Jump to content
Sign in to follow this  
Dwurogowy

Nowa meta broni małego kalibru

Recommended Posts

Do napisania poniższej propozycji nakłonił mnie mój ulubiony administrator sieci Strefa Gier, użytkownik Kreciq198.

Z moich obserwacji wynika, że rozgrywkę na serwerze hostującym grę Trouble in Terrorist Town dominują bronie sytuujące się na trzecim tzw. slocie wyposażenia. Aby urozmaicić rozgrywkę proponuję aby ta grupa broni została osłabiona na korzyść obecnie rzadko używanych przez graczy broni z drugiego slotu. W dodatku do gry powinny zostać dodane odpowiedniki w drugim slocie uwielbianej szczególnie przez nowych graczy na serwerze "auto pompy", oraz faworyzowanej przez bardziej doświadczonych graczy broni o jakże kreatywnej nazwie, "snajperka"

Lupara.jpg 

(Strzelba z odpiłowaną lufą byłaby dobrą alternatywą dla auto-pompy)

maxresdefault.jpg

(Obrazek przedstawia mężczyznę podobnego do znacznej części graczy serwera TTT, trzymającego rewolwer .44 z lunetą- moim zdaniem idealny odpowiednik snajperki)

Co do osłabienia głównych broni jestem na nie, gdyż jak nazwa sugeruje to ma być główna broń. Do dodania nowych broni na 2 slot to jestem za ale bez tego rewolweru proszę bo to za przeproszeniem wygląda jak g**no 

W dniu 30.07.2020 o 13:46, Batumen napisał:

Co do osłabienia głównych broni jestem na nie, gdyż jak nazwa sugeruje to ma być główna broń. Do dodania nowych broni na 2 slot to jestem za ale bez tego rewolweru proszę bo to za przeproszeniem wygląda jak g**no 

Moim zdaniem argument z brońmi głównymi to tylko semantyka, poza tym rewolwery są cool i im więcej tym lepiej 😘