Jump to content
Sign in to follow this  
Dwurogowy

TTT Dwurogowy

Recommended Posts

1. Wiek 16

2. Adres gmail: 

[email protected]

3. Steam ID oraz namiary: 

Steam ID 76561198729346965 / Discord: Uncreative nickname#0323

4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator.

Doświadczenia jako administrator serwerów Garry's mod nie posiadam (większość i tak pozwala być administratorem od 16 lat :p)

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty.

Spełnienie swoich marzeń względem posiadania rangi dziewczyna, której właściciele posiadają cudny różowy nick na tabeli wyników 🙂

Poza tym szukam nowych doświadczeń, a coś takiego można by ładnie upakować kiedyś do CV.

Zna mnie większość regularnych graczy i słyszałem wielokrotnie, również od administratorów, że powinienem zgłosić podanie.

Wiek jest dobry ale doświadczenia jako admin nie posiadasz a przy podaniu w którym jedynym sensownym argumentem jest to, że zna cię większość regularnych graczy i mówią ci żebyś napisał podanie na admina jest to naprawdę duży minus. A to że jako argument podałeś że chcesz kolorowy nick w tabeli to jest już chyba żart. Po tobie spodziewałem się lepszego podania więc jestem na NIE ale jeżeli w przyszłości napisał byś bardziej rozbudowane podanie to chętnie zmienię moje zdanie.

Pozdrawiam profesor

Jeśli jako powód podajesz chęć zdobycia rangi "dziewczyna", to serio mam nadzieję, że jest to zwykły żart. Pamiętaj, że na serwerze dawać rangi mogą jedynie osoby z headadminem (np. Kreciq, Arczi), więc jeśli planujesz zostać operatorem tylko dla niej, tak tego nie załatwisz. Wychodzi na to, że skoro uważasz to za swój priorytet, podanie wydaje się być bez sensu. Z kolei, jeśli sobie z tego żartujesz, to równie dobrze całe podanie może być dla ciebie jednym wielkim żartem. Faktem jest, że grasz często na serwerze oraz że część osób cię kojarzy, a brak doświadczenia nie jest AŻ takim problemem, bo każdy kiedyś musiał zacząć od zera. 
Mimo to, przez ten powód związany z rangą, który umieściłeś na samym początku, co chyba pokazuje na czym tobie najbardziej zależy, jestem na nie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...