Jump to content
Kulkowski

[Perm Mute] Rebanaditas

Recommended Posts

1. Nick, na który została nałożona kara: Rebanaditas

2. Administrator, który nałożył karę: Gerard

3. Steam ID: STEAM_0:1:35288444

4. Opis sytuacji: Chodziłem po dachu ktoś mnie popchnął łomem spadłem i zdenerwowałem się i zacząłem przeklinać tą osobę : poczekaj ty k.... zaraz cie znajdę ty ch... , po 5 sekundach dostałem gaga 5 sekund później permgaga nawet nie dostałe ostrzeżenia nic powód? "ciągle przeklinasz"

5. Coś od siebie: Nie ukrywam że pomiędzy mną a Gerardem jest spina ale nie ubliżyłem mu w taki sposób by złamać regulamin, fakt że zasady gry prawie Każda osoba na serwerze łamie i Admin, moderator lub operator pilnujący porządku powinien reagować ale tak by nie łamać regulaminu administratora 1 i 2, co często się zdarza u tego Admina, moderatora itp. Z mojej strony chciał bym powiedzieć przepraszam za wulgarny język mimo tego prosił bym o rozpatrzenie tego tematu.
Edited by Kulkowski

Po pierwsze dlaczego mówisz o gagu gdy nazwa tematu to "Perm Mute".

I albo kłamiesz albo powinieneś dostać normalnego gaga.

To tyle, pozdrawiam. (Sorki że piszę gdy gram na BR2 ale nic się nie dzieje)

Zawsze jak z Tobą gram to zachowujesz się w podobny sposób, więc nic dziwnego, że ktoś w końcu Cię ukarał. Poza tym, już nie raz miałeś zwracaną uwagę - to nie jest jednorazowa sytuacja. W skrócie:

Youre-toxic-gif.gif?resize=400,215&ssl=1

😘

Co do tematu chciałem edytować ale  chyba nie mogę, mam pytania do b8 każdego z nas ponosi tylko ile razy dzieciaki nad używały mikrofon,  przeklinali sam się denerwowałeś tak ? i jeszcze jedno jak Administratorzy jada łaciną co mają dawać przykład to wszyscy siedzą cicho odpowiedz mi na pytania. A jak Ktoś zwracał mi uwagę  głównie ADMINI  to zamykałem jadaczek tylko jak jest Gerard to wszyscy mówią że ona ma swoje zasady i na niego trzeba uważać . Przesyłam załącznik co inni o nim mówią.

Inked20200901214331_1_LI.jpg

Przeklinanie, obraza graczy, nadużywanie mikrofonu, zaczepki, prowokowanie, oraz trollowanie, to wszystko można było zobaczyć oraz usłyszeć podczas rozgrywki z tobą. Ode mnie samego dostałeś kilka gagów za samo przeklinanie. Wczoraj ledwo co dołączyłem do gry a już zdążyłem usłyszeć wiązankę jaką wykrzyczałeś do jakiegoś gracza. Nie karam za samo przeklinanie, bo sam przeklinam i jest to dozwolone z umiarem, no ale jak co drugie twoje słowo to "kur**" albo "ch**", to po prostu nie widzę innej opcji jak perm gag którego nie mam zamiaru na razie ściągać.

Trollowanie ? nadużywanie, mikrofonu, zaczepki i prowokowanie proszę cię 😄  czemu tak nie reagujesz jak dzieciaki tak robią  jak wcześniej wymieniłeś i jak w reportach piszą i bluzgają czemu,  nie przyznasz że nadużywasz władzy, czemu wczoraj o 18:40 nie mogłeś uspokoić Janusza za wiązankę którą jakąś historie ci opowiadał gdzie słowo cytuje "kurwa" była jako przecinek, dlaczego nic nie robiłeś jak zgłaszałem graczy przed mutacja że trollują i nadużywają mikrofony porostu ty uwiozłeś się bo powiedziałem na serwerze ci prawdę że nadużywasz władzy a SZCZEGÓLNIE jak gra KATKA. 

6 minut temu, Kulkowski napisał:

Trollowanie ? nadużywanie, mikrofonu, zaczepki i prowokowanie proszę cię 😄

Blokowanie przejść, blokowanie drzwi, strzelanie obok mnie, utrudnianie grania jako D, to była tylko jedna runda dla przykładu. Nadużywanie mikrofonu - ciągle waliłeś jakieś teksty w języku hiszpańskim(?) no i te przekleństwa oraz obrazy. Zaczepiałeś mnie od razu na wejściu na serwer jakimiś dziwnymi tekstami.

11 minut temu, Kulkowski napisał:

czemu tak nie reagujesz jak dzieciaki tak robią  jak wcześniej wymieniłeś i jak w reportach piszą i bluzgają

Gaguje dzieciaki tylko w tedy kiedy uznam że trzeba, czyli krzyczenie albo jakieś dziwne dźwięki jak to bywa w ich przypadku, nie widzę sensu dawać gaga za samo odzywanie się dzieciaczków. Zawsze możesz sam sobie ich wyciszyć jeśli masz z tym jakiś problem. 

13 minut temu, Kulkowski napisał:

czemu wczoraj o 18:40 nie mogłeś uspokoić Janusza za wiązankę którą jakąś historie ci opowiadał gdzie słowo cytuje "kurwa" była jako przecinek

To jedyna sytuacja gdzie przyznam ci rację, powinien dostać gaga.

14 minut temu, Kulkowski napisał:

dlaczego nic nie robiłeś jak zgłaszałem graczy przed mutacja że trollują i nadużywają mikrofony porostu ty uwiozłeś się bo powiedziałem na serwerze ci prawdę że nadużywasz władzy a SZCZEGÓLNIE jak gra KATKA. 

Nie mam obowiązku gagować każdego kto nie ma mutacji, robię to tylko kiedy uznam za konieczne. Przypominam, możesz sam ich wyciszyć. Co do ich trollowania, nie przypominam sobie abyś coś mi zgłaszał, a jeśli mówiłeś mi coś na czacie podczas trwającej rozgrywki to istnieje prawdopodobieństwo że po porostu cię zignorowałem jako gracz i nie słuchałem. Nadal nie wiem gdzie widzisz moje nadużywanie władzy, dostałeś zasłużonego gaga, dostałeś parę razy zasłużone slaye. Napisz jakąś skargę albo coś, bo temat tyczy się gaga, ale najwidoczniej starasz się coś innego udowodnić.

Nie mam tu za dużo do powiedzenia ponieważ nie znam cię i z tobą nie grałem ale uważam że kara za coś takiego jest wskazana zwłaszcza jak dostałeś wcześniej ostrzeżenia w postaci gagów. Uważam też że pgag jest trochę nieodpowiednią karą bardziej bym dał bana na 3-7 dni (ale to nie ja podejmuje decyzje). Uważam też  że pisanie odwołania dosłownie chwile po dostaniu kary jest troszeczkę bezsensowne i jak już miał byś pisać na twoim miejscu to poczekał bym co najmniej tydzień. Podsumowując uważam że kara musi być ale ta jest trochę przesadzona

Pozdrawiam profesor

ty mi wlepiasz gaga bez możliwości wyjaśniania  fakt że przesadziłem wtedy ale typ porostu mnie popchnął i straciłem HP wpieniłeś poszła wiązanka dajesz gaga i mówisz ziomek dlaczego wyzywasz itp, ale nie ty wolałeś dać permgaga

11 minut temu, Gerard aka Max Payne napisał:

12 minut temu, Gerard aka Max Payne napisał:

Blokowanie przejść, blokowanie drzwi, strzelanie obok mnie, utrudnianie grania jako D, to była tylko jedna runda dla przykładu. Nadużywanie mikrofonu - ciągle waliłeś jakieś teksty w języku hiszpańskim(?) no i te przekleństwa oraz obrazy. Zaczepiałeś mnie od razu na wejściu na serwer jakimiś dziwnymi tekstami.

blokowałem bo miałem do tego prawo gdy czułem się zagrożony jak mało graczy zostało , blokowanie przejścia ziomek, a co mam zrobić jak ty nie chcesz się przesunąć a typek za mną blokuje? i z mojej strony leci łacina i z twojej, mnie zabijasz to zapytałem się ciebie dlaczego to dałeś mi slay, strzelanie obok ciebie i jakie obrazy ? ja nawet spreja nie dałem od 6 lat a nie co ty wlepiasz co chwile Lech Poznań lubisz ten klub super. a teksty po hiszpańsku  typu "tripitas"  to są  potrawa z flaków, żołądków i mówiłem tak jak typa do przerabiarki na arbuza dawali ;/ I CO ZROBIŁEŚ ! GAG. Czepiasz sie Hiszpańskiego ale jak inni jadą Angielskim jest okey ? 

Szukasz dziury kolego tylko po to by mnie uwalić ale starsi admini wiedzą jaki jestem i gram długo na tym serwie i zawsze jak Admin zwracał uwagę to go słuchałem a u ciebie nie było cytuje: "musisz Kurwa gadać po hiszpańsku" i gag 

ziomek każdego z nas ponosi nie ukrywam że gdy dostane ungaga będę starał się panować nad sobą. 

8 minut temu, profesol napisał:

Uważam też  że pisanie odwołania dosłownie chwile po dostaniu kary jest troszeczkę bezsensowne i jak już miał byś pisać na twoim miejscu to poczekał bym co najmniej tydzień.

Jeżeli gracz uważa, że kara została nadana niesłusznie tak jak tutaj to dlaczego ma niby czekać tydzień zanim napisze post?

5 minut temu, Kulkowski napisał:

Szukasz dziury kolego tylko po to by mnie uwalić ale starsi admini wiedzą jaki jestem i gram długo na tym serwie i zawsze jak Admin zwracał uwagę to go słuchałem a u ciebie nie było cytuje: "musisz Kurwa gadać po hiszpańsku" i gag 

Chciałbym zauważyć, że Gerard w aktualnej kadrze jest najstarszy stażem (nie licząc wizia bo go nie ma).

A co do kary to ja bym najchętniej proponował odbanowanie hevena pozdro.

52 minuty temu, Tácõ napisał:

Jeżeli gracz uważa, że kara została nadana niesłusznie tak jak tutaj to dlaczego ma niby czekać tydzień zanim napisze post?

Uważam poprostu że miałby większe szanse na pozytywne rozpatrzenie sprawy odczekując jakis czas + sam napisał "Z mojej strony chciał bym powiedzieć przepraszam za wulgarny język"   czyli widzi swój błąd i zdaje sobie sprawe z tego że go popełnił i wykazał skruche co jest jak najbardziej wskazane w takich przypadkach

Godzinę temu, Kulkowski napisał:

blokowałem bo miałem do tego prawo gdy czułem się zagrożony jak mało graczy zostało , blokowanie przejścia ziomek, a co mam zrobić jak ty nie chcesz się przesunąć a typek za mną blokuje?

Fajne bzdury wypisujesz. Była +/- 30 sekunda gry, nie dałeś mi wejść na budynek, a potem blokowałeś mi wyjście z niego. Po tej rundzie dostałeś slaye po czym spłakałeś się na pw (" ja pierd*** dzieciaku") i wyszedłeś.

Spoiler

Jakie bzdury  😄 ziomek to mi o jakiś obrazach piszesz, ty mi dawałeś gaga jak tylko powiedziałem Cabron- drań i nie w sposób obraźliwym tylko za dobre walkę,  nie używa obcego języka po to by obrażać ;d bo możesz nie rozumieć,  a jak w  języku angielski jak mówili to nie miałeś nic przeciwko i gagów nie dawałeś , ale pyszczyłem ci gdy nie miałeś racji to na regulamin nie patrzałeś, stary każdy popełnia błędy ja też  przyznaje że mnie ponosi ciebie też nie raz było słychać.

Doskonale pamiętam na pisałem ci tak bo do ciebie nic nie docierało  i wolałem wyjść i na do widzenia jeszcze dostałem 6 czy 4 slay nie pamiętam ile od innego admina, powód "wypierdalaj napić się meliski" .

A co demka zgodzę się ale przy taki hałasie nie słyszałem ostrzeżenia,  natomiast myślałem o sytuacji na the roof. 

nie ukrywając Kulkowski to jeden z moich lepszych ludzi w gangu Scrubs: dobrze obchodzi się z nożami, potrafi klnąć maszynowo i ma głębko w poważaniu innych graczy, jednak pragnę przypomnieć, że wszyscy jesteśmy ludźmi i popełniamy błędy. Pan Jezus powiedział kiedyś, że należy przebaczać innym, a tymczasem widzę tutaj linczowanie mojego przyjaciela. W związku z tym ŻĄDAM, by w trybie natychmiastowym przeprosić go zgodnie z ludzką etyką moralną, ale także proszę o wybaczenie mu jego przewinień oraz kolejną szansę na poprawę języka. Z pozdrowieniami, kolega z sąsiedztwa, Zuris.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...