Jump to content
NiStr0

Skarga [Berlin]

Recommended Posts

[b]1. Nick osoby oskarżonej: BeRLiN ︻芫  ----
[b]2. Steam ID osoby oskarżonej: 
[b]3. Przybliżona data zajścia: 03.08.2020 ok godziny 22:30
[b]4. Nazwa mapy: ttt_island_2013
[b]5. Opis sytuacji: Znalazł moje ciało, wziął na magneto sticka i zaczął się nim bawić, po chwili włączył muzykę "Hard Bass" i uznawał to za śmieszne, na serwerze niestety wtedy nie było admina, który mógłby coś zrobić aby zapobiec temu czynu, inni gracze (w tym ja) mówili aby zaprzestał puszczać muzykę lecz on kontynuował do momentu swojej śmierci, dopiero jak powiedziałem że napiszę na forum to zatrzymał muzykę. Świadkiem tego może być osoba @Stepic
[b]6. Coś od siebie: Według mnie powinien się najpierw zastanowić a potem robić.

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

I tu takie zdjęcia

Serdeczny panie Nistro w regulaminie nie ma nic o zakazie puszczania muzyki, po drugie nie ma też nic w regulaminie że nie można brać oraz machać ciał magneto stickami. Za to trzecie 'sam go tresowałem' serdecznie przepraszam ponieważ wiem że mogło Cię to urazić.Wiem też że ta muzyka mogła cie też irytować ale puszczałem tą muzyke wystarczajaco krótko że nawet jak by był admin to nie dał by mi by gaga.Oraz jeszcze mogłeś mnie zmutować, więc wszystko w tym zgłoszeniu jest dozwolone.

Edited by BeRLiN ︻芫 ----
Nie dokończenie tematu
2 godziny temu, BeRLiN ︻芫 ---- napisał:

nie ma nic o zakazie puszczania muzyki,

To widać jak czytałeś ten regulamin. XD

Patrz nawet 2 punkty w regulaminie o tym piszą:

4. Zakazuje się nadużywania mikrofonu, szczególnie, gdy dana osoba nie przeszła mutacji.

11. Spam na czacie głosowym, pisanym jest niedozwolony.

Co do skargi jest jak dla mnie trochę na siłę bo zaczął bawić się twoim ciałem, tak to odczuwam. Nie wiem czy pgag nie jest tu za dużą karą tak jak to Berlin napisał że krótko to puścił. Przydało by się jakieś nagranie żeby to ocenić.

Skargę można zamknąć, lecz niech Berlin więcej tak nie robi jak nikomu się to nie podoba oprócz jemu.

Zamykam na życzenie zgłaszającego.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...