Jump to content
Jonek

<BR> Jonek

Recommended Posts

1. Wiek (preferowany >= 16). 14 lat (za około 2 tygodnie skończę 15 lat).
2. Adres e-mail. [email protected]
3. Steam ID oraz namiary. STEAM_0:0:154655682 oraz Namiary. Discord: Jonek#3313.
4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator. Tak, byłem Operatorem na serwerze BR#1. Doświadczenie administracyjne posiadam wysokie oraz dobrze znam komendy. Dzięki temu, że byłem Operatorem, umiem porządnie przeprowadzić przesłuchanie oraz odpowiednio ukarać oskarżonego.
5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty. Uważam, że powinienem zostać przyjęty do grona administracyjnego, ponieważ przede wszystkim - jestem cierpliwy oraz odpowiedzialny. Gram codziennie bardzo aktywnie po kilka, a nawet kilkanaście godzin, pomagam użytkownikom serwera, jeśli potrzebują pomocy. Jako osoba na randze Zaufany, kick'uję osoby, które są z dala od komputera (afk). Jestem osobą rozpoznawalną przez wielu graczy oraz bardzo często korzystam z mikrofonu. Generalnie jestem również miłą, przyjemną osobą, z którą da się normalnie pogadać. Sam regulamin znam bardzo dobrze, upominam graczy w prywatnej wiadomości, aby go nie łamali, jeśli to robią. 

6. Link do GameTrackera (miałem również ponad 300h na BR#1).

Pozdrawiam oraz dziękuję za przeczytanie,

Jonek2531

Witam, Jonek ma już doświadczenie w administracji, znałem go z czasów BR#1, zawsze był ogarnięty i odpowiedzialny. Aktualnie jako zaufany jest sporą pomocą dla mnie i prawdopodobnie dla reszty administracji na BR#2. Jego aktualne zachowanie jest nadzwyczaj spokojne, podobnie jak ja kieruje się on zasadą "to tylko gra". Według mnie taka osoba przyda się na serwerze w roli administratora. Jestem na TAK.

Witam

O Jonku mogę powiedzieć dużo dobrego, jest miły i sympatyczny, bardzo dobrze wspominam ten czas na #1. 

Jest znany na serwerze i ma doświadczenie jako administrator. 

Moim zdaniem twój powrót będzie jedną z lepszych rzeczy jakie przytrafi serwer. 

Jestem na Tak 

Pozdrawiam skejter 

Jest miły i sympatyczny można czasem śmieszkować i dobry kamerzysta 🙂

Jestem na Tak 

Na tak, bo chłop się stara.

Bardzo sympatyczna osóbka, z którą da się pośmiać, jak i również potrafi się zachować w odpowiednich sytuacjach, np. wytłumaczenie trybu, złamanie regulaminu itp.
Aktualny zaufany jest bardzo aktywną osobą na serwerze, pilnuje porządku na voicechatcie, gaguje bułeczke jeśli trzeba, po prostu cud miód człowiek.

Regulamin zna perfekcyjnie, tym bardziej, że żadne reporty nie lecą w jego stronę.

To będzie dobry człowiek, a jeszcze lepszy administrator.

A coś tak właśnie się zastanawiałem, co ten nasz Jonek tak dużo ostatnio czasu spędza na breachu. Łooooo ja Cię, jak ja dawno nie wypowiadałem się na tematy br, no ale takiej okazji nie mogę przegapić!

Jonka poznałem już dawno temu, będą może z jakieś 2 lata, jeszcze za czasów mojej dobrej (przynajmniej tak mi się wydaje) relacji z ówczesną administracją. Jest on osobą na  pewno kompetentną na admina, co warto zaznaczyć na samym początku ale również do tego dochodzi towarzyskość, sumienność i rzetelność w wypełnianiu swoich obowiązków. 

Pozwolę sobie nawet o stwierdzenie, że sam chciałbym kandydata w swoich szeregach. (x D)

Tak naprawdę spodziewałbym się Jonku ciut lepszego podania, a nawet dużo lepszego, w końcu znamy go z tego, że zabłysnął podczas pisania swojego pierwszego podania w wieku (jak się nie mylę) 13 lat. Być może spowodowane jest, że to drugie podanie, albo chciał dać innym kandydatom jakieś szanse. Nie wiem, nie wiem ale chyba mogę się domyślać.

Oczywiście ja jestem za tym aby Jonek dostał się do administracji, natomiast patrzę na to wszystko przez pryzmat czasu. Powątpiewam aby jego charakter aż tak drastycznie się zmienił, więc mogę z czystym sumieniem mogę napisać taki o to komentarzyk.

Pozdrawiam~~ (P)Adlino

Według mnie Jonek nadaje się do administracji breach. Jest miły,zna regulamin i stara się pomagać nowym graczom.Jestem na TAK.

Dobry wieczór/Dzień dobry 

Jonek jest bardzo aktywny na serwerze ma doświadczenie jako administrator poucza ludzi jest miły i sympatyczny moim zdaniem nadaję się do administracji breach 

Witam,

Nie ma co się tutaj rozpisywać, dżemek był dobrym administratorem Breach'a #1. Nie miałem okazji z nim grać dość często, ale na moje jest ogarnięty i nie sprawia problemów. Duże doświadczenie administracyjne sprawi, że kolejny członek administracji będzie dużym wsparciem dla serwera. Jak można być tak młodym??

Oczywiście, jak najbardziej na TAK. Przywróćmy starą administrację do życia plox.

Powodzonka i pozdrawiam!

~NeCkeR

Dobry wieczór

Jonek był już kiedyś administratorem i był w tym świetny, miły chłopak ogólnie, nie wydaje mi się, żeby kiedykolwiek napsuł komuś krwi swoim zachowaniem, bo to jest jak syn koleżanki twojej mamy z memów.... oczywiście, że jestem za przyjęciem go.

Dobranoc.............

Witam !

Jak już wszyscy to wszyscy 😄

Jonka kojarzę ze starych dobry czasów gdy jeszcze działał br #3, gracz miły i pomocny, nigdy nie przeszkadzało mi jego zachowanie. Dodatkowo ma rangę zaufanego, co również o czymś świadczy. Jedynym drobnym minusem jest wiek, no ale 15 można już zaokrąglić do 16 😉

Podsumowując jestem na TAK.

Pozdrawiam. 

Stefaneczeq.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...