Jump to content

Recommended Posts

Posted (edited)

1.wiek-13(wiem że nie mam 16 ale jestem dobrym graczem/ogarniam

2.adres [email protected]

3.steam-ID oraz namiary-STEAM_0:1:507707411

4.Tak jestem aktualnie adminem na serwerze minecraft

5.Chciałbym zostać administratorem tego akurat serwera ponieważ moim zdaniem jest to najlepszy serwer z najmilszą administracją w sieci polskich serwerów gmod i chciałbym być jej częścią+myślę że sprawdziłbym się na swoim stanowisku

6. 

Katen(stary nick):

https://www.gametracker.com/player/Katen/193.110.121.82:2302/

Ralzi(aktualny nick):

https://www.gametracker.com/player/Ralzi/193.110.121.82:2302/

//Usunąłem tęczę, poprawiłem temat, aaaa.. nie musisz kopiować zasad i przy każdym nadmieniać, że je spełniasz 🙂

//Arczi

Edited by Arczi

Witam,

Już z miejsca można podjąć decyzję co do oceny Twojego podania po przeczytaniu tych wypocin. Podanie ubogie, jakiś argument z miłą administracją i w sumie to tyle.

Meh, na NIE, postaraj się, rozpisz dokładniej i zawrzyj w swej wypowiedzi jakieś stosowne argumenty.

Pozdrawiam.

~NeCkeR

Siemka,

Podanie nie spełnia 1 punktu dot. Zasad składania podań na Breacha.

Jedyny argument to: wychwalasz serwer, że jest najlepszy z najmilszą administracją i chciałbyś być jej częścią.

Podanie mogło być lepiej napisane, z uwagi na twoją postawę na serwerze. Wiesz co robić, gdy ktoś łamie regulamin, ale przez nie poświęcenie odpowiedniej ilości czasu na podanie, niestety masz spore szanse na odrzucenie.

Do wieku się nie przyczepiam, pierwszy raz zostałem opiekunem serwera w wieku 11 lat, a minecraft to minecraft. W wieku 9 lat można być adminem, kto zabroni.

Na nie

Pozdrawiam

Hej.

Zbyt mało argumentów, zbyt niski wiek, a teraz na dodatek prosisz ludzi na serwerze o podpisanie się pod podaniem. :v

Aktualnie jestem na NIE, postaraj się bardziej, a może zmienię zdanie.

Pozdrawiam.

Hej
Podanie jest bardzo skromne. Brak argumentów (Następnym razem daj parę). Niestety ale muszę dać na NIE.

Posted (edited)

Dobra widzę że to nie przejdzie za miesiąc postaram się bardziej nad podaniem 😕

No to zamykam ~Gaspcio

Edited by Gaspcio

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...