Jump to content
Sign in to follow this  
Dwurogowy

Skarga ?_!

Recommended Posts

1: ?_!

2: STEAM_0:1:93143082

3: 8 września-katalog godzina 19- rundy 1 i 2

4: ttt_fastfood_a6

5: W pierwszej rundzie robił roleplay jako detektyw- dał kolesiowi kosa dla żartu, następnie provena za to że dał mu pizzę (?), następnie kosa na mnie za to, że zwróciłem mu uwagę że bez sensu jest szukać kogoś po broni jak nie ma dna i minęło dużo czasu od zabójstwa

W kolejnej rundzie zabił mnie za to, że stałem przez 20 sekund na start mapy pisząc na niego reporta

Kiedy uświadomiłem go że kiedy od pierwszej rzeczy prawdopodobnie się wymiga, to od drugiej mam na niego dowód ten wyszedł z serwera żebym nie mógł napisać drugiego reporta. (Dlatego właśnie przeniosłem się na forum)

6: Wydaje mi się, że na serwerze przydali by się nieoznaczeni moderatorzy, ponieważ takie rzeczy dzieją się tylko wtedy jak online są tylko "nony", ale to raczej do sekcji propozycji niż tutaj

kos_i_proven.PNG

kos za zwrócenie uwagi.PNG

Afk kill.PNG

Ah ta rozdzielczość, mam nadzieję że wszystko widać

Jak dla mnie to do zamknięcia, po tym jak dostał ode mnie slaye zaczął mnie wyzywać i mass rdma zrobił. Zobaczycie go najszybciej za 4msc 😄

Zamykam, a tak na marginesie dodam, że nieoznaczeni moderatorzy czasem się pojawiają, a Wy nawet nie wiecie kiedy.
Pozdrawiam.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...