admina, na pewno lepszy od niejednego aktualnego.

Proste, że jestem na tak. Każdy normalny by cie przyjął, 500 zł piechotą nie chodzi lol. 

13 godzin temu, Sir. Danken Lore napisał:

Nie przejdzie przeze mnie żaden bullshit

Polecam przeczytać każdy twój post w propozycjach.

Mimo denerwowania mnie, szybko gościa polubiłem. Według mnie spoko gość i nada się na admina, będąc osobą, z któłą można się łatwo dogadać. Doświadczenie ma, pławie niczego mu nie brakuje. Mam nadzieję, że się dostaniesz do administracji. Spoko?

Jestem na Tak, ktoś musi dawać przykład jak się powinno grać na TTT, a takich osób jest niewiele..

Witam. Chciałem wstawić tutaj tego screena. Wiadomo, że każdemu zdarzają się wpadki, ale pgag za wprowadzanie nowych graczy w błąd (zwróciłem na to uwagę, bo sam do niedawna byłem świeżakiem na serwerze) to dosyć niecodzienny występek. unknown.png?width=1248&height=702

Wellp, tak jak Ci poźniej pisałem, zrobiłem co zrobiłem w celu wywołania śmiechu u graczy i dla fanu. Myślałem, że jesteśmy bardziej na ty i że mi wybaczysz. Nie spodziewałem się takiej reakcji, jakbym wiedział że tak zareagujesz nigdy bym czegoś takiego nie odwalił. Tyle ode mnie. Też nie zgapiaj mi tekstów kurde 😞

Podanie odrzucone. Nie podjąłeś jakichkolwiek prób by postarać się o posadę w naszych szeregach. Pisząc to podanie z góry nastawiłeś się na to, że Cię przyjmiemy i przejmowałeś się tym jak zachowujesz się w stosunku do administracji czy innych graczy. Zamiast pomagać, przeszkadzałeś im. Masz ogromne pojęcie o grze i o tym jak działa, ale z przykrością stwierdzam, że na ten moment nie ma miejsca dla Ciebie w naszych szeregach. 
Pozdrawiam. 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...