Jump to content

Recommended Posts

1. 17 lat

2. [email protected]

3. Bodzio#8195 STEAM_1:1:167909151 https://steamcommunity.com/profiles/76561198296084031

4. Rok jako Administrator/Operator na serwerach Gmod SCP CB, ponad 3 lata jako Administrator GTA RP (aktualny [email protected]), 2 lata jako Administrator na serwerze TF2.

5. Bardzo lubię ten tryb i gdy mogę, to spędzam tam większość wolnego czasu. Często pomagam innym graczom oraz tłumaczę regulamin/zasady rozgrywki. Staram się być miły, wyrozumiały jak i dobrze dogaduję się z graczami na serwerze. Kieruję się powiedzeniem: "To tylko gra" i staram się uświadomić to innym, gdy krzyczą lub płaczą jak zginą w pierwszych minutach gry. Ogromnie cenię sobie uczciwość dzięki czemu zawsze staram się być sprawiedliwym wobec innych. Posiadając rangę zaufanego nie wiele mogę zdziałać, gdy nie ma żadnego administratora na serwerze. Jestem osobą, która woli komuś wytłumaczyć co i jak, a jeżeli nie będzie się stosował dać adekwatną karę. Za dawnych czasów, gdy jeszcze należałem do ekipy, sprawdzanie reportów było moją ulubioną czynnością na serwerze, dlatego też głównie z tego powodu spędzałem tam wiele czasu. Mimo, iż serwer posiada sporą ilość Administratorów, to aktywność nie których jest na niskim poziomie. Chciałbym coś wnieść i zmienić, by pozostało bardzo dobre zgranie, jak to było w ekipie w 2018 lub 2019 roku. Oczywiście nie jestem osobą świętą, czasem się unoszę, gdy nie trzeba. Jak każdy miewam gorsze dni i zdarza mi się być odrobinę toksyczną osobą, natomiast od parunastu tygodni pracuję nad sobą, biorę melisę, napary z ziół oraz oglądam uspokajające filmy np. Ksiądz w Sandomierzu, aby mój stan się nie pogarszał. Mam dziury w aktywności, ale staram się je nadrobić, robiąc topkę na serwerze.

6.

Stary serwer: https://www.gametracker.com/player/Bodzio/193.110.121.82:2302/

Nowy serwer: https://www.gametracker.com/player/Bodzio/193.70.127.81:27015/

Według mnie Bodzio jest aktywnym, miłym graczem która zna regulamin i go nie łamie.Jak widzi nowego gracza to stara się mu wytłumaczyć o co chodzi na breachu.Jestem na TAK przydał by się taki administrator taki jak on.

•  

Witam Serdecznie
Zauważyłem podanie Bodzia to pomyślałem, że się wypowiem jako, że go trochę znam. Co do podania nie mam żadnych problemów dodatkowo napisałeś, że pracujesz nad sobą co jest rzeczą na plus lecz taka jest według mnie prawda, że człowiek w ciągu paru tygodni nie zmieni się o 180 stopni. Myślę, że nie zdążyłeś się na tyle zmienić by powrócić na stanowisko administratora chociaż kto wie. Poza tym uważam, że w obecnej serwer nie potrzebuje pilnie administratorów, ponieważ gdy tylko jestem na serwerze widzę ich cały czas. A więc jeśli chodzi o mnie JESTEM NA NIE  lecz za 2/3 miesiące twojej pracy nad sobą, może zmienię zdanie i będę gotowy ci dać na tak.

Pozdrawiam logiss

Witam.

Bodzio jest miłym i pomocnym graczem, który aktualnie nikomu raczej nie przeszkadza swoim zachowaniem. Wiek ok, aktywność też bardzo dobra. Jedynym problemem była afera discordowa, przez którą niestety  muszę tutaj pozostać NEUTRALNY. Tak jak mój przedmówca napisał, pokaż jeszcze przez 2-3 miesiące, że na prawdę się zmieniłeś, a wtedy zmienię swoje zdanie.

Pozdrawiam.

Stefaneczeq.

A więc tak, podanie zostało napisane starannie lecz według mnie to jedyna dobra rzecz będąca w nim. A co do treści, większość jak dla mnie to jeden wielki pic na wodę. Niby pracujesz nad sobą by stać się kimś lepszym niż byłeś ale jak na razie tego nie widzę, może za kilka miesięcy, może za rok, a może i za kilka lat ci się uda kto wie. Jak na razie większość twoich słów to stek kłamstw ułożonych w ładne słowa, ale pracuj dalej może w końcu uda ci się kiedyś. A o administracje serwera nie ma co się martwić, jak na razie zdobywamy nowych członków temu myślę że problemów z aktywnością nie będzie. Kończąc swoją wypowiedź, jedno wielkie NIE.

Witam, Najprościej wymienię wszystko w słupku:
- Podanie: +
- Zachowanie: +
- Pomoc innym: +
- Doświadczenie:  +
- Poprzednia kadencja administratorska: +
- Afera z Discorda: -
Jestem na TAK będzie to dobry administrator. Pozdrawiam

Nie wiem, po co piszesz ponownie podanie, na wstępie prezentuje się spoczko, dużo napisałeś, jak uwzględnił to Ezral, jednak cała ta treść to tylko lanie wody, wszędzie widzę to samo, w każdym podaniu na breacha. Samo podanie ogólnie zawiera błędy, ale to chyba każdy widzi, nawet nie będę poruszał kwestii tego, że bierzesz jakieś melisy itp. na breacha, jest to totalnie niepotrzebne w podaniu, bezsensowny zapychacz treści. Miałeś szansę podobno "sam odszedłeś", nie wiem, po co pchasz się na to drugi raz, skoro tak bardzo cisnąłeś breacha, to tylko pokazuje i bardziej uświadamia mnie, jakim hipokryta jesteś. Mam nadzieję, że te ziółka, które sobie bierzesz (XD) naprawdę podreperują Ci trochę psyche, bo po tym, co odstawiasz na discordach, to troszkę żal mi Ciebie. Poprzednie podanie zostało odrzucone, to też powinno zostać rozpatrzone, ale podobnie jak poprzednie — negatywnie. Dajcie szansę komuś innemu, nie renegatom z breacha, którzy nagle magicznie chcą na niego wracać, pozdrawiam. Jakby ktoś jeszcze nie wywnioskował z mojej wypowiedzi, jestem przeciwko tzw. Głos na Nie.

Posted (edited)

Yo, Bodzio jest całkiem aktywnym graczem, czasami trochę toksyczny, zna regulamin.

Na TAK, chłop się stara.

XD

Edited by xDLeszekxD
XD

Siemankoo,

W dniu 18.05.2020 o 22:31, bodzio3334 napisał:

Często pomagam innym graczom oraz tłumaczę regulamin/zasady rozgrywki. Staram się być miły, wyrozumiały jak i dobrze dogaduję się z graczami na serwerze.

++++

Kieruję się powiedzeniem: "To tylko gra" i staram się uświadomić to innym, gdy krzyczą lub płaczą jak zginą w pierwszych minutach gry.

Od kiedy się tym powiedzeniem kierujesz? Od paru dni? Może powinieneś sobie wybrać jakieś powiedzenie, które pomoże Ci w życiu, może coś na temat jak skończyć być toksycznym lub coś o kłamstwie tak jak Ezral wyżej wspomniał. Może "prawda jak oliwa, zawsze na wierzch wypływa"

Ogromnie cenię sobie uczciwość dzięki czemu zawsze staram się być sprawiedliwym wobec innych. Posiadając rangę zaufanego nie wiele mogę zdziałać, gdy nie ma żadnego administratora na serwerze.

Uczciwość powiadasz, to jeśli administrator serwera pisze, że w podaniu jest głównie stek kłamstw to, czy można takie rzeczy zaliczyć pod jakąkolwiek uczciwość?

Ja tam się nawet dziwie skąd ten zaufany, ale okej.

Mimo, iż serwer posiada sporą ilość Administratorów, to aktywność nie których jest na niskim poziomie.

Z zewnątrz wiem, że ta aktywność niektórych, nie jest, aż tak na niskim poziomie.

Jak każdy miewam gorsze dni i zdarza mi się być odrobinę toksyczną osobą, natomiast od parunastu tygodni pracuję nad sobą, biorę melisę, napary z ziół oraz oglądam uspokajające filmy np. Ksiądz w Sandomierzu, aby mój stan się nie pogarszał.

A wytłumaczysz nam po co tutaj jakiś występek o melisie lub jakimś filmie? Jak się już nie ma co pisać w podaniu, to się nie pisze jakiś bzdur, które potrafią uzupełnić tylko całościową treść Twojego podania.

Zgadzając się z Ezralem oraz (L)obertem Kubicą, również jestem na NIE.

Sam nie wierzę, że to piszę, ale administracja breach zasługuje na lepszego członka, aniżeli kogoś Twojego pokroju ;).

Pozdrawiam!

~NeCkeR

Sądząc po wypowiedziach innych ja wypowiem się jako gracz który jest co dopiero prawie 3 miesiące na serwerze  i grał aktywnie i obserwował zachowania  Bodzia na serwerze   w mojej opinii  powinienien być w administracji  jest miły,pomocny ,Zgłasza bardzo często ludzi którzy łamią regulamin.Niestety nie znam tej dramy której Bodzio szkalował Bricza na discordzie ale nie zagłębiajmy tam i puśćmy tą sytuację w zapomnienie. Kończąc moja wypowiedź  Jestem na Tak.

Dzień dobry, obserwując Bodzia na serwerze, wydaje się on być osobą miłą, spokojną i opanowaną. Był już kiedyś w Administracji, dzięki czemu ma doświadczenie w pełnieniu tej funkcji. Za "discordowej dramy" mnie nie było, jednak uważam, że każdemu można dać drugą szansę, jeśli ta osoba na nią zasługuje. W mojej osobistej opinii Bodzio na nią zasługuje. Nie ma człowieka idealnego, ja w życiu kieruję się tą zasadą 🤷‍♀️

Więc mój głos jest pozytywny.

Pozdrawiam,

Jonek2531

Cóż, o Bodziu wypowiedziałem się w jego poprzednim podaniu. Po miesiącu gry i lepszym zapoznaniu z jego zachowaniem jako gracz mogę powiedzieć że jak narazie nie mam z nim problemów. Jako zaufany upomina i pomaga graczom, mutuje bułeczkę i innych graczy gdy tego potrzeba. Jak już jonek wspomniał "nie ma człowieka idealnego", co w połączeniu z moim "każdy zasługuje na drugą szansę" owocuje pozytywną opinią by przyjąć Bodzia na okres próbny, a w razie niepewności co do gracza można przydzielić mu admina-opiekuna ( moge to być nawet ja, wystarczająco jak na razie mu ufam).

Pozdrawiam

Szczygieł  

Dobra Szybkie podsumowanie podania  

Podanie: + 

Pomoc innym: +

Zachowanie (teraźniejsze): +

Doświadczenie: + + 

afera z discorda itp: -

także podsumowując jestem na Tak #koleżeństwo 

Edited by Zolak