Jump to content
VargasOgnisty

<TTT> Vargas Ognisty

Recommended Posts

1. Wiek - 20

2. Adres e-mail - [email protected]

3. Steam ID oraz namiary - Profil - https://steamcommunity.com/profiles/76561198050270485/  | Steam ID : STEAM_0:1:45002378

4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator: Czy byłem? Ho ho ho ho, byłem to nawet [email protected], lecz wtedy za szybko się dorwałem do tego stanowiska i niezbyt mi to pasowało, więc wróciłem na bycie adminem znowu. Każdy mnie dobrze w tym zna ze jestem spokojny człowiek do tych spraw. Więc gdyby coś poważnego się stało to teraz wiem co robić (Jak trzeba to przejmę stery)

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty:
Nie będe owijał w bawełne więc przejdę do rzeczy. Faktem jest to że wracam spokojne na te stare ziemie które niezbyt teraz ciekawie wyglądają jak kiedyś, więc przyda się trochę przywrócić do życia tą ziemię. Swoją przygodę na TTT zacząłem w grudniu 2014 gdzie to ze swoim lapkiem z komunii uczyłem się od podstaw po wpadania w trolle ziomków, rzucania sobie tekstami na wiatr a po potem luźne rozmowy i odprężanie się grając z innymi.

Potem zaczęły się pierwsze schody by zostać operatotem, pomysły na buffy i nerfy, inne sprawy. Takie które można ustalić by graczom zawsze pasowało. Slayowanie siebie samego gdy nie było innych też wchodziło w rachubę, by być fair wobec innych

Każdy zna mnie z miotania beczek niczym ich ulubiony czarodziej z wachlarzem +9 albo lepiej, przepychanie się łomem by potem się z tego śmiać kto jak wymyślił jakiś śmieszny bait albo taktyczny ruch co wprawiał w osłupienie i pog champa po jego wykonaniu. Teraz jak chce miotnąć propem to kończy się na tym że samego siebie kasuje więc nikt nie musi czuć się zagrożony.

Zazwyczaj będąc na serwerze to spędzam miło to czas z graczami, dyskutujemy głupoty oraz buffy i nerfy. Jednak jak to większość mówi "Admów tyle a zawsze kogoś brakuje więc ktoś się przyda". Poczułem się winny i postanowiłem ożywić swoją osobę na serwerze.

Plusem jest też to jak dużo dobrych i złych  poznałem tutaj, i z którymi nadal trzymam kontakt bo warto. W głównej mierze celuje w to aby jeszcze raz pomóc innym i nie spartolić sytuacji jak kiedyś. Oczywiście nic nie będzie tak jak kiedyś, ale można się starać by było lepiej. I tak też właśnie chcę.

Nie podoba mi się również to jak niektórzy sobie cwaniakują na serwerze, nie patrząc na to co się dzieje i jak niektórzy innych traktują. Więc przybywam to zmienić.

Resztę pozwolę powiedzieć innym. Bo jak to się mówi "Jak cię widzą tak cię piszą"

Byłeś [email protected] serwera a nawet nie umiesz przeczytać zasad na temat podania

>2. Gracz musi regularnie grać minimum przez miesiąc aby ubiegać się o prawa administratora.

Meanwhile masz jakiś aktwyny tylko tydzień

Zacznę od rzeczy mniej ważnych, przechodząc do tych, które uważam za ważniejsze.

1. Prop killing.

Dużo Twojej rozgrywki polega właśnie na próbach zabijaniu propami nie ważne, jaką masz rolę. Osobiście nienawidzę seryjnych propkillerów, mam wrażenie, że ludziom, którzy ciągle propkillują po prostu znudził się tryb, a siedzą po prostu z przyzwyczajenia. Przestań propkillować całkowicie.

2. Zbyt szybkie złożenie podania.

Jak Jokkers zauważył, Twoja obecna aktywność jest zbyt mała. Można na to spojrzeć z perspektywy "weteran, który chce wrócić na stare śmieci", a można też popatrzeć na to z punktu widzenia "weteran, którego zasady mniej się lepią niż reszty". Okaż szacunek wszystkim, którzy tutaj grają i udowodnij, że nie jesteś ponad zasadami, nawet tymi, z którymi się nie zgadzasz lub nie uważasz za zbyt ważne.

3. "Kiedyś było lepiej"

4 godziny temu, VargasOgnisty napisał:

Faktem jest to że wracam spokojne na te stare ziemie które niezbyt teraz ciekawie wyglądają jak kiedyś, więc przyda się trochę przywrócić do życia tą ziemię.

Uwierz mi, jestem osobą, która miała takich odczuć bardzo wiele, w stosunku do wielu serwerów, osób, teamów, klanów, przyjacioł. To jest wszystko tylko i jedynie nostalgia. Nie było wcale tak lepiej, tylko wszystko było świeże, tworzyłeś dobre wspomnienia, na serwerze, który był dla Ciebie świeży. Te czasy już nigdy nie wrócą, nawet jeśli wszyscy, którzy wtedy grali, zaczęli by grać i dorwałbyś pliki serwera z tamtych czasów. Nie zmienisz dziś na wczoraj, nie ważne jak bardzo byś chciał. Patrz w przyszłość, jeśli nie, to bardzo szybko się wypalisz.

4. Twoje ewentualne doświadczenie techniczne.

Rzeczą, która działa na Twoją korzyść w tym podaniu najbardziej jest to, że byłeś Head Adminem. Jeśli znasz lua, mógłbyś pisać/przerabiac skrypty, zmieniać wartości broni, to bardzo jest to temu serwerowi obecnie potrzebne. Problem, z takimi osobami jest to, że jeśli jesteś w stanie pisać takie rzeczy, to jesteś też zazwyczaj w stanie znaleźć sobie pracę, która da Ci o wiele więcej, niż pisanie pluginów na serwer, stąd przeważnie liderzy serwerów poświęcają im mało czasu, bo byli by głupi, jeśli miałoby to u nich wysoki priorytet.

Widzę Cię w administracji w przyszłości, ale jeszcze nie teraz. Nie.

Witam, polecam się zapoznać  ⬇
image.png.65a69f65ca24ed579cd42d41d5bc99e3.png
Dodam tylko, że już mieliśmy jedną osobę, która pograła chwilę i złożyła podanie i tak samo szybko zniknęła z serwera, więc ten punkt będzie jak najbardziej przestrzegany bez wyjątków.
Pozdrawiam, zamykam i widzimy się w przyszłości.

Edited by kreciq198
błąd stylistyczny
Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...