Jump to content
Kocur12

[A3 Vanilla] Kocur

Recommended Posts

1. Nick pod którym grasz na serwerze: Kocur

2. GUID: eeb4634eca191f575a9e9316a008e889
3. Wiek (preferowane +18): 19

4. Link do konta steam: https://steamcommunity.com/id/kocur12333/
5. Doświadczenie jako administrator: Jeszcze niestety nie miałem takiej okazji, ale szybko się uczę.
6. Dostępność na forum: Na telefonie można powiedzieć, że 24/7. Na lapku 14h dziennie.
7. Staż w ArmA i znajomość tejże gry: W arma 3 mam 85h, ale staram się grać codziennie. 
8. Ilość czasu w tygodniu, który możesz poświęcić serwerowi: Około 6 godzin dziennie. Zależy od dnia. W weekend mogę około 8h

9. Znajomość języka Angielskiego: W skali od 1 do 10 to takie 7/10
10. Coś o sobie oraz uzasadnienie decyzji o podaniu: Mam na imię Bartłomiej, uczę się programowania. Interesuję się serwerami dedykowanymi. W przyszłości będę chciał założyć własną firmę hostingową wraz z usługami serwisowymi. Uwielbiam grać w gry, bo sprawia mi to satysfakcję. Zgłosiłem się, bo jestem często dostępny na serwerze i wiem, że mogę pomóc. 

Cześć
Dzieki za podanie Kocur, normalnie bysmy sie zgodzili, pownieważ ogarniasz gre dobrze, ale narazie wstrzymujemy sie z rekrutacją nowych adminów. Obecnie Liberation RX chcemy zrobic w pełni zautomatyzowane, aby Admin tak naprawde nie był potrzebny, i żeby można było sie cieszyć grą a nie stać na baczność. 
Jak zaczniemy cos innego kombinować, i jeśli jeszcze będziesz zainteresowany, to chetnie Cie przyjmiemy. 

2 minuty temu, Komar317 napisał:

Cześć
Dzieki za podanie Kocur, normalnie bysmy sie zgodzili, pownieważ ogarniasz gre dobrze, ale narazie wstrzymujemy sie z rekrutacją nowych adminów. Obecnie Liberation RX chcemy zrobic w pełni zautomatyzowane, aby Admin tak naprawde nie był potrzebny, i żeby można było sie cieszyć grą a nie stać na baczność. 
Jak zaczniemy cos innego kombinować, i jeśli jeszcze będziesz zainteresowany, to chetnie Cie przyjmiemy. 

Dzięki za rozpatrzenie mojego podania. Rozumiem o co chodzi, widzimy się jutro na serwie 🙂

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...