Jump to content
Sign in to follow this  
bodzio3334

<BR> Bodzio

Recommended Posts

1. 17 lat
2. [email protected]
3. STEAM_1:1:167909151 Bodzio#8195

4. Rok jako Administrator na serwerach Garry's mod SCP CB, około 3.5 lat jako Administrator GTA RP, 2 lata jako Administrator na serwerze TF2.

5. Od dłuższego czasu ciągłe reportowanie graczy, którzy nie wykonują swoich zadań, jak i strzelających do wsparcia, wtedy, kiedy nie powinni stało się bardzo upierdliwe, a ja chętnie pokazałbym ich błędy i nakierował ich na właściwą ścieżkę, natomiast warunki, w których miałbym to robić są niekorzystne, a nawet koszmarne, dlatego chciałbym awansować poziom wyżej i wykonywać zadania, do których nadaję się jak nie kto inny. Gram na serwerze szmat czasu i staram się wchodzić na serwer codziennie, ale niezbyt mi to ostatnimi czasy wychodzi, stąd te dziurki w aktywności. Jestem wyrozumiałym graczem, który jeśli ktoś potrzebuje pomocy stara się jej udzielić. Z przyjemnością wsparłbym nowych graczy i pokazał im jakie błędy popełniają i czego nie mogą robić. Znam wyśmienicie regulamin, staram się go przestrzegać jak mogę, czytam 4 razy w tygodniu, by nie przegapić jakiejś niespodziewanej zmiany oraz reportuję ludzi, gdy go łamią.  Cenię sobie uczciwość, dzięki czemu zawsze staram się być sprawiedliwym wobec innych. Jestem troszkę surowy, jednak zawsze chcę dać każdemu drugą szansę. Nie uznaję czegoś takiego jak "kolesiostwo", czyli, że jak ja jestem opem to moi znajomi mają lepiej. Mogę się wydawać dość niekulturalnym oraz śmiertelnie poważnym człowiekiem, ale to tylko złudzenie. Na ogół jestem miłą i opanowaną osobą, która lubi sobie pożartować w towarzystwie przy luźnym graniu, oczywiście z umiarem. Czasami mi nerwy puszczają, ale tylko w egzotycznych i niecodziennych warunkach. Liczę na ewentualne pozytywne rozpatrzenie podania.
6. https://www.gametracker.com/player/Bodzio/193.110.121.82:2302/

Dzień dobry, witam po małej przerwie od mojego Bezinteresownego wypowiadania się na tematy moich dawnych Kolegów.
Wiek spoko, doświadczenie jest.
Oczywiście pisanie o pomocy, ale jeszcze nigdy nie widziałem pisania o reportowaniu. Bodzio posiada rangę Zaufanego (Chyba) i jeśli pamiętam to jej nigdy nie nadużywał.
Zna regulamin wow ja go nie znam, ale do rzeczy regulamin nie jest plusem lecz wymaganiem, czy powinniśmy mieć Moderatorów/Operatorów nie znających regulaminu? Nie, nawet nie ma takiej opcji. Kolesiostwo to był zawsze taki mały problem na BR2 ale Bodzia za czasów moderatora nie widziałem jako człowieka z kolesiami którzy mają łatwiejsze życie, po prostu nigdy nie widziałem z jego strony kolesiostwa. Bodzio także jest człowiekiem z którym zawsze można normalnie pogadać, wiem bo z nim rozmawiałem.

Największym problemem jest tutaj jednak aktywność i przeszłość, kandydat nie dobił jeszcze 30 dni, a jeszcze jest akcja z discorda.
Jeśli chodzi o aktywność to można podanie zostawić w spokoju do czasu gdy aktywność osiągnie minimalną na uzyskanie Moderatora, jeśli chodzi o discorda to myślę że Bodzio po takim czasie się zmienił i takiej akcji już więcej nie będzie.

Ja jestem na TAK pod warunkiem że aktywność dobije minimumu.
A i bym zapomniał jeśli macie problem do tego że nie widać w moim tekście żadnych powodów, punktów, a ni czegokolwiek co by mogło podeprzeć Bodzia to proszę przeczytajcie jego podanie. (Wszystkie moje wywody są z czasów kiedy grałem na serwerze [Admini nie bijcie] więc może być inaczej ale prawdopodobnie nie jest)

Miłego dnia czy czegoś tam, Slotek pozdrawia.

A więc podanie napisanie jest starannie, doświadczenie jako admin jest ogromne, osobiście nigdy nie wiedziałem żeby bodzio złamał regulamin i częste reporty od bodzia nie jest już niczym dziwnym.  A poza tym bodzio jest bardzo aktywnym i miłym graczem serwera breach. A co do tej "afery discordowej" była ona już jakiś dłuższy  czas temu i moim zdaniem bodzio od tamtego czasu się mocno zmienił i raczej nie odwali znowu takiej krzywej akcji . A poza tym zauważyłem że ostatnio większość administacij gra o tej samej porze i dodatkowy admin na pewno się przyda. Podsumowując moją wypowiedz jestem na TAK.

Pozdrawiam profesor

Witam was wszystkich,

Najwyraźniej wychodzi na to , że niestety będę musiał się wypowiedzieć w kwestii twojej kandydatury, a nie chciałem. 

Wiek - + 

Doświadczenie jako administrator - +

Jednak najbardziej interesuje mnie opis podania i osoba która je napisała

W dniu 25.07.2020 o 17:26, bodzio3334 napisał:

chciałbym awansować poziom wyżej i wykonywać zadania, do których nadaję się jak nie kto inny.

Do tego punktu wrócimy bo to jest creme de la creme tego podania.

Od dłuższego czasu ciągłe reportowanie graczy, którzy nie wykonują swoich zadań, jak i strzelających do wsparcia, wtedy, kiedy nie powinni stało się bardzo upierdliwe

++++++++ i tak robi każdy gracz jak widzi jakieś złamanie regulaminu reportuje. Więc dlaczego jak ja zauważyłem, że ty wczoraj skanowałeś 21.1 Zakaz strzelania (skanowania) przez pancerne szyby, główne bramy (GATE) oraz ściany i drzwi na całym obszarze HCZ. Postanowiłem zrobić temu Screenshoota, ale nie zreportowałem a mogłem, bo tak naprawdę regulamin nie uzasadnia twojego działana nie ważne czy kot skanuje drzwi czy nie. Od razu po tym zdarzeniu szybciutko wyszedłeś z serwera, po czym wróciłeś i napisałeś mi na psay cytuje "Gdzie ten report za skanowanie kotem w HCZ" i teraz najlepszy moment który pokazuje wszystko o tobie "No, wbiłem specjalnie, żeby zobaczyć to gówno." OJ kolego to nie ty jesteś od oglądania i oceniania reportów tylko administrator i to jest jego sprawą żeby takie rzeczy sprawdzać i oglądać poza tym dlaczego od razu tak niegrzecznie w tej przemiłej atmosferze jaka wtedy panowała"gówno". Żeby nie było na te wiadomości też posiadam SS. Jednak nie to czy ten report był by słuszny czy można tak robić czy nie czy kotem da się skanować czy nie to bardziej twoja reakcja pokazała nam zdecydowanie więcej.  W regulaminie nie ma czegoś takiego kotem można skanować w HCZ.

Jestem wyrozumiałym graczem, który jeśli ktoś potrzebuje pomocy stara się jej udzielić. Z przyjemnością wsparłbym nowych graczy i pokazał im jakie błędy popełniają i czego nie mogą robić.

Czemu teraz tak gorliwie ich nie wspierasz miałeś wiele okazji do tego ostatnio. Pojawiło się wielu nowych graczy którzy mieli problem ze zrozumieniem trybu breach nie wiedzieli co robić np. jako jakaś klasa Ci, Mtf itd. Oni najczęściej zostawali sami ze swoimi problemami co najczęściej nie kończyło się dla nich za dobrze. Wiem bo ostatnio miałem okazje zobaczyć jak ich wiadomości były ignorowane i ja sam postanowiłem wyjaśnić o co chodzi w tym trybie. Co do twojej wyrozumiałości jestem dość sceptycznie nastawiony.

Znam wyśmienicie regulamin, staram się go przestrzegać jak mogę, czytam 4 razy w tygodniu, by nie przegapić jakiejś niespodziewanej zmiany oraz reportuję ludzi, gdy go łamią.

Szczerze to myślałem, że ja w moim podaniu bardziej przesadziłem co do czytania regulaminu raz w tygodniu, ale 4 razy w tygodniu to już przesada i ewidentny banialuk nie widziałem żebyś to robił, a jak to robisz to nie znasz go za dobrze.

. "Znam wyśmienicie regulamin, staram się go przestrzegać jak mogę" Jak mogę, staram XD brzmi to jak by łamanie go było silniejsze od ciebie i starasz się tego nie robić , ale co prawda to prawda łamiesz go opiszę jedną z sytuacji. Pamiętam jak mnie zabiłeś jak byłem w zbroi i nie pytałeś o ID ty nawet nie wiedziałeś kogo i pod jakim nickiem zabiłeś jak MTF. Operator musi przestrzegać regulaminu ja rozumiem, że zdarzają się przypadki ale u ciebie widziałem działania z premedytacją. Dostał byś za to reporta gdybym nie musiał kończyć

Jestem troszkę surowy

Troszkę. Nie myl surowości z agresją jesteś troszkę toksyczny i czasem nie panujesz na emocjami. Zawsze to widziałem poza tym lubisz się z ludzi nabijać. OK. To nie pasuje do bycia operatorem. To jest gigantyczny minus który powinien skreślić to podanie od razu.

Nie uznaję czegoś takiego jak "kolesiostwo", czyli, że jak ja jestem opem to moi znajomi mają lepiej.

Oczywiście znajomi którzy są graczami bo z ludźmi z wyższą rangą to już inna bajka, ale to tylko moje domniemania więc niech nikt tego na poważnie nie bierze. Zakładam tak czysto teoretycznie, że jakbyś musiał wydać kolegę z administracji to byś tego nie zrobił. ROZUMIEM TO.

Mogę się wydawać dość niekulturalnym oraz śmiertelnie poważnym człowiekiem, ale to tylko złudzenie.

To fatamorgana to widać, ale tego niema. Tak właśnie jest X D pozwolę sobie o tym dalej nie pisać. Kultura jest bardzo ważna. Proponuje do powrotu do melissy.

Na ogół jestem miłą i opanowaną osobą

Słuchaj nie wiem jaki jesteś prywatnie i nie to oceniam prywatnie możesz być spoko gościem który jest miły i opanowany. Ale co do zachowania na serwerze mam wątpliwości co do bycia miłym i opanowanym. Jesteś troszkę szyderczy, cyniczny, sarkastyczny. 

Czasami mi nerwy puszczają, ale tylko w egzotycznych i niecodziennych warunkach.

Niecodziennych mówisz, ale ty wiesz, że jako administrator musisz uważać na nerwy wyjątkowo i nie powinieneś się dawać ponieść emocją. Nawet w wyjątkowych sytuacjach. To podanie bardzo przypomina poprzednie takie lanie wody i stek kłamstw jak to (L)obert i Ezral napisali.

Na koniec jeszcze ta afera z Discorda. Dziwie się, że na permie nie siedzisz i zamiast odwołania od bana piszesz podanie na operatora.

Strasznie dużo minusów naprawdę. Jeszcze te "dziurki w aktywności". Wiele innych ludzi wydaje się, że bardziej się nadają na role operatora niż ty renegacie ty już swoją chwilę miałeś daj innym zabłysnąć. Mam szczerą nadzieje Bodzio, że jesteś człowiekiem honorowym i z klasą i potrafisz się przyznać do własnych błędów. Mam również nadzieje, że nawet po mojej krytycznej wypowiedzi na temat podania będzie między nami pokój serio. Co do mojej oceny twojej kandydatury jestem niestety na NIE

Po głębszej analizie uznałem, aby zmienić Bodziowi na TAK

Pozdrawiam wszystkich serdecznie

~ViP

Edited by azuspl
korekta

3 godziny temu, ViP240 napisał:

Mam również nadzieje, że nawet po mojej krytycznej wypowiedzi na temat podania będzie między nami pokój serio.

Też tak myślę, natomiast ze względu na twój post, który leciutko łamie ten podpunkcik: " § 2.13 Zabronione jest prowokowanie innych użytkowników w celu tworzenia niepotrzebnych kłótni. " postanowiłem się wypowiedzieć, by rozwiać wszelakie wątpliwości, oraz wytłumaczyć jak "realnie" się sprawy mają.

Od razu piszę, iż post nie ma na celu obrażania, prowokowania czy też zniesławienia osoby, która to napisała. To jest tylko odpowiedź, która musiała się tu prędzej, czy później znaleźć.

++++++++ i tak robi każdy gracz jak widzi jakieś złamanie regulaminu reportuje. Więc dlaczego jak ja zauważyłem, że ty wczoraj skanowałeś 21.1 Zakaz strzelania (skanowania) przez pancerne szyby, główne bramy (GATE) oraz ściany i drzwi na całym obszarze HCZ. 

Skanowanie - strzelanie przez obiekty w celu zabicia/zranienia przeciwnika, którego nie widzisz.

Postanowiłem zrobić temu Screenshoota, ale nie zreportowałem a mogłem, bo tak naprawdę regulamin nie uzasadnia twojego działana nie ważne czy kot skanuje drzwi czy nie.

A tutaj sam się podsumowałeś.

Skoro kot nie skanuje, to jak ja mam złamać nim regulamin, jak nie mogę nim zadać obrażeń przez ściany. To tak jakbym dostał reporta, bo strzelałem w ścianę, za którą nic nie ma z AR15, bo uwaga, skanuję w HCZ.

Od razu po tym zdarzeniu szybciutko wyszedłeś z serwera, po czym wróciłeś i napisałeś mi na psay cytuje "Gdzie ten report za skanowanie kotem w HCZ" i teraz najlepszy moment który pokazuje wszystko o tobie "No, wbiłem specjalnie, żeby zobaczyć to gówno." OJ kolego to nie ty jesteś od oglądania i oceniania reportów tylko administrator i to jest jego sprawą żeby takie rzeczy sprawdzać i oglądać poza tym dlaczego od razu tak niegrzecznie w tej przemiłej atmosferze jaka wtedy panowała"gówno". Żeby nie było na te wiadomości też posiadam SS. Jednak nie to czy ten report był by słuszny czy można tak robić czy nie czy kotem da się skanować czy nie to bardziej twoja reakcja pokazała nam zdecydowanie więcej.  W regulaminie nie ma czegoś takiego kotem można skanować w HCZ.

Czy ty serio się sugerujesz jedną sytuacją po 22:00, by określić deltę mojego zachowania? ke.

Czemu nie opiszesz innych sytuacji, w których jestem "agresywny"? yyyy, bo nie ma takich.

Już pomijam fakt, że w tym dniu byłeś agresywny wobec mnie.

Czemu teraz tak gorliwie ich nie wspierasz miałeś wiele okazji do tego ostatnio. Pojawiło się wielu nowych graczy którzy mieli problem ze zrozumieniem trybu breach nie wiedzieli co robić np. jako jakaś klasa Ci, Mtf itd. Oni najczęściej zostawali sami ze swoimi problemami co najczęściej nie kończyło się dla nich za dobrze. Wiem bo ostatnio miałem okazje zobaczyć jak ich wiadomości były ignorowane i ja sam postanowiłem wyjaśnić o co chodzi w tym trybie.

- Piszą mi na psayu, a ja im daję komendę do regulaminu i faq.

- Piszą chyba do administracji o pomoc.

Czekaj...? Od kiedy ty komuś pomagasz? Nigdy tego nie widziałem. Może, dlatego, że gramy o różnych porach, a może dlatego, że nic takowego nie ma. Nie wiem.

Szczerze to myślałem, że ja w moim podaniu bardziej przesadziłem co do czytania regulaminu raz w tygodniu, ale 4 razy w tygodniu to już przesada i ewidentny banialuk nie widziałem żebyś to robił, a jak to robisz to nie znasz go za dobrze.

Jak będę czytał dużo razy regulamin to nie będę robił RDM'ów? NIEEEEEE, RDM to naturalna kolej rzeczy. Każdemu się zdarza zabić osobę ze swojego teamu, czy weszła mu pod celownik, czy zabicie poprzez nieogarnięcie recoilu, czy skanem przez ścianę. Nie przypominam sobie, bym jakoś w inny sposób złamał regulamin, pomijając to, iż próbujesz mi zarzucić toksyczność i ogólny hostile na serwerze wobec innych.

. "Znam wyśmienicie regulamin, staram się go przestrzegać jak mogę" Jak mogę, staram XD brzmi to jak by łamanie go było silniejsze od ciebie i starasz się tego nie robić , ale co prawda to prawda łamiesz go opiszę jedną z sytuacji. Pamiętam jak mnie zabiłeś jak byłem w zbroi i nie pytałeś o ID ty nawet nie wiedziałeś kogo i pod jakim nickiem zabiłeś jak MTF.

W tamtym czasie mówiłem na mikrofonie to mogłeś nie usłyszeć oraz cofałeś się ode mnie od pierwszego ujrzenia mojej osoby, co jest popularnym sposobem na ucieczkę.

Już nie komentuję ile razy sam złamałeś regulamin w tamtym czasie, ale nie reportowałem, bo szansa każdemu się należy.

Ogarnąłeś się o tamtego momentu, ale zdecydowanie nie na lepsze.

Troszkę. Nie myl surowości z agresją jesteś troszkę toksyczny i czasem nie panujesz na emocjami. Zawsze to widziałem poza tym lubisz się z ludzi nabijać. OK. To nie pasuje do bycia operatorem. To jest gigantyczny minus który powinien skreślić to podanie od razu.

W sensie, określiłeś swoje zachowanie w tym momencie...no sory...

Nic się nie zmieniłeś od czasu, kiedy napisałeś podanie na bricza i cię nie przyjęli, bo byłeś zbyt agresywny i dobrze się bawiłeś z kolegami, potem przerwa, potem powrót, kolejna przerwa i jesteśmy w teraźniejszości.

Oczywiście znajomi którzy są graczami bo z ludźmi z wyższą rangą to już inna bajka, ale to tylko moje domniemania więc niech nikt tego na poważnie nie bierze. Zakładam tak czysto teoretycznie, że jakbyś musiał wydać kolegę z administracji to byś tego nie zrobił. ROZUMIEM TO.

Dziwne...drugi raz słyszę te kłamstwa, że jestem faworyzowany przez administrację serwera.

To fatamorgana to widać, ale tego niema. Tak właśnie jest X D pozwolę sobie o tym dalej nie pisać. Kultura jest bardzo ważna. Proponuje do powrotu do melissy.

Ojoj, jak poczytałem co napisałeś już z litr wypiłem.

Słuchaj nie wiem jaki jesteś prywatnie i nie to oceniam prywatnie możesz być spoko gościem który jest miły i opanowany. Ale co do zachowania na serwerze mam wątpliwości co do bycia miłym i opanowanym. Jesteś troszkę szyderczy, cyniczny, sarkastyczny. 

To twoja opinia, nie czepiam się.

Niecodziennych mówisz, ale ty wiesz, że jako administrator musisz uważać na nerwy wyjątkowo i nie powinieneś się dawać ponieść emocją. Nawet w wyjątkowych sytuacjach. To podanie bardzo przypomina poprzednie takie lanie wody i stek kłamstw jak to (L)obert i Ezral napisali.

Na koniec jeszcze ta afera z Discorda. Dziwie się, że na permie nie siedzisz i zamiast odwołania od bana piszesz podanie na operatora.

Strasznie dużo minusów naprawdę. Jeszcze te "dziurki w aktywności". Wiele innych ludzi wydaje się, że bardziej się nadają na role operatora niż ty renegacie ty już swoją chwilę miałeś daj innym zabłysnąć. Mam szczerą nadzieje Bodzio, że jesteś człowiekiem honorowym i z klasą i potrafisz się przyznać do własnych błędów.

Lanie wody i stek kłamstw powiadasz? Za to zabłysnąłeś swoim postem pod moim podaniem manipulując oraz kontynuując temat, który dawno stracił sens. Mimo to wypowiedziałeś się, piszesz, że jestem toksyczną osobą. W takim razie czemu nie mam jeszcze bana za hostile, tylko nadal tu siedzę? No właśnie, gdyby coś byłoby ze mną nie tak, dostawałbym zjebę od każdego opiekuna, bym się ogarnął albo ban. 

Zmieniłem się na lepsze od momentu tamtego incydentu, co zresztą widać, a ten post tylko mnie uświadomił, że było warto. Tak to bym tkwił w gnoju po kolana i wyzywał społeczności innych serwerowni.

Niestety, a raczej stety osoba, która napisała post, na który odpowiadam nie jest lepsza, ponieważ przedstawia tutaj od pierwszych zdań wrogość w moją osobę i nawet jej nie ukrywa. Skoro mnie tak nie lubisz, to czemu mi tego nie powiesz na serwerze albo na discordzie, tylko posługujesz się moim podaniem oraz 2 sytuacjami, tylko po to, by mnie oczernić wśród innych, abym tylko nie otrzymał szansy od losu.

Nie będę się kłócił o to, czy jestem agresywną osobą wobec innych, czy też podanie to pic na wodę. Wszyscy gracze mogą mnie zobaczyć na serwerze i sami się o tym przekonać. Zapraszamy.

A co do tego...:

Zapraszam, by np. @skate036 oraz @Punkie wypowiedzieli się w tym temacie zamykając to w spójną całość. Dla jasności, losowo ich wytypowałem, może będą chcieli.

Temat skończony, jeżeli ktoś chce kontynuować temat lub podyskutować np. odnośnie tej sytuacji po 22:00 to zapraszam na pv na discord, by nie zaśmiecać forum.

Jeżeli dostanę ostrzeżenie za offtop to trudno. Warto było.

Bądźcie pozdrowieni.

Edited by bodzio3334
Interpunkcja