Jump to content
Sign in to follow this  
profesol

<BR> profesor

Recommended Posts

1 15

2 [email protected]

3 STEAM_0:0:142105688 discord profesor #8748

4 Nie  byłem nigdy administratorem i nie mam żadnych doświadczeń

5 Chce zostać administratorem na serwerze ponieważ dużo gram w momentach w których niema żadnych operatorów na serwerze i ludzie nagminnie łamią regulamin psując grę innym graczom. Kolejnym powodem dla którego chce dostać uprawnienia jest to, że chce zdobyć doświadczenie jako operator. Ostatnim powodem jest to ,że lubię grać na serwerze i chce pomóc administracij serwera.

6https://www.gametracker.com/player/profesor/193.110.121.82:2302/ (link do starej maszyny ponieważ niemoge wejść na nową ale jestem aktywny :D)

Piszesz podanie na administratora mimo posiadanie bana uwaga za co? Za obrazę administracji. Poza tym obecnie operatorów jest sporo i są zawsze na serwerze. To, że nie masz doświadczenia tym bardziej Ci nie pomaga. Super, że lubisz grać na serwerze i chcesz pomóc administracji dlatego uważam, że skoro chcesz to zrobić to powinieneś dalej zostać na randze gracza pomagając im reportując graczy jeśli złamią regulamin. Oczywiście jestem na NIE i uważam, że jesteś jedną z ostatnich osób, które widziałbym jako operator.

Zobaczmy z czym to się je:

19 godzin temu, profesol napisał:

5 Chce zostać administratorem na serwerze ponieważ dużo gram w momentach w których niema żadnych operatorów na serwerze i ludzie nagminnie łamią regulamin psując grę innym graczom.

Nooo... , ja to mogę tylko tak skomentować:

- Administratorzy są bardzo często na serwerze

- Sam łamiesz regulamin, nie tylko przy mnie, ale również przy administracji, nawet wymienię

- Trolling

- Obraza graczy i administracji

- Ogólny hostile

- Pixelwalking

- Exploiting

- Nękanie Administratora, po to, by go "wyj**ać" z ekipy

Wymieniać dalej?

Kolejnym powodem dla którego chce dostać uprawnienia jest to, że chce zdobyć doświadczenie jako operator.

Tutaj masz marne szanse, polecam CS:GO, albo inne Robloxy, czy Minikrafty

Ostatnim powodem jest to ,że lubię grać na serwerze i chce pomóc administracij serwera.

Po ich aktywności, myślę, że jest to bezcelowe. Również przystopuję z pisaniem kolejnego podania i napiszę, wtedy, kiedy będą potrzebowali pomocy.

6https://www.gametracker.com/player/profesor/193.110.121.82:2302/ (link do starej maszyny ponieważ niemoge wejść na nową ale jestem aktywny :D)

A to, to jest już kurwa żenada.

Bez komentarza.

Zanim dostałeś zaufanego, byłeś nawet spoko, ale po tym jak go dostałeś zaczęło ci odpier*alać tak po bandzie.

Po tym jak dostałeś bana na 4 dni, pierwszy napisałem do Gaspcia z apelacją do Administracji, by ci tą rangę zdjęli w diabły.

Kiedy cię zgłosiłem na discordzie za pixelwalking na WarHeadzie, podczas wysadzania placówki, zostałem poinformowany przez paru użytkowników, w tym Im ProRocka, że nic się wielkiego nie stało, oraz za to nie otrzymasz bana, co później napisał Ezral, kończąc temat.

Natomiast, ja wiedziałem, że będą z tobą problemy w przyszłości i się nie myliłem.

Teraz wszystko wychodzi na zewnątrz. Wszyscy już poznali twoją prawdziwą osobę, chcącą "władzy", a potem Bóg wie co.

Taka osoba jest mniej więcej na poziomie samego Pawvlusa, który siedzi na permie i został na zawsze wykluczony ze społeczności Strefy Gier.

Moim zdaniem otrzymałeś słusznego bana od Szczygla, a jeżeli coś takiego powtórzyłoby się, bądź będzie to podobne do tego, co zrobiłeś wcześniej, będę pierwszy w kolejce, co się o tym dowie i będzie pisał do [email protected], byś skończył z permem i nie wracał.

Samo podanie do wywalenia:

- Ban na 30 dni

- Brak aktywności, nawet znikomej

- Ogólna toksyczność

- Utrata zaufanego w sposób komiczno-idiotyczny

Ciekawe, czy dostanę od twoich "sojuszników" hunta na serwerze, żebym też wyleciał z banem i utratą zaufanego.

Z poważaniem, Bodzio