Jump to content
Jaaaco

Skarga na gracza

Recommended Posts

[b]1. Nick osoby oskarżonej: Kokaina twoja stara (czy taki nick nie powinien być nielegalny?)[/b]
[b]2. Steam ID osoby oskarżonej: STEAM_0:0:65751358[/b]
[b]3. Przybliżona data zajścia: 17.09, godzina 20:20[/b]
[b]4. Nazwa mapy: ttt_museum_heist_v6 [/b]
[b]5. Opis sytuacji: raz go zrdmowałem bo dete we mnie strzelił, a myślałem, że to on, potem sprawdziłem logi i okazało się że nie, przeprosiłem, a on zaczął mnie revenge rdmować jakieś 4 razi zanim tylko mi dawał fake kosy aż do następnej mapy plus jeszcze kilka rund w następnej
Poza tym wtedy jak go zabiłem zaczął mnie tak wyzywać na VC, że nie wiem co. Mam świadków co to również słyszeli, ale nie jestem pewien czy będą na forum. potem jak go reportowałem za revenge rdmy zaczął mnie wyzywać w odpowiedziach, plus coś tam jeszcze na vc. Mam film nagrany i kilka screenów jako dowody, dodam je niedługo w komentarzu. [/b]
[b]6. Coś od siebie: mam nadzieję że temu gracza spotka ban albo chociaż perm gag. [/b]

https://imgur.com/a/j6eS1f4

rozumiem, ale bardziej chodzi mi o to, żeby lepiej by toxiców po prostu nie było zamiast po prostu ich wyciszać

Jeśli ta sytuacja się powtórzy to kolega skończy z banem. Będziemy mu się uważnie przyglądać.
Pozdrawiam.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...