Jump to content
anty_Diaxy

[ban] anty_Diaxy

Recommended Posts

1. Nick, na który została nałożona kara: anty_Diaxy
2. Steam ID: STEAM_0:1:540671304
3. Administrator, który nałożył karę: edzio72
4. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=anty_Diaxy&Submit=Search
5. Opis sytuacji: Dostałem bana od edzio72 za fakekosy i liczne rdm do licznych rdm się przyznaje bo rzucałem granty w losowe miejsca a do fakekosy to dałem kose na Laki ponieważ chciał mnie zabić z propa a że to się stało z 2 razy na innych mapach to myślałem że jest Traitorem teraz wiem że powinienem go zgłosić a nie dawać fakekosy
6. Coś od siebie: Chciałbym przeprosić za całe zajście, był to błąd z mojej strony oraz złamanie regulaminu. Nie chce żeby ban był zdięty bo się niczego nie nauczę ale chciałbym żeby ban został  chociażby skrócony do 2-3 tygodni za całe zajście. Oczywiście zobowiązuje się do nie powtarzania więcej takich wybryków z mojej strony.
Cezary_PL dodał reakcję
  •  
1. Nick, na który została nałożona kara: Jokkers
2. Steam ID: STEAM_0:1:63007692
3. Administrator, który nałożył karę: Gerard
4. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=Jokkers&Submit=Search
5. Opis sytuacji: Byłem traktorem, kupiłem c4 i zawołałem gracza Miecio.Pieczykon po czym ustawiłem ją na 10:00 minut aby zobaczyć czy uda mu sie trafic 1/6 ale nie udało po czym w wypadku umarło 2 inno i ja jako T
6. Coś od siebie: Chciałbym przeprosić za całe zajście, był to błąd z mojej strony oraz złamanie regulaminu. Chciałbym aby ban został zdjęty albo chociażby skrócony do 1-3 miesięcy za całe zajście. Oczywiście zobowiązuje się do nie powtarzania więcej takich wybryków z mojej strony.
Dodałeś reakcję

Big brain kradnie odwołanie z reakcjami. :v (Zamienił parę słów)

Witam.

Po pierwsze chciałbym abyś już więcej nie rzucał randomowych granatów. Po drugie chciałbym abyś wykonywał swoje własne kosy. Po trzecie to sprawdzaj jak napisałeś swoje odwołanie przed opublikowaniem jego na forum. 
Skoro to jest twój pierwszy ban to zrobię tobie na złość i zdejmę Tobie tego bana bez skracanie jego do 2 lub 3 tygodni.
Cześć!

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...