Jump to content
LupoFajnie

<TTT> LupoFajnie

Recommended Posts

1. Wiek (preferowany >= 16). 12

2. Adres e-mail. [email protected]

3. Steam ID oraz namiary. STEAM_0:0:128541194 Discord: LupoFajnie#3529

4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator. Nie

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty. Chciałbym zostać adminem/operatorem, ponieważ są sytuacje kiedy nie ma admina/operatora a ktoś krzyczy do mikrofonu lub rdmuje. Staram się grać aktywnie i pomagać graczom. Znam regulamin i mam około 650h na serwerze. Staram się też grać parę godzin dziennie.

Jesteś aktywnym graczem i to mogę potwierdzić i to, że nie łamiesz  regulaminu też jest prawdą ale to są jedyne plusy tego podania a z drugiej strony mamy twój wiek który jest o 4 lata za niski. Kolejnym minusem jest to że podanie jest bardzo krótkie i napisane niestaranne. Ostatnim argumentem działającym na twoją nie korzyść jest to że nigdy nie byłeś adminem i nie masz doświadczenia w tej dziedzinie. Kończąc moją wypowiedz jestem na    NIE

Lupo jest pomocnym, spokojnym i przede wszystkich przyjaznym graczem. Często pomaga nowym graczom. Brak doświadczenia myślę że nie ma większego znaczenia, jest to kwestia nauczenia się co na pewno nie będzie sprawiało mu problemu. Dużym plusem jest czas poświęcony na serwerze. Jest BEZ KONFLIKTOWY, jeszcze nigdy nie słyszałem aby lupo wdał się w poważniejszy konflikt. Jedynym minusem tego podania jest wiek. ale trzeba pamiętać że preferowany =/= wymagany.  Więc jest to bardzo mały minus jak na pozostałe olbrzymie plusy. No ogólnie to jestem na TAK.  Myślę że lupo byłby dobrym administratorem dla młodych graczy którzy na pewno bardziej woleli by aby ktoś taki jak on im pomagał lub coś wyjaśniaj niż typa z głosem niszczyciela światów którego od razu by się bali (no offence).

LupoFajnie jest użytkownikiem często aktywnym, jak każdy gracz łamie regulamin lecz bardzo rzadko. Grając z nim można się pośmiać i świetnie pobawić. Często pomaga osobom nowym, np. jak używać skanera DNA, jak poprawnie pisać reporty, administratorem nigdy nie był ale każdy kiedyś zaczynał i każdy był pierwszy raz, może nie ma odpowiedniego wieku ale pomimo tego inni gracze go słuchają. Jestem na TAK . Lupo na pewno się nauczy jak to i owo działa, na serwerach Strefy Gier jest już jakiś czas i wydaje mi się, że mało kto go źle kojarzy.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...