Jump to content
Sign in to follow this  
gliniasz_apelacja1

[Ban]Mateo Alias Gliniasz.

Recommended Posts

1. Nick, na który została nałożona kara:Mateo

2. Steam ID:STEAM_0:0:128476860

3. Administrator, który nałożył karę: Laki.

4. Link do bana na Sourcebans:http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_0:0:128476860&Submit 

5. Opis sytuacji:Opis sytuacji jest oczywisty, w tamtym czasie byłem osobą toksyczną która mocno atakowała młodszych graczy - szczególnie młodszych graczy, co nie powinno mieć miejsca.
To oczywiste że osoby młodsze popełniają błędy, no bo mogą dzieci dopiero uczą się świata i popełniają sporo błędów - dlaczego tak było nie wiem może to okres dojrzewania może zbyt serio traktowałem tą gre, nie potrafię tego wyjaśnić.
Mogę jedynie przeprosić za takie zachowanie.

6. Coś od siebie:
No oczywiście, wyrażam skruchę za swoje szczeniackie zachowanie które nie powinno mieć miejsca.

Oczywiście przepraszam wszystkich urażonych i osoby postronne które były tego świadkiem, jest to ponad półtora roku od bana - chce otrzymać drugą szanse żeby pokazać administracji serwera, jej właścicielowi że zmieniłem swoje zachowanie i już więcej nie będzie toksyczne w żadnym procencie.

- Jedna szansa chyba dużo nie zmieni, są osoby banowane kilkukrotnie które wracały na serwer ale ponownie z niego wylatywały, ja nie dostałem ani jednej szansy.

Pozdrawiam, no i też fajnie jakby moderator forum odniósł się do mojego bana tutaj zostawię discord do kontaktu:
gliniasz#9609

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...