Jump to content
TomSoneK

Odwołanie TTT

Recommended Posts

1. Nick, na który została nałożona kara: m1kko'
2. Steam ID:  PARA_0: 0: 38328753

3. Administrator, który nałożył karę: Snajpero
4. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:0:38328753&advType=steamid&Submit
5. Opis sytuacji: Grałem zginołem i niby ghosting i pograłem potem kilka rund i dostałem bana
6. Coś od siebie: Z jakiego powodu ja dostałem bana nie rozumiem ja go nawet  nie znam
ps. nick tego goscia co dostal za ghosting tez to widzialem kto dostal bo patrzalem sourcebans

Edited by TomSoneK

Drogi m1kko, powodem twojego bana jest to, że podałeś informację o twoim zabójcy do żyjącego gracza. Twoim zabójcą był Fifi, a osobą której tą informację podałeś był rajek.
W spojlerze poniżej został załączony zrzut ekranu pokazujący, że rajek nie miał prawa zobaczyć twojej śmierci.

Spoiler

20200430224822_1.thumb.jpg.728f7c43bc2aa174c3c102ef4ec192a1.jpg

Nagle z jakiegoś powodu rajek wie kto jest zdrajcą i daje na tą osobę kosa

Spoiler

konsola.thumb.PNG.54531543bd703fcc1f15c0517bd87cc1.PNG

Gdy Fifi zgłosił rajka, rajek odpowiedział "Trudno było nie zobaczyć takiego zabójstwa"... well, jeżeli twój kolega nie zobaczył twojej śmierci za pomocą wallhacka (a ciężko by było bo stoi plecami do miejsca twojej śmierci), to musiał od kogoś dostać info.

Podobno nie znasz osoby z którą zostałeś zbanowany za ghosting... well

Spoiler

gds.PNG.86c4fc363ee3e28af6cfa54752f1a141.PNG

Jeżeli nie podasz żadnego sensownego argumentu na twoją niewinność, to odwołanie zostanie zamknięte za 24 godziny.

Edited by Snajpero28
Literówka

Ejjjj, ale usuwać się ze znajomych, żeby dostać ub to nie ładnie tak 😞

To profil rajeka, w momencie w którym sobie ich sprawdziłem.

Spoiler

TcNdttb.png

A to ctrl+f i na friendsach na twoim profilu i na steam id czy jest na twojej liście znajomych.

Spoiler

LgxzHyJ.pngXGNsnyO.png

Pozdrawiam.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...