Jump to content
raksiak es

Perm gag Raksiak es

Recommended Posts

[b]1. Nick, na który została nałożona kara: [/b] Raksiak es
[b]2. Administrator, który nałożył karę: [/b] Zajuu
[b]3. Steam ID: [/b] [STEAM_0:1:522688840]
[b]4. Opis sytuacji: [/b] W sumie nie wiem za co dostałem gaga bo to było  Fri Jun  5 23:19:54 2020
[b]5. Coś od siebie: [/b] Ale jeśli zrobiłem coś złego czy coś to bardzo przepraszam i  bede starał sie utrzymac kulture w formie pisanej i słownej es 
57 minut temu, raksiak es napisał:

bede starał sie utrzymac kulture w formie pisanej

hmm..

Właśnie na serwerze pokazujesz jak będziesz utrzymywał tą kulturę.

Jestem na nie.

15 minut temu, Batumen napisał:

hmm..

Właśnie na serwerze pokazujesz jak będziesz utrzymywał tą kulturę.

Jestem na nie.

Panie złoty starania przy utrzymaniu kultury zaczne po utrzymaniu ungaga . Bo wtedy bede wiedzialem że dsotałem drugą szanse czy cos i to docenie  i bede ją trzymał es

Cytat

Ale jeśli zrobiłem coś złego czy coś to bardzo przepraszam i  bede starał sie utrzymac kulture w formie pisanej i słownej es

Z tego co pamiętam to dziś kilka razy leciały na czacie jakieś losowe "kurwy" z Twojej strony, więc coś średnio Ci to wychodzi.

+ trochę offtop, ale wtrącę się skoro już napisałeś temat - sytuacja z dzisiaj: 

jojson zabił Cię, bo wrzuciłeś ciało FOX'a do lavy. Widziałem to i zgadzam się, że wrzucenie sprawdzonego ciała do lavy nie było wystarczającym powodem, ale jednak nie chciałem tracić na niego karmy - spodziewałem się, że po prostu tego nie przemyślał, bo sprawiał takie wrażenie delikatnie mówiąc... Natomiast Ty po chwili piszesz mi coś takiego na psayu:

EjEYSiN.png

gdzie sugerujesz mi, że powinienem go zabić, czyli że jest traitorem.

Ostatecznie okazał się inno, ale ja i tak straciłem rundę, bo wpisałem killa, żeby nie sugerować się Twoją wiadomością.

Także dzisiejszy dzień wyraźnie pokazuje, że zamiast zdejmować Ci perm gaga, powinni Ci jeszcze zablokować pozostałe formy komunikacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Godzinę temu, raksiak es napisał:

Panie złoty starania przy utrzymaniu kultury zaczne po utrzymaniu ungaga . Bo wtedy bede wiedzialem że dsotałem drugą szanse czy cos i to docenie  i bede ją trzymał es

Kulturę powinieneś utrzymywać zawsze, nie ważne co. Nie mówiąc już, że powinieneś się poprawić po gagu, więc raczej nie licz na szybkiego ungaga z takim cwaniakowaniem i podejściem do całej sytuacji.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...