Jump to content
profesol

<ttt> profesor

Recommended Posts

1 Wiek 16
2 [email protected]
3 STEAM_0:0:142105688
4 Administrator serwera discord
5
Witam chciałbym zdobyć rangę admina na serwerze ttt, ponieważ lubię pomagać nowym graczom i pomóc w pilnowaniu porządku na serwerze (zw łasza w ostatnich czasach kiedy wraz z rozpoczęciem roku szkolnego aktywność administracji znacznie spadła i coraz rzadziej widze na serwerze niektórych adminów) a z rangą administratora jest to o wiele prostsze. 

Dlaczego uważam, że był bym dobrym administratorem ? Ponieważ znam regulamin na pamięć i raz na jakiś czas czytam go, żeby upewnić się, że się nie zmienił.

Następnym argumentem udowadniającym to, że nadaje się do pilnowania porządku na serwerze jest to, że jestem administratorem serwera discord i wiem jak obchodzić się z trollami i ludźmi łamiącymi regulamin co prawda nie byłem nigdy adminem w gmodzie, ale podstawowe komendy znam a nauczenie się tych bardziej zaawansowanych niestanowi dla mnie większego wyzwania. Następnym argumentem działającym na moją korzyść jest to, że na samym nicku „profesor” mam ponad 200 h (a grałem też na innych nickach), a to sprawia, że jestem osobą znaną na serwerze
Ostatnim argumentem przemawiającym za moją kandydaturą jest to, że nigdy na serwerze nie dostałem innego bana niż kb, ale to zdarza się nawet najlepszym. Niestety nie jestem idealny i wiem

o tym, ale wydaje mi się, że moje wady w porównaniu z tym, co mogę zaoferować dla tego serwera jako admin są bardzo małe.

Kończąc to podanie mam nadzieje na szybkie i pozytywne rozpatrzenie.

Pozdrawiam profesor

Przed znakami interpunkcyjnymi nie używamy spacji .
"Nie" z czasownikami piszemy oddzielnie.
Niepozdrawiam. 
Z fartem.

Spoiler

Na nie, moim zdaniem administrator powinien ukazywać dobry przykład, czego ubiegający się o posadę nie prezentuje swoją niedbałością zaprezentowaną tak prostymi błędami.

Specjalnie założyłem konto żeby coś dodać od siebie.

Niestety jestem na nie, kompletnie nie nadajesz się na admina z Twoim zachowaniem i popełnianymi błędami, które są karygodnie śmieszne i nie powinny mieć miejsca D:

W dniu 26.09.2020 o 21:06, profesol napisał:

1 Wiek 16
2 [email protected]
5
Witam chciałbym zdobyć rangę admina na serwerze ttt, ponieważ lubię pomagać nowym graczom i pomóc w pilnowaniu porządku na serwerze (zw łasza w ostatnich czasach kiedy wraz z rozpoczęciem roku szkolnego aktywność administracji znacznie spadła i coraz rzadziej widze na serwerze niektórych adminów) a z rangą administratora jest to o wiele prostsze. 

Dlaczego uważam, że był bym dobrym administratorem ? Ponieważ znam regulamin na pamięć i raz na jakiś czas czytam go, żeby upewnić się, że się nie zmienił.

Następnym argumentem udowadniającym to, że nadaje się do pilnowania porządku na serwerze jest to, że jestem administratorem serwera discord i wiem jak obchodzić się z trollami i ludźmi łamiącymi regulamin co prawda nie byłem nigdy adminem w gmodzie, ale podstawowe komendy znam a nauczenie się tych bardziej zaawansowanych niestanowi dla mnie większego wyzwania. Następnym argumentem działającym na moją korzyść jest to, że na samym nicku „profesor” mam ponad 200 h (a grałem też na innych nickach), a to sprawia, że jestem osobą znaną na serwerze
Ostatnim argumentem przemawiającym za moją kandydaturą jest to, że nigdy na serwerze nie dostałem innego bana niż kb, ale to zdarza się nawet najlepszym. Niestety nie jestem idealny i wiem

o tym, ale wydaje mi się, że moje wady w porównaniu z tym, co mogę zaoferować dla tego serwera jako admin są bardzo małe.

Pozdrawiam profesor

Po twoich postach łatwo można ogarnąć, że jesteś jedną z osób, które podlizują się administracji, z resztą sama twoja gra na serwerze to pokazuje. Według mnie taka osoba nie powinna trafić do administracji, bo po dostaniu rangi zamiast podlizywać się dalej administracji, będzie się skupiał na sympatii graczy, co może się wiązać z nieodpowiednimi karami względem czynów popełnionych przez osobę, którą profesor by sprawdzał.

W dniu 27.09.2020 o 11:49, Spaykee napisał:

W dniu 26.09.2020 o 22:53, jakubek1810 napisał:

Przed znakami interpunkcyjnymi nie używamy spacji .
"Nie" z czasownikami piszemy oddzielnie.
Niepozdrawiam. 

Zdaje się sprawę z tego że to podanie może zawierać tego typu błędy ponieważ jestem dyslektykiem i dysortografem i sam napisałem pod  moim podaniu, że nie jestem idealny.

W dniu 26.09.2020 o 22:53, jakubek1810 napisał:

Na nie, moim zdaniem administrator powinien ukazywać dobry przykład, czego ubiegający się o posadę nie prezentuje swoją niedbałością zaprezentowaną tak prostymi błędami.

Możesz mi w to wierzyć bądź nie ale nad tym podaniem siedziałem od godziny 17 do godziny 21 z małą przerwa po środku 🙂 i po napisaniu samego podania z 2 h siedziałem i je szlifowałem ale jak już pisałem jestem dyslektykiem i nie jestem w stanie każdego błędu wychwycić.

W dniu 27.09.2020 o 11:49, Spaykee napisał:

Specjalnie założyłem konto żeby coś dodać od siebie.

Niestety jestem na nie, kompletnie nie nadajesz się na admina z Twoim zachowaniem i popełnianymi błędami, które są karygodnie śmieszne i nie powinny mieć miejsca 😧

Z niektórymi żeczami  się niezgadzam ale uszanuje twoje zdanie.

6 godzin temu, ToJa napisał:

Po twoich postach łatwo można ogarnąć, że jesteś jedną z osób, które podlizują się administracji,

Z przerw pomiędzy słowami to wyczytałeś ?

6 godzin temu, ToJa napisał:

z resztą sama twoja gra na serwerze to pokazuje

To na pewno ten moment w którym nazywałem zaja złym adminem prawda ?

Dobra a teraz tak na poważnie zdaje sobie sprawę że na serwerze jest kilka osub które mnie poprostu nielubi no cóż bywa w życiu i tak i wydaje mi się że jesteś jedną z nich i ten post ma na celu mnie tylko oczernić

Edited by profesol
17 godzin temu, profesol napisał:

Z przerw pomiędzy słowami to wyczytałeś ?

Jak już wyżej napisałem - zauważyłem to w twoich postach. Twoja dysleksja nie zwalnia cię z czytania ze zrozumieniem 😉 

17 godzin temu, profesol napisał:

To na pewno ten moment w którym nazywałem zaja złym adminem prawda ?

Dobra a teraz tak na poważnie zdaje sobie sprawę że na serwerze jest kilka osub które mnie poprostu nielubi no cóż bywa w życiu i tak i wydaje mi się że jesteś jedną z nich i ten post ma na celu mnie tylko oczernić

Nawet nie muszę cię oczerniać, sam pokazujesz swój ubytek umysłowy doszukując się wszędzie spisków oraz jakichś podtekstów. Jako członek tego forum mam prawo do wyrażania swojego zdania, które niekoniecznie musi ci pasować, bo mam takie prawo. Dalej jestem na NIE, zmienisz zachowanie, to może zmienię swoje zdanie. Nie zawsze wszystko się dostaje za pierwszym razem, a na rangę administracyjną przydałoby się wtrącić trochę pracy w swoje życie w społeczności. 

W dniu 26.09.2020 o 21:06, profesol napisał:

1 Wiek 16
2 bartek.barte[email protected]
5

Pozdrawiam profesor

Bartusiu problem jest taki, że strefa przekonała się już na adminach TTT którzy wcześniej grali na breachu i za każdym razem źle się to kończyło (Puta to wyjątek) więc jestem na NIE

Moim zdaniem profesor nadaje się na administratora serwera ttt ponieważ jest aktywny, przestrzega regulaminu i pomaga nowym graczą. Ja, jestem na tak

Ja jestem na TAK, profesor jest aktywny i pomocny. Mamy podobną ilość czasu w grze i mogę stwierdzić że nadaje się na operatora bądź admina na serwerze TTT.

Edited by Normli

Gracz po napisaniu podania zmienił się o 179 stopni. Nagle, niespodziewanie zaczął być m.in. dla mnie miły. Jednak niestety profesorku, ja pamiętam jak zachowywałeś się przed magiczną datą 26.09.2020. Oczywiście że na NIE. A i ogólnie to wystarczy zobaczyć na twoje poprzednie podanie aby zobaczyć kim jesteś naprawdę.

Jestem na Tak ponieważ profesorek aktywnie gra na serwerze i pomaga nowym graczom w znalezieniu ich powołania i ich miejsca na serwie i nie tylko 😉😉

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...