Jump to content

Recommended Posts

1. Nick, na który została nałożona kara: Mateo
2. Steam ID:  STEAM_0:0:128476860
3. Administrator, który nałożył karę:  WIZIO - chce otrzymać werdykt od osoby która nałożyła bana i wyznaczyła termin na minimum ROK od odwałania.
4. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_0:0:128476860&Submit 
5. Opis sytuacji: Wyczerpałem temat w poprzednim odwołaniu.
6. Coś od siebie: 

Proszę aby werdykt wydała osoba banująca moje konto czyt "Wizio" - kazał mi napisać apelacje po minimum roku, jest już po ponad roku więc napisałem ją chciałbym uzyskać sensowną odpowiedź jakie są przeciwskazania w odbanowaniu mnie, dlaczego nie dostane drugiej szansy jak gorsze osoby ode mnie dostawały.

Pozderki.

przeciwwskazania:

- nikt szanujący się cie nie darzy jakąkolwiek sympatią

wersja bez eufemizmu:

Spoiler

nikt cie nie lubi

chyba można zamykać

Posted (edited)
Cytat

Proszę aby werdykt wydała osoba banująca moje konto czyt "Wizio".

Spoiler

QWP7fdI.png

X odwołań i typ dalej nie wie kto dał mu bana xD. To tylko pokazuje jak bardzo się "zmieniłeś", dalej ukazując swój brak ogarnięcia i ciągle dając temu community powody, żebyś tego ub nie dostał. A wystarczyłoby napisać, że bana dostałeś z powodu prywatnej wendetty lakiego, która ni jak nie podchodzi pod bana słusznego i może jakiś kretyn by się za tobą postawił, but whatever, nikt Cię tu nie chcę. 

Edited by Sir. Danken Lore

mateo to jeden z najlepszych graczy tego serwera i z pewnoscia zasluguje na unbana. Nieraz gralismy i smialismy sie razem z weebow (tych wyzej, ale rowniez i innych, my nie dyskryminujemy) czy tez innych podludzi. Myślę, że danie temu człowiekowi ostatniej szansy jest jak najbardziej zasluzone

Posted (edited)

Stworzenie MK w momencie pisania drugiego odwołania... JUST WOW

W dniu 1.07.2020 o 14:09, gliniasz_apelacja1 napisał:

jakie są przeciwskazania w odbanowaniu mnie

image.png.9a06adc9c0ff1b8fb5927054950f0006.png

????

W dniu 1.07.2020 o 14:09, gliniasz_apelacja1 napisał:

dlaczego nie dostane drugiej szansy jak gorsze osoby ode mnie dostawały.

Miłego dnia wszystkim życzę i proszę o banowanie wszelkich kont Mateopodobnych! 

Edited by kreciq198
foteczka się nie wyświetlała
Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...