Jump to content
Sign in to follow this  
NiStr0

Ban [Nistr0]

Recommended Posts

[b]1. Nick, na który została nałożona kara: NiStr0
[b]2. Steam ID: id/nistrotokozak
[b]3. Administrator, który nałożył karę: Gerard
[b]4. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=NiStr0&Submit=Search
[b]5. Opis sytuacji: To nie była jedna akcja, było kilka takich że proppushowałem lecz po ostrzeżeniu od osobe pchaną przestawałem a innych sytuacji nie kojarze przez, które miałbym zostać zbanowany lecz wydaje mi sie, że chodzi o akcje z użytkownikiem Murloc, mimo że pisałem mu wielokrotnie żeby nie pisał do mnie żadnych wiadomości nie chodził za mną lecz on chciał bym do niego strzelał i stracił karme po kilku rundach mnie to denerwowało pisałem reporty lecz na nic bo  kłamał w reporcie (i najlepsza administracja nie chciała tego sprawdzić) tylko uznawała, że mówi prawdę (np. idę sobie korytarzem a on mnie zabija | | |  obok ciebie było niesprawdzone ciało) i administrator uznawał, że nie ma co tego sprawdzać - wejść w deathscenke i zobaczyć tam czy są jakieś niesprawdzone ciała czy nie -. Moim zdaniem to nie ja zawiniłem lecz on i to Administacje nie przejmowało lecz na koniec jak już wyszedłem z serwera Gerard uznał, że najrozsądniejsze będzie dać mi bana na miesiąc a jemu na 5 dni
[b]6. Coś od siebie: administracja (nie chodzi mi o wszystkich) powinna bardziej zajmować się pomaganiem innym i unikaniu takich właśnie sytuacji niż samą grą bo w końcu od tego jest. Jak widzi moment, gdzie gracze są w trakcie kłótni spróbować ich pogodzić a nie podawać im gagi i koniec. Takie jest moje zdanie nie wiem jak inni o tym myślą. 

NISTR0

Dostałeś bana za ogól zachowania w ostatnim czacie. Od dłuższego czasu dostajemy dużo pojedynczych skarg czy informacji o tym jak się zachowujesz na serwerze pod nieobecność administracji. Trollowanie, pajacowanie, randomowe obijanie, wyzywanie i zaczepianie graczy to tylko ogólne powody bana. Nie mówiąc już o tym jak sam bierzesz sprawy w swoje ręce i zaczynasz obijać albo trollować osobę która poprzednio to samo robiła, a potem z płaczem do nas że ktoś cie zabija. No bo przecież jaka ta administracja jest zła bo nie sprawdza reportów gracza który sam trolluje i ginie za to. Przypominam, bana dostałeś za ogól a nie tylko za tamtą sytuacje, stąd taka długość.

Nic osobistego nistruś, ale moim zdaniem trochę musisz ochłonąć.

Być może ten ban dobrze ci zrobi- mam nadzieję że będziesz po nim bardziej znośny 😘

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...