Jump to content
Sign in to follow this  
cytrynqu

[BAN]

Recommended Posts

Posted (edited)

nick: Cytrynqu

steamid: STEAM_0:0:92842482

admin: Januszek

link:http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:0:92842482&advType=steamid&Submit

opis: Byłem niewinny i chciałem się trochę zabawić bawiąc się propami niestety gościu od razu mnie zabił , gdy napisałem na niego reporta on odpowiedział i wysłałem go do administracji , administracji się on nie spodobał ponieważ nie opisałem tego dokładnie i dostałem slaya za bezsensowny report.Gdy zobaczyłem że ja dostałem slaya a nie osoba która mnie zabiła od razu się zdenerwowałem i poniosło mnie przez co napisałem : "pewnie wiczorem zrobię mass rdm i wyjde", administratorowi się to nie spodobało i dał mi bana na zawsze

coś od siebie: Proszę o wybaczenie , chciałbym przeprosić z góry administracje i osoby obecne w tym czasie na serwerze za moje zachownie , po prostu mnie poniosło i chciałbym aby kara została chociaż skrócona na np tydzień czy coś , żebym jednak dostał tą karę lecz mógł zagrać na serwerze za jakiś czas ponieważ na tym serwerze są spoko ludzie , ciekawe mapki i dość spora aktywność osób .

Życze miłego dnia/nocy i jeszcze raz przepraszam

Edited by cytrynqu

witam z tej strony wasz kochany administrator

sprawa wygląda tak zgłoś się za miesiąc to ci coś tam skrócimy do tego twojego tygodnia

dziękuje dobranoc

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...