Jump to content
Sign in to follow this  
Jaaaco

[BAN] Jaaaco

Recommended Posts

[b]1. Nick, na który została nałożona kara: Jaaaco [/b]
[b]2. Steam ID: STEAM_0:0:23151314[/b]
[b]3. Administrator, który nałożył karę: Konsola/Anty cheat [/b]
[b]4. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:0:23151314&advType=steamid&Submit [/b]
[b]5. Opis sytuacji: antycheat wykrył jakiegoś hacka którego nawet nie instalowałem, chyba sie idiotbox nazywał czy coś (to nie była jakaś seria na youtube?) no i dostałem perma bana bo mi sie coś zainstalowało o czym nawet nie wiedziałem. [/b]
[b]6. Coś od siebie: Nie mam za bardzo nic do powiedzenia, ale musiałem robić konto tutaj tylko po to. Ja uważam że to głupie, że mi sie coś instaluje bez mojej zgody. Jak sie już dowiem jak to sie stało to napisze. [/b]

Masz brata? Może brat ci wgrał jak nie widziałeś albo jak mu dałeś pograć ://///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

2 godziny temu, Szjdss napisał:

Masz brata? Może brat ci wgrał jak nie widziałeś albo jak mu dałeś pograć ://///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

nie mam, brata. mam siostrę, ale ona wyjechała. nikt inny nie korzysta z mojego konta tylko ja.

czy to możliwe że jak wlazłem na jakiś inny serwer co mi to zainstalował? każdy serwer instaluje jakieś pliki Lua, ja nie patrze na nie za bardzo.

to był żart

zainstalowałeś hacki, chciałeś cheatować no i dostałeś bana, prosta piła

spójrz na to z perspektywy innych osób, jakby cie jakiś łapiduch z gietem złapał i byś mu powiedział, że ktoś ci do kapsy wsadził no to też by się śmiał z ciebie xD

Posted (edited)

tylko taki problem, że nie chciałem cheatować. po prostu se szukałem serwera ttt, który nie jest martwy a tu ban bo jakieś gunwo mi sie zainstalowało.

możecie sie śmiać, ale nawet na kilku forach gmoda napisałem o tym, taka prawda. I tak to decyzja administracji. No więc jeśli nie chcecie sie czegoś zapytać , albo pomóc, to po co tu piszecie?

Słuchaj, ja mówie prawde, ja na prawdę nie wiem jakim cudem miałem tego hacka zainstalowanego.

Edited by Jaaaco
więcej info

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...