Jump to content
skit

wyjście i wejście z serwera żeby ominąć muta

Recommended Posts

1. Nick, na który została nałożona kara: Skit
2.STEAM_0:0:56651754
3. Administrator, który nałożył karę: edzio72
4. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:0:56651754&advType=steamid&Submit
5. Opis sytuacji: Dostałem bana od edzio72 za wyjście i wejście na serwer po to żeby zdjąć muta na chat pisemny.
6. Coś od siebie: Przepraszam za moją ogólną sytuacje głównym powodem było to że tak naprawde na czacie napisałem kurdeeeeeeeeee!!!!!!!!!! jak powiedział to nie pieseł!!!! zawsze takie żeczy robie i dlatego nie spodziewałem sie muta i troche sie zdziwiłem i zdenerwowałem tą sytuacją. Chciałbym bardzo bym podziękował za usunięcie bąć skrócenie bana.

Witam.

Muta otrzymałeś za to coś: "*DEAD* Skit: kurdeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"

Zazwyczaj robię tak, że jak widzę na serwerze niepotrzebny spam to taki gracz dostaje małego muta na minutkę lub dwie. Jednak zanim blokada na chat została zdjęta napisałeś w wiadomości prywatnej "eee", "za co". Odpisałem ci że "najgorszy admin na serwerze(sytuacja dzień wcześniej wraz z dwoma innymi graczami robili chaos na serwerze[koledzy dostali bana]) lubi dopierdzielać się do byle jakiego spamu" Zasugerowałeś że jedna wiadomość to nie spam a ja ci odpisałem czy musi naprawdę pisać 50 znaków "!" zamiast jednego a kolega odpowiedział arogancko że "tak". Dalej już olałem skit'a bo reporty same się nie sprawdzają a nie chce mi się kłócić z nim dalej. Jak już reporty zostały sprawdzone wyszedłem z serwera. Po chwili (około 5 minut) dostaje informacje że skit zrobił sobie reloga i rozmawia z każdym jak chce. Nie wiem czy sugerujesz że blokada była bez powodu i trzeba było sobie ją ominąć. I chciałem tylko poinformować że bana WYJĄTKOWO zdejmę ale jeżeli jeszcze raz zobaczę ze będziesz coś odwalał na serwerze to dostaniesz bana na zawsze-awsze-awsze.

Twój najgorszy administratorek ❤️

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...