Jump to content
Jokkers

[Ban] Jokkers

Recommended Posts

1. Nick, na który została nałożona kara: Jokkers
2. Steam ID: STEAM_0:1:63007692
3. Administrator, który nałożył karę: Gerard
4. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=Jokkers&Submit=Search
5. Opis sytuacji: Byłem traktorem, kupiłem c4 i zawołałem gracza Miecio.Pieczykon po czym ustawiłem ją na 10:00 minut aby zobaczyć czy uda mu sie trafic 1/6 ale nie udało po czym w wypadku umarło 2 inno i ja jako T
6. Coś od siebie: Chciałbym przeprosić za całe zajście, był to błąd z mojej strony oraz złamanie regulaminu. Chciałbym aby ban został zdjęty albo chociażby skrócony do 1-3 miesięcy za całe zajście. Oczywiście zobowiązuje się do nie powtarzania więcej takich wybryków z mojej strony.

IMO ban do zdjęcia. Jeden z najdłuższych stażem graczy na ttt, jako zdrajca nakłonił inno do wysadzenia paki więc swoje zadanie spełnił w 100%.

Nie no ale żeby Jokkersa banować ?🤨 Świetny gracz i do tego przyjemnie się z nim rozmawia. Do tego polemizowałbym czy to była współpraca T z I. Według mnie raczej zbaitowanie do wysadzenia C4 przez co zginęło wiele osób co jest wskazanym działaniem kiedy jesteśmy T. Oczywiście Gerard mógł sądzić inaczej ale w żadnym wypadku nie zrozumiem czemu przy tak niewinnym przewinieniu(o ile to było przewinienie) wystosował tak ciężki kaliber i dał perma jednemu z najbardziej aktywnych i jednym z lepszych graczy w ostatnim czasie na serwerze. Prosiłbym o złagodzenie kary dla dobrego ziomeczka abym mógł jeszcze kiedyś z nim zagrać w jednym teamie jako dwaj T 😎.

Nie minęła nawet minuta gry, zawołałeś Miecia przy czym powiedziałeś coś w stylu - "chodź do kościołka coś ci pokaże, dogadamy się". Kiedy weszliście do kościoła na oczach Miecia (Innocent) zaplantowałeś pakę na 10 minut. Miecio miał dużo czasu aby Ciebie zabić kiedy trzymałeś c4 i je plantowałeś, ale tego nie zrobił. Ty też miałeś dużo czasu aby zabić Miecia kiedy podchodził do paki i chciał rozbroić, ale również tego nie zrobiłeś. Próbując wyjaśnić sprawę na pw, skłamałeś mówiąc że nie wiesz czy Miecio widział Ciebie jak podkładasz c4. Jako bardzo doświadczony i aktywny gracz ( jak to koledzy wyżej piszą) powinieneś wiedzieć jak to się może skończyć. Na ten moment nie mam zamiaru zdejmować ani skracać bana, wróć za jakiś czas.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...