Jump to content
Caro_125togeng

Odwołanie od Bana

Recommended Posts

Dostałem bana za TK(team kill), ponieważ gdy się leczyłem przez przypadek postawiłem pod sobą minę i kliknąłem złą opcję po czym wybuchłem razem z dwójką znajomych, mogą to potwierdzić jeśli trzeba. SteamID64: 76561198290704638

Edited by Komar317

Hej mam pytanie. Dostałem Bana w Arma 3 na serwerze Strefa gier. Dostałem go za Bad Gaming. Chciałem się zapytać czy ten ban się anuluje ? Dostałem tego bana kiedy z kompanami chcieliśmy wrócić na spawn więc uznaliśmy że się wysadzimy w powietrze. Więc rzuciłem granatem, wtedy dostałem tego bana. Mój nick w arma 3. SteamID64: 76561198817114678

Powód bana był taki że kolega, mianowicie fifu, wlazł w moją minę na serwerze Liberation.
Cała ta akcja stała się około 10 a 20 minut temu w Sofia. Kotel i Fifu mogą to potwierdzić.

Edited by Adrian Khalizki

witam moj login Misiek dostałem wczoraj bana w sumie nie wiem za co, najprawdopodobniej za strzelanie do swojego, sytuacja wyglada nastepujaco ze w 3 pojazdy uzbrojone wjechalismy do miasta je odbic w trzech  rozpierduche robilismy niechcacy z jednego z pojazdu wyszedl kierowca na linie ognia mysle ze o ten moment w grze chodzi 

SteamID64: 76561198290704638

Cześć dostałem własnie bana za Bad gaming.Pewnie chodzi o wysadzenie Radio Tower pod którym stali gracze bez słuchawek i nie nie oddalili się z miejsca detonacji

Steam ID 76561198010855056

Serwer LIberation RX

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...