Jump to content

Recommended Posts

Posted (edited)

1 profesor

2 STEAM_0:0:142105688  

3 (niemoge znależć linku nigdzie na sorceban)

4 Sytuacja wyglondała tak że około godziny 15-16 ktoś powiedział że na poradnikach steam znalazł poradnik jak wyjść z serwera to powiedziałem mu że znam lepszy i szybszy sposób na opuszczenie serwera. Zapytał się mnie jaki to napisałem na chacie tekstowym "Szczygiel ty szmato" (oczywiście wszystko wramach żartu ) warto zaznaczyć że tego operatora nie było  wtedy na serwerze . Najprawdopodobniej ktoś podesłał mu zdjęcie po którym nie było można określić tego jako że to był żart i około godziny 19 30 operator dał mi za to bana bez wyjaśnienia tej sytuacji ze mną . 

5 Uważam że administracja powinna każdą sytuacje przed daniem bana ustalić wcześniej z graczem 

Edited by profesol

16 minut temu, profesol napisał:

Uważam że administracja powinna każdą sytuacje przed daniem bana ustalić wcześniej z graczem 

Powinna??

Co niby miał poskutkować twój sposób? Jeżeli nawet operatora nie było na serwerze, to dlaczego taka odpowiedź się pojawiła?

Szukałem bana i nie ma go w ostatnich ani nawet na twój steamID, może jakiś błąd jest.

Patrząc na tego bana oraz powód, przez który go otrzymałeś to warto się zastanowić czy jest sens pisać podanie na administratora. Teraz powinieneś się modlić, aby aktualne nie było odrzucone, na co są spore szanse. Oby tak było, bo już wyczekuję rozwoju wydarzeń.

Pozdrawiam~~ (P)Adlino

Posted (edited)

Adlino ta wypowiedzi nie miała na celu obrażenia Szczygla w żaden sposób tylko została napisana w celu żartu na aktualnie dziejącą się  sytuacje na serwerze 

Pozdrawiam profesor  

Edited by profesol

Mogę potwierdzić, że profesor nie miał na celu nikogo obrazić byłem przy tym ja powiedziałem że znalazłem śmieszny poradnik (nazwa: "jak stylowo wyjść z serwera"). Ciężko jest opisać tą sytuację ale cała była w formie żartu ale wyglądało to jakioś tak:

-czytam ten poradnik

-(profesor) "ja mam ciekawszy sposób" (mówi na voice czacie)

-(profesor) pisze to za co dostał bana

-(profesor) mówi coś na voice czacie że to nie jest żeby obrazić

Wydaje mi się że szczygiel miał prawo zbanować go ale profesor nie chciał go obrazić i to na pewno jest jakaś okoliczność łagodząca.

(mój nick I'mASheep) XD

@Adlino sourcebansy nie dzialaja na BR wiec no.

Co do bana, nie musiałem nawet ciebie przepytywać o sytuacje, administracja jest po to by pilnować porządku a nie wylewać na nią pomyje, a takie żarty to możesz opowiadać z kolegami z pod klatki a nie z obcą osobą. Jeszcze żebyś miał odwage to napisać jakbym był na serwerze, ale najlepiej obrażać jak nie ma administracji i grać kozaka. Gdyby nie to że dochodzily mnie słuchy że w ramach zemsty na jednym z operatorow chcesz go "wyje***ć" z administracji to pewno skończyło by sie na tygodniowym banie, ale no vendetta była ważniejsza, już nie mówiac o skardze na w/w operatora przez jednego z twoich kumpli o głupiego slaya. 

Operator Szczygiel

Nie za bardzo rozumiem co ma skarga Helsinki do mojego odwołania jego skarga została napisana 13 czerwca a ja powiedziawłem że załatwie skateowi bana  20 czerwca więc ja nikogo  nie napuszczałem na zaszkodzenie mu. A napisałem to gdy nie było cię na serwerze żeby właśnie cię nie obrażić i miało to być nawiązanie do tego za co berlin dostał bana 2 tyg temu.  Pomijając fakt że nigdy nie powiedziałem że "wyje***ć z administracji" tylko powiedziałem że załatwię mu ban.

A i nie uważasz, że  w momencie w którym foxeł cię obraża a ty mu dajesz gaga na 2 minuty to dajesz zły przykład innym graczom ?   

Pozrdrawiam Profesor

16 godzin temu, profesol napisał:

4 Sytuacja wyglondała tak że około godziny 15-16 ktoś powiedział że na poradnikach steam znalazł poradnik jak wyjść z serwera to powiedziałem mu że znam lepszy i szybszy sposób na opuszczenie serwera. Zapytał się mnie jaki to napisałem na chacie tekstowym "Szczygiel ty szmato" (oczywiście wszystko wramach żartu ) warto zaznaczyć że tego operatora nie było  wtedy na serwerze .

Czyli wpierw wracasz po banie oraz utracie zaufanego i robisz sobie jaja wyzywając osobę, którą nie za dobrze znasz za jego plecami, żeby się o tym nie dowiedział, a gdy otrzymałeś bana to napisałeś odwołanie, zamiast napisać do niego na discordzie na pv: To było dla żartów, nie chciałem cię zranić itd. itd. itd.

Najprawdopodobniej ktoś podesłał mu zdjęcie po którym nie było można określić tego jako że to był żart i około godziny 19 30 operator dał mi za to bana bez wyjaśnienia tej sytuacji ze mną . 

A na jakiej podstawie można określić wiarygodność twoich słów, po "nękaniu" innego Administratora?

Dostał screena, że jakiś typ go wyzywa, to daje mu bana.

Problemu nie ma, a że długiego dostałeś, to twoja zasługa. :3

5 Uważam że administracja powinna każdą sytuacje przed daniem bana ustalić wcześniej z graczem 

Nie rozumiem.

Gdzie ma to w kompetencjach?
Jeżeli administrator ma przed sobą wyraźne dowody (w tym przypadku na poniżenie jego osoby), to może od razu przystępować do bana, w niektórych niepewnych sytuacjach musi to skonsultować z jego przełożonymi, ale w tej sytuacji imo nie było to konieczne.

Nawet nie komentuję staranności tego odwołania, bo żyć się odechciewa.

Mam nadzieję, że mili panowie w garniturach, którzy pilnują serwer przed różnymi cwaniakami nie skrócą bana.

Na twoim miejscu przemyślałbym swoje zachowanie, bo ładnie nabroiłeś, razem ze swoimi kolegami jeszcze wcześniej, ale to już inna historia.

Z poważaniem, Bodzio

Ja zamiescilem to na discordzie. Ban na miesiac to dlugi okres czasu osobiscie dla mnie 3 dni to dlugo ale no tak jak pisal I'maSheep to byl po prostu zart rozumiem ze nie byl smieszny ale wtedy byla bardzo luzna atmosfera i po prostu profesor poszedl troszeczke za daleko.