Jump to content
skate036

<BR> Skate

Recommended Posts

1. Wiek (preferowany >= 16): 14
2. Adres e-mail: [email protected]
3. Steam ID oraz namiary: STEAM_0:0:216451871
4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator: Nie, nie byłem nigdy administratorem na żadnej serwerowni.
5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty: Otóż z siecią SG jestem już powiązany prawie 3 lata, po dwóch nieudanych podaniach jakże i po powrocie na serwer nadszedł czas na kolejną próbę dostania się do tej administracji.
A więc chciałbym zostać przyjęty aby móc zajmować się serwerem, móc pilnować graczy jakże karać tych którzy łamią regulamin, lecz nie tylko banami, ważne jest aby wytłumaczyć graczom ich błąd aby więcej się taka sytuacja nie powtórzyła. Jeśli chodzi o moje zachowanie staram się być miły i stanowczy, często używam czatu głosowego na którym często komunikuje się z graczami, jednak czasami w niektórych sytuacjach puszczają mi nerwy i moje zachowanie staję się ciut toksyczne, lecz staram się unikać takiego zachowania aby nie zrazić do siebie graczy. Kolejnym argumentem jest mała administracja gdzie jest dwóch aktywnych administratorów z czego tylko jeden zajmuje się reportami, często podczas braku administracji gracze łamią regulamin i zwyczajnie unika ich kara. Na końcu chciałbym wspomnieć coś o moim doświadczeniu, choć nie mam doświadczenia jako administrator to z 2 lata przebywania na serwerze (pierwszy rok na #1 a drugi na #2) i na ilości rozpraw uważam że dałbym rade porządnie poprowadzić taką rozprawę jak i zająć się serwerem.
6. https://www.gametracker.com/player/skate036/193.110.121.82:2302/

Skate znam od czasów breach #1 i od tego czasu bardzo się zmienił na lepsze jest bardzo często na serwerze poucza nowych ludzi jest miły i spokojny więc podsumowując jestem na tak

Dzień dobry o/

Skate zero trzydzieści sześć to osoba, z którą znam się już od starych czasów breacha. Gdy graliśmy jeszcze na aktualnie nieistniejącym serwerze breach#1, Skate był jedną z osób, która pozytywnie wyróżniała się na serwerze.

Obecnie Skate posiada rangę Zaufanego Mugetsu, co oznacza, że Administracja mu ufa. Swoje uprawnienia używa zgodnie z ich przeznaczeniem (np. kickuje za afk) oraz ich nie nadużywa. Jako Zaufany często tłumaczy graczom co wolno, a czego nie robić, by nie złamać zasady regulaminu. Gaguje i Mutuje, jeśli ktoś nadużywa mikrofonu (np. bułeczka) lub robi niechciany spam na chat'cie.

Rozmawia się z nim przyjemnie, posiada dystans do siebie. Można się z nim pośmiać i miło spędzić czas. Jak napisał Skate w podaniu, czasami puszczają mu nerwy, ale według mnie dosyć szybko je opanowuje.

Podanie jest treściwe, zawiera mniej więcej wszystko, by uznać je za dobrze napisane.

Podsumowując, jestem na TAK. Uważam że Skate to odpowiednia osoba na to stanowisko. 

Pozdrawiam,

J o n e k

Na tak, bo też się chłop stara.

Przez te paręnaście miesięcy zmądrzał i od początku 2020 roku stara się o to stanowisko, by też spróbować swoich sił, żeby kogoś czegoś nauczyć. Regulaminu rzecz jasna nie łamie, aktywnością nie grzeszy, gaguje i mutuje bułeczkę, jeśli jest to konieczne, reportuje myszki, które harcują po 22:00. Drugi aniołek serwerowy.

Kiedyś tam był toksyczny i złożył niegdyś fakepodanie, ale błędy chodzą po ludziach, a od tamtego momentu bardzo się poprawił i widać, że mu zależy, szczególnie po wczorajszym dniu.

Społeczność serwera jest po twojej stronie mordo i trzyma za ciebie kciuki.

Witam,

Jak w przypadku innych kandydatów myślę, że wypadałoby mi się rozpisać pod tym podaniem, ale coś czuje, że nie trzeba. Skate jest bardzo pomocną osobą, za mojej kadencji często pomagał w pilnowaniu serwera. Z tego co wiem posiada on range zaufanego i całkiem dobrze sobie z nią radzi więc dlaczego miałby sobie nie poradzić na stanowisku administratora. A jeśli mu woda sodowa uderzy do głowy no to mam blisko do niego to niech nie cwaniakuje.

Oczywiście na TAK.

Powodzenia i pozdrawiam!

~NeCkeR

Edited by NeCkeR

Pomocny,aktywny,znany. Taki jest właśnie Skate i nie ma co tu dużo mówić, Skate jest powiązany już ze strefą spory kawał czasu sam znam go już od dawna i mogę powiedzieć że można na nim polegać. Myślę że dobrze się on spisze na tym stanowisku i to właśnie dlatego jestem na Tak. 

Według mnie Skate jest miłym,aktywnym graczem która zna regulamin i go nie łamie.Pomaga nowym graczom.Jestem na TAK przydał by się taki administrator taki jak on.

•  

Skate to gigakoks, super ogarnięty, no i jakieś inne określenia, ogólnie spoko mordeczka B))

No ale chłop skłamał, miał przecież rangę na makkarni............

W każdym razie jestem za przejściem skejta do administracji.

Dobranoc

Witam serdecznie!

Jako, że znam skate'a już długo to pomyślałem, że się wypowiem pod jego podaniem. A więc Skate'a jest pomocny znany i lubiany na serwerze zna regulamin i ma rangę zaufany co oznacza, że ufa mu w jakimś stopniu administracja lecz jest mała wada mianowicie jest bardzo toksyczny ale wierzę, że to się poprawi. Więc jeśli o mnie chodzi to Jestem za daniem mu szansy.

logiś

No cóż, wszystko co mogło być napisane o skate'cie już zostało. Można na nim polegać, trochę już jest na strefie razem ze mną i myślę że znam i ufam mu na tyle by dać mu szansę w roli operatora. Mój głos jest na TAK.

Edited by Punkie

Skate ogólnie jest spoko pomaga graczom oraz administracji jest miły i opanowany. Jest  mile widziany w szeregach administracji

Kończąc moją krótką wypowiedź .

Jestem na Tak

Miły gracz, który ogarnia breacha, pomaga nowym graczom. Jedyną wada jest wiek, ale myślę, iż warto dać mu szansę.

Jestem na TAK.

Pozdrawiam, Stefaneczeq.

Podanie przyjęte. Po odbiór rangi napisz do mnie na discordzie.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...